Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Bota Sot 12.12.2023. 23:35

“Miqtë u sollën si armiq, i dhanë Berishës këshillën e gabuar”/ Vangjeli: Do të shkoj të lutem tek kisha e Laçit

Analisti Lorenc Vangjeli deklaroi në “Top Story” se miqtë e Sali Berishës u sollën si armiq, duke i dhënë atij këshillën e gabuar për hapat që duhet të ndiqte pas akuzave. Sipas tij ata i kanë rrëfyer ish-kryeministrit rrugën e gabuar në rrugën e përballjes me ligjin. “E gjithë kjo është një betejë»»»

botasot.info
Syri 22.08.2021. 13:46

Ndarja e banesave, Berisha: Grushta e dajak vendçe në narko-bashkinë e Kurbinit!

Ndërkohë që Kryeministri Edi Rama publikon dita ditës, blloqet e ndërtesave që po ngrihen në Kurbin për të pastrehët nga tërmeti, ka nxitur ethet dhe panikun tek zyrtarët vendorë që kanë përfituar nga tenderat dhe po shpresojnë të korrin fryte të tjera me aferat korruptive në ndarjen e këtyre banes»»»

syri.net
Gazetatema 12.10.2020. 13:40

Rama u tall me Metën për dekoratat pa kriter, Berisha merr në mbrojtje Presidentin: Je figura më e urryer pas Enver Hoxhës. Ka frikë se mos ndonjë emigrant mund t'i rezervojë duke dalë nga hoteli atë që Avni Rustemi i bëri Esat Pashës

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratave të bëra nga kryeministri Edi Rama kundër dekorimeve nga presidenti të disa dëshmorëve dhe heronjve të kombit shqiptar. Sipas Berishës, reagimi i Ramës ndaj këtyre dekorimeve nën pretekstin se nuk dekorohen të vdekurit është absurd dhe qeshara»»»

CNA 30.05.2019. 23:26

Shifra të frikshme/ Ja si u nda gara e audiencës mes Ramës dhe Berishës

Kryeministri Edi Rama ishte mbrëmjen e sotme i ftuar në studion e emisionit “Open” në Top Chanel. Ndërkohë ish kryeministri ishte në studion e emisionit “Pressing” të televizionit “T7” të Berat Buzhalës. Të dy transmetuan emisionet përkatëse në faqet e tyre në “Facebook”. CNA.al ka ndjekur hap pas »»»

cna.al
Bold News 31.03.2019. 12:12

VIDEO/ Denoncimi: Rama dështon sërish, ja faktet që bixhozi vazhdon lirshëm

Kryeministri Edi Rama u betua se pas datës 1 janar 2019 nuk do të kishte më bixhoz në Shqipëri, por çdo ditë e më shumë po vërtetohet se ai ka dështuar totalisht. Skedinat vazhdojnë të luhen si më parë madje kjo jo që nuk ka ndikuar për mirë, por i ka humbur shtetit edhe million euro taksa që merrt»»»

boldnews.al
Lajmi Fundit 18.03.2019. 12:29

"Dy drejtorët e Edi Ramës vjedhin shtëpinë e yllit të Real Madridit"

Ish-Kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka zbuluar sot një skandal të ndodhur me dy drejtues të qytetit të Laçit. Duke iu referuar postimit të “qytetarit dixhital”, Berisha ka denoncuar se drejtori i Ujësjellësit dhe drejtori i Kulturës së qytetit të Laçit ndodhen në burg. Sipas këtij denoncimi, d»»»

lajmifundit.al
Albeu 18.03.2019. 12:05

"Dy drejtorët e Edi Ramës grabisin shtëpinë e yllit të Real Madridit"

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të bujshëm ditën e sotme ku ka thënë se dy drejtorë të emëruar nga qeveria e Edi Ramës janë në burg në Spanjë pasi akuzohen për vjedhje. sipas denoncimit të bërë publik nga Berisha, dy drejtorët në fjalë akuzohen për vjedhjen e shtëpisë së yllit të»»»

Koha Jone 18.03.2019. 11:50

Denoncimi i Berishës: Dy drejtorët e Ramës në burg, vodhën shtëpinë e yllit të Realit

Ish-kryeministri Sali Berisha pyet kryeministrin Edi Rama ku janë dy narkodrejtorë?! Në një status në “Facebook” Berisha publikon mesazhin e një qytetari nga Laçi që thotë se drejtori i ujësjellësit dhe i kulturës janë në burg në Spanjë pasi akuzohen për vjedhjen e shtëpisë së lojtarit të Real Madr»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.