shqiptarja.com
8 deputetë të opozitës kërkojnë interpelancë me Lleshajn: Policia ushtroi dhunë kur u shemb Teatri
shqiptarja.com
Rihapen aeroportet, ja rregullat e reja që kanë caktuar kompanitë e fluturimit
cna.al
Tirana merr Ngonë me “pahir” në Fier
evropaelire.org
Qeveria në detyrë ndan 12 milionë euro për pakon emergjente fiskale
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës pritet të votojë Qeverinë Hoti
rtsh.al
20 raste të reja pozitive me Covid 19, mes tyre 4 personel shëndetësor
aa.com.tr
Holandë, rritet me 16 për qind konsumi i energjisë së rinovueshme
lajmpress.org
Miku shqiptar i Klintonëve: Albini dhe Vjosa e humbën pushtetin sepse s’e pranuan nënshtrimin
gazetablic.com
AKR në mbledhje urgjente, do të vendos për qeverinë Hoti
lapsi.al
Komisionerë të depolitizuar/ Çfarë tregojnë përgjimet e Dibrës për mësuesit
rtsh.al
Protestat në SHBA
gazetainfokus.com
A do ta zëvendësoje Nagavci, Vjosa Osmanin?
periskopi.com
Vjosa Osmani refuzon ta ftojë Presidentin në seancën ku do të votohet Qeveria Hoti
GJEOSTRATEGJIA/ Fronti libian: Ky është plani amerikan kundër pranisë dhe rolit rus në konflikt
Kufijtë e Italisë hapen pas tre muajsh bllokadë
aa.com.tr
Ushtria libiane fillon operacionin për të marrë aeroportin e Tripolit
ina-online.net
Abdixhiku pse nuk është në listën e Qeverisë Hoti, flet Isa Mustafa
Nëntë orë me ambasadorët për zgjedhjet, ku ndahen PS e PD dhe pika që i bashkoi, sot takimi për marrëveshjen
gazetamapo.al
Italia mirëpret turistët, por italianët s’janë kudo të mirëpritur
indeksonline.net
Seanca për votim të qeverisë/ Presidenti nuk merr ftesë për të qenë i pranishëm
cna.al
Makthi merr fund, rikthehet pas 74 ditësh Kategoria Superiore
Konferenca për rimëkëmbjen ekonomike nga pandemia – Denaj: Vëmendja e qeverisë do të jetë tek nxitja e reformave për të zhvilluar SME-të dhe StartUp-e
gazetamapo.al
Nga La Sapienza në kampin e Tepelenës, jeta e një doktori në diktaturë
koha.net
Punonjësit e kulturës rikthehen në prova, Ministria i ikën përgjegjësisë
koha.net
Futbollistët që do të jenë në fokus kur të rifillojë kampionati portugez
gazetaexpress.com
Pse listat e hapura favorizojne opoziten!
gazetamapo.al
Pakti për zgjedhjet/ Sot dita vendimtare, 4 çështjet që mbajnë pezull marrëveshjen
kallxo.com
Ramush Haradinaj deklarohet para votimit të Qeverisë Hoti
rtsh.al
Turizmi në Vlorë me dyshime për mbarvajtjen
telegrafi.com
Haradinaj: Vota për qeverinë e re, është votë për Kosovën
koha.net
“Green Queen” në oxhakun e “Termokosit” si thirrje për mbrojtje të ambientit
ata.gov.al
Rindërtim i 22 shkollave në 5 bashki, përfitojnë 7 500 nxënës dhe personel mësimdhënës
abcnews.al
Analisti: Ndryshe nga Shqipëria elektorati në Kosovë është më reagues
cna.al
Kriza ekonomike nga pandemia dhe trazirat, nuk do ta zvogëlojnë mbështetjen për Trumpin
syri.net
Pas COVID-19/ Italia hap sot kufijtë e brendshëm e të jashtëm
boldnews.al
Abuzimi me të miturën/ Vokshi: Shteti nuk mbron fëmijët, por përdhunuesin
aa.com.tr
Jordania paralajmëron Izraelin për pasojat e aneksimit
sot.com.al
Numri i të infektuarve ende i lartë, bien skenarët për një izolim të dytë, gati testimi serologjik në popullatë
kohajone.com
Edi Paloka: Kujt i shërben Reforma nëse nuk siguron garancitë minimale për zgjedhje të lira e të ndershme?!
telegrafi.com
Pushteti në Maqedoni kërkon zgjedhje më 5 korrik, opozita kundër
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 03/6/2020

Përplasja në Universitet, reagojnë Lleshaj, Basha dhe Kryemadhi

Top Channel 11.01.2019. 18:51

Përplasja në Universitet, reagojnë Lleshaj, Basha dhe Kryemadhi

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i është përgjigjur studentëve të cilët kanë akuzuar Policinë e Shtetit se ka ushtruar dhunë për të penguar protestën e tyre. “Universiteti është edhe i yni, është i të gjithëve, edhe i atyre që paguajnë për ta, ndaj këto hapësira duhet të jenë të hapura”, tha Ll»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining