newsbomb.al
'Në këto zgjedhje kemi kundërshtar më të fortë', Balla MESAZH për Metën nga Selaniku
Intervista/“Parlamenti është kthyer në një haur”- Ceka i përgjigjet Ramës: Flet me fjalorin e Spiropalit, e sfidoj në garë si 70-vjeçar
gazetamapo.al
“Ju vraftë zoti nëse votoni”, Rama: Fallxhorja çmendi edhe Cekën
Zaev: Kërkojmë bisedime, jo anëtarësim
periskopi.com
Java e festave, përvëlimit dhe e shitjes së Labinot Tahirit
Demhasaj: Agjencia Kundër Korrusionit, institucion për administrimin e formulareve
Financial Times: Shqipëria shpreson tek reformat gjyqësore për tu pranuar në BE
indeksonline.net
5 km nga pika kufitare me Serbinë, VV vendos shqiponjë gjigante
9 mijë policë stërviten për mbarëvajtjen e zgjedhjeve lokale
rtsh.al
Kosovë, Kadri Veseli rizgjidhet kryetar i PDK-së
kallxo.com
Kadri Veseli i merr 100% të votave për mandatin e dytë në krye të PDK-së
rtsh.al
Vrau 24-vjeçarin, Gjykata e Kurbinit le në burg Emanuel Kocen
rtsh.al
PS vijon fushatën në Maliq, Rama: Ata që pengojnë zgjedhjet do të jenë para ligjit
Rama në Maliq: Në 30 qershor vendoset për Shqipërinë e 30 viteve të ardhshme
Rruga e Arbrit, ritëm i lartë punimesh edhe në tunele
kosova.info
Ves-elizmi - Kosova Info
Veliaj për opozitën: Po kërkojnë të kthejnë politikën e prostatës
insajderi.com
E quajti këngëtar tallavaje - Labinot Tahiri i kundërpërgjigjet Arbana Xharrës
Thirrjet anti-opozitë dhe Grushti i Shtetit, kënga e ri-çiftimit politik Rama-Veliaj
Pa asnjë votë kundër Kadri Veseli rizgjidhet kryetar i PDK-së
cna.al
Përplasje civile me 30 Qershor/ Rama zbulon informatorin e Metës  
Prapa hijeve të çlirimit të Prishtinës
cna.al
Gjyqtarit iu refuzua viza amerikane/ Luan Hasneziri në duar të njerëzve që i sulmoi
sot.com.al
Kush do e ndalë përplasjen civile në 30 qershor? 'Bomba' e deputetit në parlament, tregon se çfarë do të bëjë Rama në korrik : Po ndodhën viktima?
tesheshi.com
Asnjë e papritur, Kadri Veseli rikonfimohet në krye të PDK-së: ne, shembull dhe për opozitën
rtsh.al
Investimi i OSHEE në Lushnje, Balluku: Përfitojnë spitali, zona industriale dhe fermerët
koha.mk
Kritikohet shitja e pasaportave të Bashkimit Europian
boldnews.al
Grusht shteti i sektit kriminal të kryesuar nga Rama/ Profesori i njohur zbërthen skenarin e kryeministrit
gazetamapo.al
Ela Ruçi, nga Repsi drejtoreshë për Lindjen në kompaninë Bechtel
FOTOT/ Po çmend të gjitha femrat! Nevina Shtylla qënka e lidhur me futbollistin e kombëtares dhe ne as që e kishim vënë re
rtsh.al
Zgjedhjet e 30 qershorit, Veliaj takon banorët e Pezës
boldnews.al
FOTO/ Zgjedhjet e Ramës, ja për kë do votojnë qytetarët e Librazhdit…

Tahiri: Një lajm i mirë për liberalizimin e vizave - RTV21

RTV 21 11.01. 14:41

Tahiri: Një lajm i mirë për liberalizimin e vizave - RTV21

Ministri gjerman ka konfirmuar se Kosova i ka përmbushur kushtet për liberalizim Ministri gjerman ka konfirmuar se Kosova i ka përmbushur kushtet për liberalizim Ish-kryenegociatorja e bisedimeve me Serbinë, Edita Tahiri ka dhënë një lajm të mirë rreth liberalizimit të vizave për Kosovën. Tahiri pë»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining