Autonomija 11h

Vladimir Arsenijević: Nema napretka bez suočavanja sa zlom iz 90-tih, a studentski protesti pokazuju da se u tome ni za pedalj nismo promenili - Autonomija

"Političke elite svesno rade na tome da se održava atmosfera nasilja. Živimo u jednoj vrsti rolerkostera" U svoj rodni grad Pulu, na premijeru filma „3 nedelje posle“ u režiji Miroslava Terzića za koji je napisao scenario, pisac Vladimir Arsenijević je stigao sa modrim podlivima na licu od povreda »»»

autonomija.info
Vecernje Novosti 11h

NE IZBIJA IZ HRVATSKE! Dok svoju zemlju blati, Bjelogrlić ponovo pokazao da mu je sve tuđe bolje!

Bjelogrlić je ponovo uslikan u Hrvatskoj, ovoga puta u Puli, a njegov novi boravak kod „susjeda“ podsetio je na sve najotrovnije reči koje je o Srbiji izgovarao upravo pred hrvatskim kamerama. Dok se u Srbiji već godinama predstavlja kao moralni sudija države, društva i građana, Dragan Bjelogrlić p»»»

novosti.rs
Alo 11h

Ne izbija iz Hrvatske! Dok svoju zemlju blati, Bjelogrlić ponovo pokazao da mu je sve tuđe bolje!

Bjelogrlić je ponovo uslikan u Hrvatskoj, ovoga puta u Puli, a njegov novi boravak kod „susjeda“ podsetio je na sve najotrovnije reči koje je o Srbiji izgovarao upravo pred hrvatskim kamerama. Dok se u Srbiji već godinama predstavlja kao moralni sudija države, društva i građana, Dragan Bjelogrlić p»»»

alo.rs
Informer 13h

"Ti si sramota za srpsko glumište, Bjelogrliću izdajniče": Gore mreže zbog nove fotografije proglasovca - Evo gde je uhvaćen (FOTO)

Blokader sa dna kace Dragan Bjelogrlić, koji se nalazi na čelu plaćeničke organizacije Proglas, čiji je jedini zadatak rušenje Srbije, izazvao je danas buru na društvenim mrežama gde su ga ljudi bukvalno raščerečili u komentarima. To se dogodilo nakon što je u javnost procurila njegova fotografija »»»

informer.rs
B92 14h

Blokaderi dobili žestok odgovor; Piper: "Srbija pamti vaše laži i pokušaj izazivanja građanskog rata"

Piper je ukazao da se radi o sramnom pokušaju izmišljanja lažne priče o događajima u Valjevu, koju su mesecima "gurali" mediji N1 i Nova S. "Kako vas nije sramota, dečurlijo, da i dalje obmanjujete i varate građane? Očigledno je da aludirate na izmišljotinu koju su plasirali N1 i Nova S, da je navo»»»

b92.net
Informer 15h

Piper rasturio blokadere! Srbija pamti vaše bolesne laži i pokušaj izazivanja građanskog rata! (VIDEO)

Drska provokacija blokadera na mreži iks i njihova parola "Valjevo pamti" odmah je naišla na brutalan odgovor Uroša Pipera, koji je raskrinkao sve njihove bolesne izmišljotine. Analitičar Piper je raskrinkao ove jeftine političke manipulacije, ukazujući da se radi o sramnom pokušaju izmišljanja laž»»»

informer.rs
Alo 16h

Momci, Srbija pamti vaše laži

Objavom "Valjevo pamti, vidimo se uskoro" blokaderi ponovo podsećaju na, kako ocenjuje politički analitičar Uroš Piper, laži kojima su pokušali da izazovu haos i podele u Srbiji. - Pišu blokaderi na svom nalogu na društvenoj mreži Iks: "Studenti u blokadi. Valjevo pamti. Vidimo se uskoro" navodi Pi»»»

alo.rs
Kurir 20h

FRANCUSKA STAJE NA PUT ONLYFANS-U: Stručnjaci upozoravaju: Brza zarada vodi u ucene, trgovinu ljudima i uništen život

Slušaj vest Dok jedni smatraju da je reč o neophodnoj zaštiti mladih od zloupotreba, drugi upozoravaju da je granica između slobodnog izbora i eksploatacije danas tanja nego ikada. Upravo zbog toga postavlja se pitanje da li bi ovakav model mogao da zaživi i u drugim državama, uključujući Srbiju, g»»»

kurir.rs
Kurir 20h

FRANCUSKA STAJE NA PUT ONLYFANS-U: Stručnjaci upozoravaju: Brza zarada vodi u ucene, trgovinu ljudima i uništen život

Slušaj vest Dok jedni smatraju da je reč o neophodnoj zaštiti mladih od zloupotreba, drugi upozoravaju da je granica između slobodnog izbora i eksploatacije danas tanja nego ikada. Upravo zbog toga postavlja se pitanje da li bi ovakav model mogao da zaživi i u drugim državama, uključujući Srbiju, g»»»

kurir.rs
PINK 20h

SUZANA VASILJEVIĆ O LAŽIMA OBJAVLJENIM NA NOVOJ S "Laž može da proizvede naslov za jedan dan, ali se kao bumerang uvek vrati onima koji je stvaraju"

Savetnica predsednika Srbije Suzana Vasiljević ocenila je danas, odgovarajući na pitanje Kurira, da je tekst koji je Nova S objavila o poseti Aleksandra Vučića Francuskoj svesno i namerno obmanjivanje javnosti. - Velika je sramota da se neko ko se predstavlja kao profesionalni medij, služi falsifik»»»

pink.rs
Danas 20h

Odbrana struke o Vučićevoj izjavi o slučaju „nadstrešnica“: Po ko zna koji put zalazi u oblast koja nije u njegovoj nadležnosti

Grupa sudija i tužilaca „Odbrana struke“ danas je, povodom izjave predsednika da je odluka Apelacionog suda u Novom Sadu doneta „iz čiste bahatosti i bez argumentacije“, istakla da on po ko zna koji put, zalazi u oblast koja nije u njegovoj nadležnosti. Grupa „Odbrana struke“ je u saopštenju podset»»»

danas.rs
Politika 21h

Ђу­рић: У пе­так по­чи­ње стра­те­шки ди­ја­лог са САД

У Ва­шинг­то­ну је до­не­та од­лу­ка о от­по­чи­ња­њу стра­те­шког ди­ја­ло­га из­ме­ђу Ср­би­је и Сје­ди­ње­них Аме­рич­ких Др­жа­ва и пр­ва се­си­ја ди­ја­ло­га за­ка­за­на је за 17. јул, на­ја­вио је ми­ни­стар спољ­них по­сло­ва Мар­ко Ђу­рић. „Пр­ви пут у исто­ри­ји Ср­би­ја и САД по­ди­жу од­»»»

politika.rs
Informer 14.07. 22:27

Oštra reakcija iz predsedništva: Suzana Vasiljević raskrinkala brutalne neistine opozicionih medija o Vučićevoj poseti Parizu!

Savetnica za medije predsednika Srbije, Suzana Vasiljević, oštro je reagovala na pisanje portala Nova S povodom boravka Aleksandra Vučića u Francuskoj. Ona je ocenila da je reč o svesnom pokušaju manipulacije javnosti i namernom plasiranju neistina. Odgovarajući na upit Kurira, Vasiljević je otvore»»»

informer.rs
Vecernje Novosti 14.07. 22:22

META POLICIJE NELEGALNO OBEZBEĐENJE: Racija u diskoteci na Palama uznemirila javnost

AKCIJA policije RS u jednom ugostiteljskom objektu na Palama, koji nije imao dozvolu za rad i koji obezbeđuju lica koja su u policijskim evidencijama, uznemirila je građane ove opština. Kako tvrde građani i načelnik Pala Dejan Kojić, dosta mladića je doživelo nepotrebnu torturu prilikom racije, a k»»»

novosti.rs
Blic 14.07. 21:53

Suzana Vasiljević o tvrdnjama na Novoj S: Vučić nije hteo da bude na sastanku Koalicije voljnih

Blic Velika je sramota da se neko ko se predstavlja kao profesionalni medij, služi falsifikovanjem činjenica i metodama obmanjivanja, poručila je ona Jasan mi je cilj ovakvih tekstova, kao i namera njihovih autora, istakla je Vasiljević Slušaj vest 0:00/ 0:00 Savetnica predsednika Srbije Suzana Vas»»»

blic.rs
Vecernje Novosti 14.07. 21:38

SUZANA VASILJEVIĆ ODGOVORILA NOVOJ S: "Laž može da proizvede naslov za jedan dan, ali se kao bumerang uvek vrati onima koji je stvaraju"

SAVETNICA predsednika Srbije Suzana Vasiljević ocenila je danas, odgovarajući na pitanje Kurira, da je tekst koji je Nova S objavila o poseti Aleksandra Vučića Francuskoj svesno i namerno obmanjivanje javnosti. - Velika je sramota da se neko ko se predstavlja kao profesionalni medij, služi falsifik»»»

novosti.rs
B92 14.07. 21:37

Suzana Vasiljević o neistinama na "Novoj S": "Laž proizvede naslov za jedan dan, ali se kao bumerang vrati"

"Velika je sramota da se neko ko se predstavlja kao profesionalni medij, služi falsifikovanjem činjenica i metodama obmanjivanja koje su svojstvene tabloidima. Tekst koji je Nova danas objavila pod naslovom 'Još jedan diplomatski promašaj predsednika Srbije: Vučić autsajder u Parizu' nije samo grub»»»

b92.net
Alo 14.07. 21:31

Suzana Vasiljević žestoko uzvratila Novoj: "Laž može da traje jedan dan, ali se uvek vrati kao bumer

Savetnica predsednika Srbije Suzana Vasiljević ocenila je da je tekst koji je Nova S objavila o poseti predsednika Aleksandra Vučića Francuskoj primer svesnog obmanjivanja javnosti i manipulisanja činjenicama. Savetnica predsednika Srbije Suzana Vasiljević ocenila je da je tekst koji je portal Nova»»»

alo.rs
Kurir 14.07. 20:23

"GDE JE GORIVO, PUTINE" Ukrajinci tvrde da napadi na rafinerije bude bes u Rusiji, građani okrenuli leđa vlastima

Slušaj vest U autorskom tekstu za Kyiv Independent, stručnjaci za informacionu bezbednost Ljubov Cibulska i Andrij Suharina ocenjuju da ukrajinski napadi na rusku naftnu infrastrukturu tokom juna nisu doveli do kolapsa ruskog sistema, ali jesu izazvali nestašice goriva, pad poverenja u vlasti i pro»»»

kurir.rs
Kurir 14.07. 17:58

"GDE JE GORIVO, PUTINE" Ukrajinci tvrde da napadi na rafinerije bude bes u Rusiji, građani okrenuli leđa vlastima

Slušaj vest U autorskom tekstu za Kyiv Independent, stručnjaci za informacionu bezbednost Ljubov Cibulska i Andrij Suharina ocenjuju da ukrajinski napadi na rusku naftnu infrastrukturu tokom juna nisu doveli do kolapsa ruskog sistema, ali jesu izazvali nestašice goriva, pad poverenja u vlasti i pro»»»

kurir.rs
B92 14.07. 16:58

Predsednik Brazila: "Sramota! Samo jedan igrač se vratio u domovinu" - Vesti - Fudbal - B92.sport - B92.net

Pedsednik Brazila Lula da Silva bio je krajnje nezadovljan zbg činjenice da se reprezentativci, osim jednog, nisu vratili kući posle Mundijala. Tek se jedan fudbaler iz čitave ekepsedicije koja je krenula na svetsko prvenstvo vratio u domovinu - u pitanju je Danilo. Svi ostali su završili na drugim»»»

b92.net
Kosovo Sever Portal 14.07. 15:46

Dačić brani Paunović posle izjave o „etničkom čišćenju Kosova“, kritičare nazvao izdajnicima; EU: Za takvu retoriku nema mesta u Evropi - KoSSev

Potpredsednik Vlade Srbije i lider SPS-a Ivica Dačić stao je u odbranu ministarke Snežane Paunović nakon njene izjave da bi, da je bila Slobodan Milošević, „etnički očistila Kosovo 1998. godine“, optužujući njene kritičare za „mržnju sa Kosova“ i „domaću izdaju“. Njegova odbrana objav»»»

kossev.info
Informer 14.07. 15:14

Kakva bre metafora, lažovi jedni?! Vučić poklopio bahate sudije i oslobodioce Bralovićke: To je blokadersko uverenje, a ne pravda (FOTO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se direktno iz Pariza i bez trunke zadrške uputio najoštriju poruku do sada otuđenim centrima moći u srpskom pravosuđu. Povod za brutalnu, ali nadasve istinitu reakciju predsednika bila je skandalozna odluka suda kojom je blokaderska aktivistkinja Ljiljana»»»

informer.rs
Tanjug 14.07. 14:48

Vučić: Pojedine odluke pravosudnih organa velika sramota

PARIZ - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su pojedine odluke pravosudnih organa, kako je naveo, velika sramota i dodao da one nemaju veze sa državom, već sa otuđenim centrima moći. Vučić je u Parizu, nakon što je prisustvovao vojnoj paradi povodom Nacionalnog praznika Francuske»»»

tanjug.rs
Blic 14.07. 14:40

Hrvatski mediji pokušali da objasne zašto je Vučić sedeo u prvom redu, a Plenković u drugom

Blic Premijer Hrvatske Andrej Plenković sedeo je u drugom redu Vučić je sedeo pored premijera Velike Britanije Slušaj vest 0:00/ 0:00 Hrvatski mediji objavili su danas brojne tekstove zbog činjenice da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić sedeo u prvom redu na vojnoj paradi u Francuskoj, kojoj je »»»

blic.rs
B92 14.07. 14:12

Vučić o presudi Bralovićki: Nisam razumeo kakva je to metafora; Blokadersko uverenje dovelo do ovakvih odluka

"Sve što se dešava u našem pravosuđu je, uz ljude koji časno i pošteno rade, jedna velika sramota. Hoću da ljudi znaju da to nema veze sa državom, već sa otuđenim centrima moći. Prekršajni sud je postao sud u međuvremenu i to našom odlukom. Pitanje je jesmo li doneli ispravnu odluku ili pogrešili, »»»

b92.net
Alo 14.07. 14:06

"Nisam razumeo kakva je to metafora" Vučić o oslobađajućoj presudi Bralovićki: Blokadersko uverenje dovelo do ovakvih odluka

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti iz Pariza, gde je prisustvovao paradi povodom obeležavanja Dana pada Bastilje. Odgovarajući na pitanja novinara, Vučić je prokomentarisao to što je Ljiljana Bralović oslobođena optužbi "Sve što se dešava u našem pravosuđu je, uz ljude koji časn»»»

alo.rs
Blic 14.07. 14:04

Vučić prokomentarisao odluke suda o Ljiljani Bralović i Goranu Vesiću

Blic Istakao je da građane "uskoro čeka jasan izbor između pristojne i normalne Srbije i onih koji sprovode progon i nejednakost" Vučić je oštro kritikovao stanje u pravosuđu, posebno odlučivanje sudova u slučajevima pretnji Slušaj vest 0:00/ 0:00 Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je »»»

blic.rs
Informer 14.07. 14:02

Blokaderski "KLIN" im se zabio pravo u srce! Opšti pokolj u opoziciji: Pljušte ucene, pretnje i zahtevi za smene zbog Jelene Pavlović (FOTO)

Da je tajkunska opozicija i njihova lažna blokaderska banda u stanju potpunog rasula i raspada, potvrđuje najnoviji skandal koji potresa takozvani tim za kontrolu i lokalnu infrastrukturu -slikovitog imena KLIN. Ono što je trebalo da bude njihovo "tajno oružje", pretvorilo se u klin zabijen pravo u»»»

informer.rs
Vecernje Novosti 14.07. 14:01

VUČIĆ O SLUČAJU LJILJANE BRALOVIĆ: "Odluke u pravosuđu nemaju veze sa državom, već sa otuđenim centrima moći"

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, komentarišući slučaj Ljiljane Bralović i pojedine odluke pravosudnih organa, da je stanje u pravosuđu "velika sramota" i da, kako je naveo, određene odluke nemaju veze sa državom, već sa "otuđenim centrima moći". Vučić je rekao da ne razume kvalifikaci»»»

novosti.rs
Vecernje Novosti 14.07. 13:49

"LEPO JE BILO DANAS BITI GRAĐANIN SRBIJE": Vučić se obratio iz Pariza (VIDEO)

PREDSEDNIK Aleksandar Vučić izjavio je da je bilo lepo biti građanin Srbije i predstavljati našu zemlju na vojnoj paradi povodom Nacionalnog praznika Republike Francuske u Parizu i istakao da je predsednik Francuske Emanuel Makron pokazao izuzetno poštovanje prema Srbiji. - Lepo je bilo danas biti »»»

novosti.rs
B92 14.07. 12:24

Blokaderi ratuju međusobno; I Nataša Kandić stala uz Đilasa i napala Šabića

"Stranka slobode i pravde se od prvog dana procesa izbora Saveta REM-a protivila da se on formira po pijačnom principu 'naših toliko, vaših toliko'", napisao je Đilas. "Meni je sve logično i tačno što kaže predsednik SSP. Šabićevo obrazloženje i brojnih koji ga cene ne pije vodu", prokomentarisala »»»

b92.net
Vecernje Novosti 13.07. 20:42

ELEK SMENJEN ZBOG KRITIKA MINISTRA BUDIMIRA: SNSD reagovao nakon optužbi

NAKON što je javno kritikovao ministra unutrašnjih poslova Srpske Željka Budimira i policiju RS zbog upotrebe sile u jednoj diskoteci na Palama, gde je navodno na desetine mladića privedeno a deo njih je i pretučen, Nedeljko Elek, član SNSD i direktor kompanije "Sarajevo-gas" iz Istočnog Sarajeva, »»»

novosti.rs
Informer 13.07. 12:47

Raspadaju se pred našim očima! Iskopan novi rov u opoziciji: Đilas zaratio sa ZLF, ovo je razlog

Totalni rat svih protiv svih u jalovoj srpskoj opoziciji eskalira iz časa u čas. Novi politički rov ovog puta iskopali su Stranka slobode i pravde na čelu sa Draganom Đilasom i lažni ekolozi iz Zeleno-levog fronta. Razlog? Rodoljub Šabić. Nakon što je bivši poverenik za informacije od javnog značaj»»»

informer.rs
Danas 13.07. 10:54

Funkcioner iz Aranđelovca: Krivičnu prijavu protiv novinara podneo sam kao fizičko lice

Sekretar Skupštine opštine Aranđelovac Đorđe Riznić izjavio je danas da je krivičnu prijavu protiv glavnog urednika aranđelovačkog portala E stvarnost Dragana Todorovića podneo kao fizičko lice, a ne kao funkcioner ili u svojstvu službenog lica, kako su mediji ranije objavili. Todorović je 21. maja»»»

danas.rs
Danas 13.07. 09:30

Zatiranje uzbunjivača duše i sramota tišine: Kukavički napad na Vladimira Arsenijevića

Kada živite u nečemu što više nije ni nalik društvenoj zajednici, nego isključivo vlažan san oca svih radikala, onda to izgleda ovako – na Međunarodni dan sećanja na genocid u Srebrenici, pretučen je jedan od naših najboljih pisaca Vladimir Arsenijević, a radikali su Novi Sad, grad koji ih trenutno»»»

danas.rs
Autonomija 12.07. 16:05

Evropski pokret u Srbiji: Nasilje nad Vladimirom Arsenijevićem je sramota za državu - Autonomija

Evropski pokret u Srbiji i Centar za regionalizam su danas najoštrije osudili fizički napad na pisca i kulturnog radnika Vladimira Arsenijevića, koji se dogodio 11. jula u Beogradu, uoči komemoracije žrtvama genocida u Srebrenici. U saopštenju piše da je Arsenijević laureat nagrade „Živorad Kovačev»»»

autonomija.info
PINK 11.07. 18:01

Sramota: Blokaderi proglasili Srbe za genocidni narod

Objava koja se pojavila na društvenim mrežama, a koju potpisuju studenti DUNP-a u blokadi, izazvala je burne reakcije javnosti. Na zvaničnom Iks profilu "DUNP u blokadi", naime, objavljen je post u kome se decidno kaže da je u Srebrenici počinjen genocid. Podsetimo, Edin Osmanović i Jusuf Arifović,»»»

pink.rs
PINK 11.07. 16:25

BRUJE MREŽE: Urednik Nove i promoter blokadera Željko Veljković oštro protiv obeležavanja stradanja srpskog naroda

Željko Veljković, urednik Nove i promoter blokadera, ponovo bez stida i srama nastavlja da vodi najprljaviju kampanju protiv sopstvene države i naroda - ovoga puta na meti mu se našlo obeležavanje stradanja srpskog naroda na Kozari! Naime, Veljkoviću je, zasmetalo to što je Javni servis u svojim ve»»»

pink.rs
Informer 11.07. 15:54

Ustaša Željko Veljković udara na Srbiju! Dok se baškari na hrvatskom primorju, pljuje srpske žrtve Kozare!

Mrzitelj sopstvene zemlje i verni Šolakov novinar Željko Veljković ponovo bez trunke stida i srama nastavlja da vodi najprljaviju kampanju protiv sopstvene države i naroda - ovoga puta na meti mu se našlo obeležavanje stradanja srpskog naroda na Kozari! Veljkoviću je, zasmetalo to što je RTS u svoj»»»

informer.rs
B92 11.07. 15:17

Sramota: Blokaderi proglasili Srbe za genocidni narod FOTO

Na društvenim mrežama pojavila se objava koju potpisuju studenti Državnog univerziteta u Novom Pazaru (DUNP) u blokadi, povodom godišnjice zločina u Srebrenici. Autori objave dalje navode da ne sme biti dozvoljeno da se, kako tvrde, zločini zaborave. Pozvali se na presude i međunarodno pravo Objava»»»

b92.net
Vecernje Novosti 11.07. 15:16

SRAMOTA: Blokaderi proglasili Srbe za genocidni narod (FOTO)

Blokaderi sa Državnog instituta u Novom Pazaru (DUNP) ne odustaju od pokušaja da celokupnom srpskom narodu nametnu žig genocidnosti. Na zvaničnom Iks profilu "DUNP u blokadi", naime, objavljen je post u kome se decidno kaže da je u Srebrenici počinjen genocid. Podsetimo, Edin Osmanović i Jusuf Arif»»»

novosti.rs
Alo 11.07. 15:11

Sramota! Blokaderi proglasili Srbe za genocidni narod

Objava koja se pojavila na društvenim mrežama, a koju potpisuju studenti DUNP-a u blokadi, izazvala je burne reakcije javnosti. Na društvenim mrežama pojavila se objava koju potpisuju studenti Državnog univerziteta u Novom Pazaru (DUNP) u blokadi, povodom godišnjice zločina u Srebrenici. Autori obj»»»

alo.rs
B92 11.07. 14:17

Vučić o odluci suda u Sloveniji: "Presuda Porfiriju je sramotna – tako to izgleda kada neko hoće da goni Srbe"

Kako je naveo, ova presuda je pokazatelj kako izgleda kada neko hoće da progoni Srbe i najbolje srpske predstavnike ističući da je patrijarh Porfirije veoma značajan srpskom narodu kojem verno služi. "To je sramota i to pokazuje kakav je odnos prema Srpskoj pravoslavnoj crkvi kao stubu srpskog druš»»»

b92.net
Autonomija 11.07. 12:33

ANDREJ NIKOLAIDIS: Genocid koji su omogućile Ujedinjene nacije - Autonomija

"Sve dok nas tuđe žrtve ne budu boljele više od vlastitih, sve dok ne postanu vlastite, ova užasna samoreprodukujuća sekvenca koja se naziva istorijom će se nastavljati i nastavljati" Vjerujte mi, znam šta pričam: imam stanovito iskustvo sa hajkama i medijskim linčom. Presudno je ostati hladnokrvan»»»

autonomija.info
Blic 11.07. 12:07

Vučić: Sramotna presuda porfiriju, ali pokazuje koliko je značajan srpskom narodu

Blic On ističe da je patrijarh Porfirije osuđen za nešto u čemu nikada nije učestvovao. Vučić veruje da presuda još više pokazuje značaj patrijarha Porfirija za srpski narod. Slušaj vest 0:00/ 0:00 Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je presuda Okružnog suda u Ljubljani patrijarh»»»

blic.rs
Alo 11.07. 11:59

Vučić obišao radove kod Leskovca: Rešen višedecenijski problem građana

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je završne radove na modernizaciji opštinskog puta na deonici između Gornjih i Donjih Sinkovaca Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas završne radove na modernizaciji opštinskog puta na deonici između Gornjih i Donjih Sinkovaca. Vučić će obići d»»»

alo.rs
PINK 11.07. 11:48

SKANDAL USRED BEOGRADA: Blokaderi na fakultet doveli hrvatske medije da pljuju po Srbiji! Napadaju Vučića jer brani srpske žrtve (VIDEO)

Dok se "blokaderi" i pojedini akademski krugovi predstavljaju kao borci za nekakvu "slobodu", u javnost isplivavaju dokazi o njihovoj pravoj agendi. Profesorka Filozofskog fakulteta u Beogradu, Dubravka Stojanović, još je pre godinu dana u intervjuu za hrvatske medije, snimljenom usred institucije »»»

pink.rs
B92 11.07. 11:41

Vučić odluci suda u Sloveniji: "Presuda Porfiriju je sramotna"; "Tako to izgleda kada neko hoće da goni Srbe"

Kako je naveo, ova presuda je pokazatelj kako izgleda kada neko hoće da progoni Srbe i najbolje srpske predstavnike ističući da je patrijarh Porfirije veoma značajan srpskom narodu kojem verno služi. "To je sramota i to pokazuje kakav je odnos prema Srpskoj pravoslavnoj crkvi kao stubu srpskog druš»»»

b92.net
Politika 11.07. 11:34

Вучић: Пресуда патријарху Порфирију је срамота и пример прогона Срба

ЛЕСКОВАЦ – Председник Србије Александар Вучић изјавио је данас да је пресуда Окружног суда у Љубљани којом су патријарх српски Порфирије и Српска православна црквена општина љубљанска условно кажњени - срамотна, поручивши да представља пример прогона Срба и Српске православне цркве. Током обиласка »»»

politika.rs