Nga synimet e PS tek lajthitja e Metës/ Xhemal Qefalia: Presidenti është agresiv sepse do humbasë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
CNA Albania 19.04. 21:04

Nga synimet e PS tek lajthitja e Metës/ Xhemal Qefalia: Presidenti është agresiv sepse do humbasë

Xhemal Qefalia, i cili renditet i 14-i në listën e Tiranës ka komentuar fushatën elektorale dhe takimet e ndryshme që kanë zhvilluar me qytetarët. Në një intervistë për CNA.al Qefalia u shpreh se pavarësisht kushteve që ndodhet Shqipëria dhe jo vetëm, takimet nga afër kanë qenë të shpeshta, ku kanë»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.