Ahmeti: Inati mes Kurtit dhe Ramës po e dëmton Kosovën dhe Shqipërinë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Gazeta Blic Kosovo 15.09.2021. 00:22

Ahmeti: Inati mes Kurtit dhe Ramës po e dëmton Kosovën dhe Shqipërinë

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, e ka cilësuar si kompleks inferioriteti qasjen e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, që të falënderohet Serbia për lejen e lëvizjes nëpër rajon. Ahmeti, me anë të një postimi në ‘Facebook’, ka thënë se inati i kryeministrave, duke iu referuar kryeministrit K»»»

gazetablic.com
Infokusi Kosovo 15.09.2021. 00:02

Ahmeti: Inati mes Kurtit dhe Ramës po e dëmton Kosovën dhe Shqipërinë

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, e ka cilësuar si kompleks inferioriteti qasjen e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, që të falënderohet Serbia për lejen e lëvizjes nëpër rajon. Ahmeti, me anë të një postimi në ‘Facebook’, ka thënë se inati i kryeministrave, duke iu referuar kryeministrit K»»»

gazetainfokus.com
RTK Kosovo 15.09.2021. 00:01

Shpend Ahmeti: Kthjelluni, inatet ndaj njëri-tjetrit po na dëmtojnë

Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti u ka bërë thirrje kryeministrit të Kosovës Albin Kurti dhe atij të Shqipërisë Edi Rama të lënë anash inatet. Komentet e Ahmetit vijnë pas deklarimeve të Edi Ramës se Kosova po bën konspiracion dhe se nuk po punon për veten e saj, ndërsa Kurti iu kundër»»»

Lajmi Albania 14.09.2021. 23:49

Punët llugë në Prishtinë e Shpend Ahmeti i drejtohet Kurtit e Ramës: Kthjelluni!

Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti u ka bërë thirrje kryeministrit të Kosovës Albin Kurti dhe atij të Shqipërisë Edi Rama të lënë anash inatet. Komentet e Ahmetit vijnë pas deklarimeve të Edi Ramës se Kosova po bën konspiracion dhe se nuk po punon për veten e saj, ndërsa Kurti iu kundër»»»

lajmi.net
Indeks Kosovo 14.09.2021. 23:28

Ahmeti: Inati mes Kurtit dhe Ramës po e dëmton Kosovën dhe Shqipërinë

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, e ka cilësuar si kompleks inferioriteti qasjen e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, që të falënderohet Serbia për lejen e lëvizjes nëpër rajon. Ahmeti, me anë të një postimi në ‘Facebook’, ka thënë se inati i kryeministrave, duke iu referuar kryeministrit K»»»

indeksonline.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.