Behramaj: Qeverisë i ka mbetur vetëm edhe të dërgojë dokumente kundër krerëve të UÇK-së në Hagë
evropaelire.org
Shqipëria zgjedh rrugën e saj më 25 prill
tesheshi.com
BBC: E njëjta njësi GRU qëndron pas ngjarjeve në Çeki dhe Malin e Zi
tesheshi.com
JP Morgan pendohet që mbështet Superligën
gazetatema.net
Historia e ruajtjes së armatosur të votave, ka filluar në Berat
gazetatema.net
“Jeni krijesa të Ramës”, Patozi ironizon Bashën: Kush ta tha apo strukturat paramilitare? Sherrnaja juaj përfundoi me gjak dje
aa.com.tr
Rusia shpall 10 ditë jopune për shkak të COVID-19
telegraf.al
Ngjarja në Elbasan, Ylli Dylgjeri: Rama dhe Balla gënjejnë….
balkanweb.com
Artur Zheji: Kërkohet një uragan, një diferencim i së keqes më të madhe nga e keqja më e vogël. Duhet ta bëjë pjesa gri. Këtu uji ka rënë erë dhe duhe
shqiptarja.com
Pas 23 ditësh, lideri opozitar rus Navalny i jep fund grevës së urisë
tetovasot.com
Bujar Osmani takon Albin Kurtin
periskopi.com
Lekaj: Kurti e ka mashtrimin profesion, shpejt do ta takojë Vuçiqin edhe pse deklaronte se dialogun s’e ka prioritet - Periskopi
botapress.info
Dialogu: “Biden ua bëri të qartë Osmanit dhe Vuçiqit” – Mësojeni çmimin e madh që serbët e rusët i kishin premtuar Thaçit
cna.al
Peleshi takim me qytetarët/ Të votojmë masivisht për zhvillimin e Korçës
ata.gov.al
BULLGARI – Borisov nuk arrin dot të formojë qeverinë e re
tvklan.al
Shpërndahen materialet zgjedhore për 25 Prillin
Lapsusi i kandidates së PS-së në prani të Ramës: Babai im lotoi kur takoi prindërit e mi në gjimnaz
javanews.al
Grupet paraushatarke të PD-së për të ”mbrojtur votën”, si një shekull më parë…. -
cna.al
Drejtori i OBSH-së kritikon ashpër “nacionalizmin e vaksinave”
abcnews.al
SHBA premton reduktim të burimeve energjetike me bazë karbonike
portalb.mk
Gjykata e Kosovës refuzoi kërkesën për ekstradimin e Afrim Ismailoviqit, njërit nga të dënuarit për rastin “Monstra”
lapsi.al
Patronazhistët pushtojnë shtypin botëror: BIG Brother përgjimesh në Shqipëri
koha.mk
Na ishte njëherë Struga!
javanews.al
Opozita përballë shtetit, jo me ndryshimin por “skuadriljet”... -
ata.gov.al
Koka mbyll fushatën në lagjen e Spitallës: Durrësi do dijë të bëjë zgjedhjen e duhur në 25 prill
hashtag.al
Këllici denoncon: Aktivistja e PS-së u kërkoi kartat e identitetit banorëvë ne Kombinat duke u premtuar lekë (Video)
gazetatema.net
VIDEO/ Bindja Demokratike mbyll fushatën elektorale: Ta nisim nga Shkodra projektin e ri të së djathtës shqiptare, qyteti pararendës i ndryshimeve. 25
gazetamapo.al
Ndryshimi është Parlamenti me intelektualë dhe figura të pastra, ndryshe nga ai i Ramës!
rtv21.tv
Dita e Komunitetit Turk në Kosovë
kohajone.com
Struktura për Mbrojtjen e Votës, Tabaku: Mblodhi prova për 6 dosje që çuam në SPAK
gazeta-shqip.com
“Llumi i shoqërisë”, Rama sulmon opozitën: Mallkimi i vjetër që do të zhbëhet të dielën
Ikja e një demokrati të vërtetë si Hasan Halili dhe boshllëku që ai la
aa.com.tr
Kryediplomati amerikan bisedon për çështjet rajonale me homologët e Uzbekistanit dhe Kazakistanit
syri.net
Shehi: 'Anti- virusi' i blerjes së votave nga Rama, është vota masive!
aa.com.tr
Çavuşoğlu: Rajoni i Detit të Zi duhet të mbahet larg nga tensionet
Nis vaksinimi i punonjësve të fabrikave material përpunuese
botapress.info
Kimete Berisha: Pse Edi Rama?
sot.com.al
“Ik fol me Monikën! Mori bodigardin e Berishës në tel... ”/ Pas skandalit që u filmua duke bërë pazare për vota, policia merr vendimin e menjëhershëm

Rikthehen kufizimet në Europë, izolime deri në mes të marsit

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Bold News Albania 28.02. 17:21

Rikthehen kufizimet në Europë, izolime deri në mes të marsit

Mes frikës së rritjeve të të infektuarve e ndonëse ka nisur vaksinimi disa vende evropiane duke përfshirë Italinë, Spanjën dhe Francën kanë forcuar masat e kufizues. Italia raportoi të shtunën 18,916 raste të reja COVID-19 dhe 280 viktima. Qeveria italiane ka vendosur të rrisë nivelin kufizues në d»»»

boldnews.al
American Eye Albania 28.02. 14:44

Rikthehen kufizimet në Europë, izolime deri në mes të marsit

Mes frikës së rritjeve të të infektuarve e ndonëse ka nisur vaksinimi disa vende evropiane duke përfshirë Italinë, Spanjën dhe Francën kanë forcuar masat e kufizues. Italia raportoi të shtunën 18,916 raste të reja COVID-19 dhe 280 viktima. Qeveria italiane ka vendosur të rrisë nivelin kufizues në d»»»

americaneye.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.