vizionplus.tv
Marrëveshja me “Pfizer” sekrete/ Rama: Kemi buxhet për të gjitha vaksinat
sot.com.al
Pas zërave se ka pasur një përplasje të fortë deri në ulërima me Ilir Metën për një largim të mundshëm drejt PS, vjen reagim i Silva Cakës: Do iki nga
ekonomiaonline.com
Hoxhaj në Vushtrri: Fondi 1 miliard do të rimëkëmbë sektorin privat të prekur nga pandemia
 Dalin fotot ku shihen duke u grimosur Kurti, Vitia, Konjufca, Haxhiu dhe Bogujevci
shekulli.com.al
Greqia fiton nga zgjerimi me 12 milje 13 000 km2/ Nikos Dendias: Është e drejta jonë, Shqipëria e bëri pa na pyetur ne, këtë e di dhe Rama
top-channel.tv
Topalli kandidon në Shkodër e Tiranë: Vendi i duhet kryeministër që nuk shton vilat në kohë tërmeti
tvklan.al
Zgjedhjet, OSBE ‘zbarkon’ në Tiranë më 24 Janar
gazetaexpress.com
Drecun flet për luftë në Ballkan: Prishtina dhe Tirana po punojnë për “Shqipërinë e Madhe”
gazetamapo.al
Zgjedhjet më 25 prill – Mediu: Partia Republikane me PD ose vetëm
"Një histori e vitit 2000 me Picin", Mero Baze ironizon sondazhin në Zeni.net: As aty që marrin rrogën nuk e nxjerrin Bashën mbi 60%
Krasniqi: `Lideri suprem` bashkimin Kombëtar e ndërroi me kosovocentrizëm
Prodhohet bateria e makinës që mund të karikohet për 5 minuta! – “Revolucion për tregun e automjeteve elektrike”
vizionplus.tv
Dendias i prerë: Të votojmë shtrirjen me 12 km në Jon, Greqia se negocion sovranitetin
shqiptarja.com
Haradinaj i kundërpërgjigjet Vuçiç: Mos ke frikë, mos u bëj nervozVuçiç: Krijimi i ‘Shqipërisë së Madhe’, kërcënim për Serbinë dhe BE
gazetablic.com
Kuçi e PSD-së “shpërthen” me akuza ndaj Kurtit: Leninistë, erdoganistë, liberalë, konservatorë, pacifistë e radikalë
cna.al
Gjilani bën pazar te Skënderbeu, merr mbrojtësin që luajti me korçarët
sot.com.al
“Ua dinë me fakte dhe prova”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’: Këta politikanë janë të skeduar! Ja kush është tmerri i tyre!
shqiptarja.com
Zgjedhjet e 25 prillit/Notë verbale Qeverisë shqiptare, ODIHR mbërrin në Shqipëri për masat paraprake
aa.com.tr
“Arrestimi i Navalny-t është çështje e brendshme e Rusisë”
koha.net
OSHP-ja konstaton shkelje në tenderin për furnizim me uniforma në Polici
arbresh.info
Jetlir Zyberaj i AKR-së: Urgjentisht duhet të angazhohemi të përmirësojmë këto tri temaTë ngjashme
shqiptarja.com
Caka për Report Tv: Do iki nga LSI kur të bëhet si Rilindja e sotme! S'kam bërë debat me Metën në Presidencë! Rrjedhjet? Nuk na dëmtojnë fare!
exit.al
Nga 22 janari rikthehet shiu, AKMC apel bashkive për masa
syri.net
Putini zhytet në ujin e akullt në rastin e Epifanisë
vizionplus.tv
Miratohet afati i ri për OFL/ Opozita në kuvend kërkon të mos zvarriten çështjet
syri.net
Korçë/ Edmond Spaho prezantohet si drejtuesi politik i PD-së
oranews.tv
PR prezanton kandidatët në Shkodër
cna.al
Ridiculous polls make him Prime Minister/ Luli Basha should change the “tailor”
kosova.info
Ta kujtojmë daljen e UÇK-së me dalje në votime
lajme.rtsh.al
Vriten dy paqeruajtës të OKB-së në Republikën e Afrikës Qendrore
syri.net
Fotografi të vjetra nga betimi i Presidentëve amerikanë
Kërkesa globale e naftës do të rritet me 6 për qind
vizionplus.tv
Akuza në Kosovë/ Daka: Verifikimi i votuesve po politizohet
gazetablic.com
Bytyçi i PDK-së: Në mungesë të programit serioz, VV po na ofron nudizëm
ina-online.net
Serbia nis sot vaksinimin masiv
exit.al
KPK shkarkon prokurorin e Apelit Vlorë, Enrik Haxhiraj

‘Financial Times’ për strategjinë e Erdoganit: Ushtarë, spiunë dhe aspirata e Turqisë për më shumë pushtet

Standard 13.01. 20:55

‘Financial Times’ për strategjinë e Erdoganit: Ushtarë, spiunë dhe aspirata e Turqisë për më shumë pushtet

Politika e jashtme prej të forti e presidentit turk ka lënë Ankaranë më të izoluar nga Perëndimi. Në Sheshin e Lirisë së Baku muajin e kaluar, mijëra ushtarë Azerbajxhanë marshues me kapele prej leshi dhe pallto festuan fitoren e vendit të tyre në Kaukaz – dhe njeriun që e bëri të mundur: president»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.