starplus-tv.com
NIS REHABILITIMI I RRUGËVE NË QYTETIN E LEZHËS
Kush është Margaritis Schinas, i nominuari i Greqisë për të përfaqësuar vendin në Komisionin Evropian
syri.net
Amerikanët bëjnë sondazhin/ Sa janë dakord shqiptarët e Kosovës, për planin Vuçiç-Thaçi-Rama! Komentet
cna.al
Pas kontrollit mbi shumicën e mediave/ Rama “rrëmben” televizionin News 24  
kosova.info
Shoqëria civile vlerëson transparencën e KPK-së në procesin e hartimit të Rregullores për emërimin e kryeprokurorëve - Kosova Info
Italia: Emigrantët nga Shqipëria të pakrahasueshëm me ata të vendeve të luftës
rtsh.al
Vokshi: Parlamenti noterizon një tjetër grabitje shqiptarëve
Kosova, ja si synon Macron të marrë rolin e “Nënës Merkel”, për zgjidhjet
kosovalive360.com
Importin nga Serbia e zëvendësuan vendet e tjera, prodhimi vendor…
evropaelire.org
Opozita refuzon takimin me Zaevin pas skandalit me ish-kryeprokuroren
Koncensionet, Vokshi: PD me ligjin anti mafia do i kthejë çdo qindarkë shqiptarëve
koha.mk
Votat me postë i fiton Shpend Ahmeti
ina-online.net
Turbo-folku serb në median kombëtare shqiptare?!
Në Rogovë të Gjakovës vihet gurthemeli për sallën sportive
boldnews.al
Pse Rilindja e do Bankën e Shqipërisë vasale?
insajderi.com
Liridon Latifi, mesazh Partizanit
alsat-m.tv
Javën e ardhshme, emrat e drejtorëve të rinj
boldnews.al
Drejtoresha e Ramës sulmon kryebashkiakun e Vlorës
koha.mk
Lista Serbe nuk kthehet në Qeveri, pret zgjedhje të jashtëzakonshme
Zyra e BE-së kritikon Kuvendin për mos punë, potencojnë se janë kundër taksës
PS heq dorë nga shkarkimi i Arben Malajt
insajderi.com
E vramë, sepse ishte rom
kohajone.com
Dorëheqje, apo kokëheqje?!
sot.com.al
“Hardalloseni me festa e muzikë, në tarracën e bashkisë, e tregon sahati i Veliajt”/ Deputeti nxjerr videon në Kuvend: Të detyruar të dëgjojnë tekste
kallxo.com
Opozita: Haradinaj dhe Bytyqi të marrin mësim nga ndërhyrja e kaluar në AKA
boldnews.al
Video/ Donika Prela “rrëfehet” për dosjen e Agron (Geron) Xhafaj
insajderi.com
Pas raportimit të Insajderit, edhe PSD kërkon llogari nga ministrja Hoxha për kontratën e dyshimtë
Haradinaj e emëron Shkëlzen Sopjanin këshilltar të jashtëm politik - RTV21
cna.al
Nga biznesi me kromin tek pasuritë e patundshme/ Si u pasurua gjyqtari i Administratives
sot.com.al
“Kërcënim, shkelje fshehtësie, falsifikim rezultatesh...”, PD nis nga paditë për zgjedhjet e 30 qershorit, ndërmerr aktin e rëndë në këtë zonë të Shqi
shqiptarja.com
Gjykatat refuzojnë kryebashkiakët/ Hazizaj për Report Tv: Lexoj një marrëveshje të fshehtë të politikës
Prezantohet ekipi për Festivalin Olimpik Evropian "Baku 2019", sportistët shprehen optimist - Arbresh.info
Siguria ushqimore, Çuçi: Urdhër të ri për produktet e importit, i vjetri vend për abuzime
insajderi.com
Koreja e Veriut kontrabandoi me vështirësi dy Mercedes të blinduar që kushtojnë 2.5 milionë euro
vizionplus.tv
Gjykata njeh mandatin e kryebashkiakut të Himarës, Jorgo Goro
kohajone.com
Ullmar Qvick: Bota demokratike duhet të kujdeset më shumë për Kosovën
koha.net
Meta i gatshëm të negociojë 13 tetorin, por druan “mos ngelemi në provimin e vjeshtës”
Prononcimi i Presidentit të Republikës në Xhafzotaj, Shijak - Presidenti i Republikës së Shqipërisë
gazeta-shqip.com
Abuzimi me tenderat/ Pas Dritan Palnikajt, radha është për dajën Agim Ismailin
kosova-sot.info
Analiza e fortë: PDK tronditet, ja pse LDK heziton ta rrëzojë Haradinajn, ky është koalicioni i ri zgjedhor
syri.net
Debat për shqiptarët/ Salvini sfidon Macron e Merkel, braktis tryezën për emigrantëtIsh-ambasadorja Alma Lama tregon makthin e jetës: Kishin planifiku
evropaelire.org
Rasti i vëllezërve Bytyçi “duhet t’i përcaktojë” marrëdhëniet SHBA-Serbi
boldnews.al
“Sjell lekun që rjedh si një lumë”/ Ironia therëse, Balla e Manja në kurrizin e Soros…
indeksonline.net
Policia kap në Rinas shqiptarin e kërkuar nga Interpoli për “Organizatë Kriminale”

Përplasje në PDK, Nait Hasani i kundërvihet Sami Lushtakut: Tregoji emrat!

Bota Press 27.06. 17:35

Përplasje në PDK, Nait Hasani i kundërvihet Sami Lushtakut: Tregoji emrat!

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Nait Hasani, ka folur rreth akuzave që i ka bërë bashkëpartiaku i tij, Sami Lushtaku, sipas të cilit 4-5 njerëz të PDK-së e kontrollojnë sistemin e drejtësisë, mediat, biznesin dhe sferat e tjera vitale të Kosovës. Në një prononcim për KALLXO.com,»»»

INA 27.06. 15:07

Nait Hasani sfidon Sami Lushtakun: Tregoji emrat!

27/06/2019 0 Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Nait Hasani, ka folur rreth akuzave që i ka bërë bashkëpartiaku i tij, Sami Lushtaku, sipas të cilit 4-5 njerëz të PDK-së e kontrollojnë sistemin e drejtësisë, mediat, biznesin dhe sferat e tjera vitale të Kosovës. Në një prononcim pë»»»

ina-online.net
Kallxo 26.06. 22:52

Nait Hasani sfidon Sami Lushtakun: Tregoji emrat!

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Nait Hasani, ka folur rreth akuzave që i ka bërë bashkëpartiaku i tij, Sami Lushtaku, sipas të cilit 4-5 njerëz të PDK-së e kontrollojnë sistemin e drejtësisë, mediat, biznesin dhe sferat e tjera vitale të Kosovës. Në një prononcim për KALLXO.com,»»»

kallxo.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano