gazetaexpress.com
Refuzim dhe indinjatë ndaj sulmit brutal të Qosjës dhe Ramës kundër medias në KosovëTe fundit
epokaere.com
Rrezikohet mbajtja e zgjedhjeve në Podujevë, shkaku i buxhetit
syri.net
Denoncimi i fortë/ Ja si ndikoi personalisht Obama te FBI, për llogari të Soros
Sonte "Tempora" për të mos u humbur, Sali Berisha dhe Ramush Haradinaj
ina-online.net
FALJET ÇLIRIMTARE
shqiptarja.com
Teora, qyteti italian që i ofron banorëve të rinj shtëpi me qira falas (FOTO)
Ligji për duhanin, PS rrëzon propozimin e Beqajt. Zbardhet debati në Kuvend
lajmifundit.al
Krahasoi Vuçiç me propagandistin e Hitlerit, Serbia note proteste Shqipërise per Cakajn
shqiptarja.com
1300 banorë në Blacë të Pogradecit pa ujë: Pimë nga puse, vijnë e rrahin gjoksin të gjitha partitë dhe s'bëjnë asgjë
tetovasot.com
Bekteshi nesër në nënshkrimin e marrëveshjes për ndriçim publik në komunat Makedonska Kamenica dhe Çeshinovo-Obleshevë
ina-online.net
A është koha për koalicione maqedonaso – shqiptare, flasin analistët?!
“Heqja e tarifës është interes shtetëror”, Rukiqi: Të sqarohen masat e reciprocitetit
gazeta-shqip.com
A e frekuenton Sali Berisha palestrën private të Abit (Jamarbër Malltezit)?! (VIDEO)
mia.mk
Kosovë: Heqja e taksës dhe vendosja e reciprocitetit ndaj Serbisë është çështje ditësh
hashtag.al
OFL-ja zbarkon në Berat, kujt iu kërkua deklarimi i pasurisë
Rrezikohet mbajtja e zgjedhjeve në Podujevë, shkak buxheti
gazetainfokus.com
Nisma tregon arsyen pse nuk ka kandidatë për kryetar të Podujevës
balkanweb.com
Azerbajxhani premton gjysmë milioni euro të tjera për rikuperimin e tërmetit në Shqipëri
shekulli.com.al
Rindërtimi/ Shtatë zona të reja për të prekurit nga tërmeti (Hartat)
boldnews.al
Rama i detyroi shqiptarët të emigrojnë, punëtorët do i sjellë nga bota
cna.al
Manjani krah Palmer për Akademinë e Transparencës/ “SHBA ka kapur demin nga brirët”
shqiptarja.com
'Miss Gjermania' zgjidhet një nënë 35-vjeçare (FOTO)
aa.com.tr
"Embargoja e armëve ndaj Libisë të përqendrohet në kontrollin tokësor"
shqiptarja.com
PD: Vlora ka ndryshuar në rrugë e sheshe në mandatin e dytë të Ramës...por pse s'deklarojnë të ardhurat?
newsbomb.al
'Urrejtje me pasoja të mëdha', Rama publikon artikullin ‘bombë’ të akademikut: Hallall! Në një pikë s’jam dakord me Rexhep Qosen (E PLOTË)
javanews.al
Rreth 105 milionë euro për turizmin, Klosi: Investime që të rrisin nivelin e shërbimeve -
koha.mk
BETEJA E 12 PRILLIT: Në anën e duhur të gjeopolitikës
Abuzuan me tokat, KLSH kallëzon 7 zyrtarë të hipotekës në Berat
vizionplus.tv
Objektivi i OFL/ Kush është vëllai i presidentit të ekipit i ekzekutuar në vitin 2000
periskopi.com
Tinka Kurti nga VV nis luftën në Supreme kundër deputetit nga partia e saj dhe grave tjera deputete
epokaere.com
Shala: Nisma vazhdon ta mbajë qëndrimin e njëjtë për taksën 100 për qind
gazetablic.com
Këtë javë vendoset për reciprocitetin
epokaere.com
Abrashi: Pozita dhe opozita duhet të jenë unike në procesin e dialogut me Serbinë
shqiptarja.com
Kriza në Siri, marrshalli Haftar godet me artileri anijen tregtare turke: Po transportonte armë
Rihapet pas 8 vitesh aeroporti ndërkombëtar i Aleppos
syri.net
Fazat e tij/ Zbardhet skema e ‘grushtit të shtetit’ që po realizon Edi Rama
shqiptarja.com
Ruçi në Arabinë Saudite: Bashkëpunimi politik mes dy vendeve do përkthehet edhe në ekonomi, tregti dhe investime
“Ngrin” Reforma Zgjedhore: Kalon gjysma e afatit, asnjë çështje e zgjidhur
telegraf.al
Shpend Topollaj: Shollohivi- ky mjeshtër i madh i prozës
koha.net
Një kthesë e papritur: Gjykata turke e shpall të pafajshëm filantropin Osman Kavalla
lapsi.al
Rexhep Qosja: Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi do i kishte dhënë fund konfliktit
Sasoli: PE mbështet fuqishëm hapjen e negociatave me Maqedoninë e Veriut

Sipas ekspertëve: Kosova ka “Frikë” nga mini – shengeni ballkanik

Kosova 14.02. 09:49

Sipas ekspertëve: Kosova ka “Frikë” nga mini – shengeni ballkanik

Thellimi i bashkëpunimit ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, është një temë e vazhdueshme që përcillet nga një qeveri në tjetrën. Përderisa në Kosovë kanë ndryshuar forcat politike që kanë nën drejtim qeverinë, në Shqipëri, Partia Socialiste e kryeministrit Edi Rama vazhdon të mbetet pushtet. E përbas»»»

kosova.info
Koha 13.02. 18:44

Bashkëpunim mes mospajtimesh

Thellimi i bashkëpunimit ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, është një temë e vazhdueshme që përcillet nga një qeveri në tjetrën. Përderisa në Kosovë kanë ndryshuar forcat politike që kanë nën drejtim qeverinë, në Shqipëri, Partia Socialiste e kryeministrit Edi Rama vazhdon të mbetet në pushtet. E për»»»

koha.net
RTK 13.02. 18:37

Bashkëpunim mes mospajtimesh

Thellimi i bashkëpunimit ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, është një temë e vazhdueshme që përcillet nga një qeveri në tjetrën. Përderisa në Kosovë kanë ndryshuar forcat politike që kanë nën drejtim qeverinë, në Shqipëri, Partia Socialiste e kryeministrit Edi Rama vazhdon të mbetet pushtet. E përbas»»»

Zeri 13.02. 18:36

Bashkëpunim mes mospajtimesh

Përderisa në Kosovë kanë ndryshuar forcat politike që kanë nën drejtim qeverinë, në Shqipëri, Partia Socialiste e kryeministrit Edi Rama vazhdon të mbetet pushtet. E përbashkëta e të gjitha qeverive, si në Prishtinë ashtu edhe në Tiranë, është se në deklarata janë për thellimin e bashkëpunimit, por»»»

Lajmi 13.02. 18:30

Bashkëpunim mes mospajtimesh

Thellimi i bashkëpunimit ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, është një temë e vazhdueshme që përcillet nga një qeveri në tjetrën. Përderisa në Kosovë kanë ndryshuar forcat politike që kanë nën drejtim qeverinë, në Shqipëri, Partia Socialiste e kryeministrit Edi Rama vazhdon të mbetet pushtet. E përbas»»»

lajmi.net
Radio Evropa e Lire 13.02. 17:35

Bashkëpunim mes mospajtimesh

Thellimi i bashkëpunimit ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, është një temë e vazhdueshme që përcillet nga një qeveri në tjetrën. Përderisa në Kosovë kanë ndryshuar forcat politike që kanë nën drejtim qeverinë, në Shqipëri, Partia Socialiste e kryeministrit Edi Rama vazhdon të mbetet pushtet. E përbas»»»

evropaelire.org
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining