Kurti: Shumë shpejtë qytetarët e veriut do ta paguajnë energjinë elektrike

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
RTV 21 Kosovo 25.11. 11:59

Kurti: Shumë shpejtë qytetarët e veriut do ta paguajnë energjinë elektrike

Ajo ka thënë se sa ishte Lëvizja Vetëvendosje në opozitë e kanë akuzuar çdo qeveri për këtë temë. Në lidhje me këtë pyetje Kryeministri Albin Kurti ka thënë se KOSST ka vazhduar t’i mbulojë devijimet e energjisë elektrike në atë pjesë të vendit dhe Qeveria nuk e ka paguar për atë energji elektrike.»»»

Periskopi Albania 28.10. 12:06

Agron Bajrami i Kohës së Surroit propozohet ambasador në kryeqytetin e BE-së?

Më shumë se katër muaj më parë, Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, shkarkoi 13 ambasadorë në shtete të ndryshme. Mes tyre, edhe ambasadorët në kryeqendrat botërore Bruksel, Uashington, Londër e Tokio. Periskopi merr vesh nga burimet në institucione se emri i propozuar për ambasador në Bru»»»

periskopi.com
Shekulli Albania 18.06. 14:37

Kurti ia thotë në sy ambasadorit amerikan: Asnjë asociacion i bazuar në përkatësinë etnike në Kosovë

Publikuar më nga Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka thënë se ai nuk mbështet një asosacion të bazuar në përkatësinë etnike në vend, duke thënë se “mund të ketë një asociacion të komunave mbi një bazë zhvillimi, por jo mbi një bazë gjeografike”. “Unë nuk mendoj se Kosova mund të ketë një shoqatë »»»

shekulli.com.al
Indeks Kosovo 16.06. 21:20

Abrashi i LVV-së: Kosova në dialog po përfaqësohet në nivel shumë më serioz se më parë

Deputeti i LVV-së në Kuvendin e Kosovës, Artan Abrashi duke komentuar dialogun e ditës së djeshme në Bruksel, ka thënë se ka një dinamikë të re në dialog. “Përshtypja jonë nga ai takim është se tashmë Kosova përfaqësohet në nivel shumë më serioz dhe ka një qasje shumë më proaktive se që ka pasur më»»»

EO - Ekonomia Online Kosovo 16.06. 21:13

Abrashi i LVV-së: Kosova në dialog po përfaqësohet në nivel shumë më serioz se më parë

Deputeti i LVV-së në Kuvendin e Kosovës, Artan Abrashi duke komentuar dialogun e ditës së djeshme në Bruksel, ka thënë se ka një dinamikë të re në dialog. “Përshtypja jonë nga ai takim është se tashmë Kosova përfaqësohet në nivel shumë më serioz dhe ka një qasje shumë më proaktive se që ka pasur më»»»

ekonomiaonline.com
Telegrafi Kosovo 16.06. 21:10

Abrashi i LVV-së: Kosova në dialog po përfaqësohet në nivel shumë më serioz se më parë

Deputeti i LVV-së në Kuvendin e Kosovës, Artan Abrashi duke komentuar dialogun e ditës së djeshme në Bruksel, ka thënë se ka një dinamikë të re në dialog. “Përshtypja jonë nga ai takim është se tashmë Kosova përfaqësohet në nivel shumë më serioz dhe ka një qasje shumë më proaktive se që ka pasur më»»»

telegrafi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.