gazetablic.com
Probleme për LDK-në edhe në Gjilan, largohen 7 anëtarë të kryesisë së një nëndege me mbi 70 anëtarë
balkanweb.com
Historia/ “Si u pushkatua oficeri grek nga regjimi i Enver Hoxhës”
lajmi.net
Pozita nuk i frikësohet mocionit të opozitës për rrëzimin e Qeverisë, i quajnë të paguximshëm
gazetainfokus.com
LDK’ja i reagon PDK’së, pasi u akuzua se bashkëpunon me Listën Serbe
koha.net
Tribunali dhe fotografia e rreme e Brovinës përplasin pushtetin me opozitën
syri.net
FOTO/ 'Më aktual se kurrë', Nishani citon Lincolnin për të përshkruar situatën në vend Komentet
shqiptarja.com
Lefter Koka: Ja përse e mbështeta Patozin për të regjistruar kandidatët në KQZ
periskopi.com
Kastrati nis kërkesën për organizimin e një referendumi për reformën në arsim
zeriamerikes.com
Media, gazetarët të ekspozuar përballë informalitetit në punë
Qafë Bari, një skëterrë e vërtetë, ia kalon kampeve naziste dhe jugosllave
kohajone.com
Papa me origjinë shqiptare dhe ikona e famshme në Çenstohova të Polonisë
kohajone.com
Shqipëria e viteve 1913-1914: 96 pamje nga koha e Wiedit dhe Misionit Ushtarak Holandez
indeksonline.net
Vendimi i Kushtetueses për Manastirin e Deçanit, Apostolova kërkon zbatimin e ligjit
indeksonline.net
Samiti i Berlinit, zëdhënësja e BE-së tregon se kush do e udhëheq dialogun mes Kosovës dhe Serbisë
Iu refuzua kandidimi, reagon kandidati i pavarur për Bashkinë e Himarës: KQZ zvarrit zbardhjen e vendimit për të më…
koha.mk
TEKNOLOGJIA AGRARE. Kur droni zëvendëson bujkun
Belgjika nën ethet e zgjedhjeve
zeriamerikes.com
KQZ regjistron kandidatët e Bindjes Demokratike për zgjedhjet lokale
javanews.al
"Pazar politik" me Lefter Kokën? Astrit Patozi: Ja e vërteta e marrëveshjes!
mia.mk
Ministri i Mbrojtjes së Ukrainës dhe dorëheqje
Han: Data për çeljen e negociatave, para verës
boldnews.al
“Do t’i shkel me këmbë”/ Rilindja nis spastrimin politik në Gjirokastër
lapsi.al
Deputetja e opozitës fasadë të Edi Ramës del garant për listën e Aleancës Kuq e Zi në 25 bashki
tesheshi.com
“Bindja” s’i bindet PD-së, Patozi: e dija se do na sulmonin
Vetëm 5 muajsh! Del fotoja e Edi Ramës në studion e skulptorit të madh (FOTO LAJM)
shqiptarja.com
U rrëzua si kandidat për Himarën, Beleri akuzon: KQZ-ja po vonon me qëllim zbardhjen e vendimit
portalb.mk
“Metamorfozis” në Sarajevë e prezantoi luftën e saj kundër deziformatave
tvklan.al
Meta: Më shumë vëmendje nënave kryefamiljare
exit.al
Kandidati i Bindjes Demokratike në Lezhë tërhiqet nga gara: Janë zgjedhje farsë
javanews.al
Tërhiqet nga gara në Lezhë kandidati i Bindjes Demokratike dhe bashkohet përsëri me PD: Alternativa e vetme europiane
Lexoni kush janë 140 shqiptarët që po kandidojnë për tu votuar në zgjedhjet në Itali
Serbia në përgatitje të një kundër rezolutë për Kosovën
Zgjedhje të parakohshme, Patozi: Qeveria mund t’i kërkojë pas një viti
Nesër vullnetarët i bashkohen aksionit për pastrimin e deponisë më të madhe në Rajonin e Pejës
sot.com.al
"Kjo nuk ka sens fare", antarët KQZ përplasen për partinë e Patozit, kjo është arsyeja
tetovasot.com
Gjenden tetë emigrantë në vendkalimin kufitar Tabanoc në një automjet me targa të Bullgarisë
kallxo.com
Hulumtimi i KALLXO.com, ngrihet aktakuzë ndaj këshilltares së Haradinajt
Serbët nga Kosova të premten takim me Vuçiç - Arbresh.info
cna.al
Protesta e 11 Majit/ Në hetim dy ish deputetë dhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së
Prezantohet “Sfida Rajonale Elevator Lab Shqipëri & Kosovë” në universitete
Zbardhet historia e agjentit grek Nikos Akrivogiannis
sot.com.al
Ç'po ndodh? Prokuroria nis hetimin ndaj 2 ish-deputetëve (EMRAT)

Rusia i cilëson “të papranueshme” sanksionet amerikane

Koha 14.03. 21:26

Rusia i cilëson “të papranueshme” sanksionet amerikane

Kryeministri rus, Dmitry Medvedev e ka cilësuar “të papranueshëm” raundin e ri të sanksioneve amerikane, si dhe i ka kërkuar qeverisë të hartojë hapa hakmarrës dhe masa të tjera për të mbështetur kompanitë ruse të prekura nga sanksionet. Medvedev ka folur më 9 prill, tri ditë pasi Shtetet e Bashkua»»»

koha.mk
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining