gazetamapo.al
Rusia në garën e vaksinës, misteri i qendrës “Vektor” në Siberi
Lladrovci kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme
boldnews.al
15 mln euro për “Porto Romanon”/ Malltezi: Si ia dha Alqi Bllako pa garë ortakut italian të Klodian Zotos
cna.al
“Qytetarët duhet të bëjnë sakrifica”/ Malltezi shpjegon vjedhjen e 15 milionë eurove të tjera nga Rama-Zoto
kallxo.com
Deputeti i VV-së: Në seancën e thirrur nga PAN-i nuk do të miratohet asnjë pako për coronavirus
telegraf.al
OBSH: ShBA-ja nuk duhet ta politizojë virusin
koha.mk
Filipçe: Me sukses amortizohet goditja e koronavirusit, kemi rritje lineare
sot.com.al
Lufta e Vlorës 1920, nderi dhe shpëtimi i Shqipërisë
telegrafi.com
Berisha: Malisheva nuk iu përgjigj Asociacionit të Komunave të Kosovës për shkak të agjendës së ngjeshur
lajmifundit.al
Prokuroria Speciale e Kosovës ngre aktakuzë ndaj disa ish-ministrave
shqiptarja.com
Kryetari i PD Fier denoncon skandalin në kompaninë Albetrol dhe publikon apelin e punonjësve: Pushohen 300 persona nga puna
portalb.mk
Nesër koncert pa spektatorë në qendër të Shkodrës
koha.net
Kush janë 19 zyrtarët ndaj të cilëve u ngrit aktakuzë për “faljen e hidrocentraleve”
cna.al
“Punëtori i Albpetrolit humb jetën tragjikisht/ Ngjarja mbahet e fshehtë”
klankosova.tv
Nagavci për seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga PDK: Po tallen me propozime që janë përqeshje e nevojës së qytetarëve
rtsh.al
VIDEO/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, takon policin hero, që ndoqi dhe neutralizoi vrasësin e dyshuar serial, Orges Bilbili
javanews.al
Koronavirusi “pezulloi” tenderin për aeroportin e Vlorës, Balluku: Do ta hapim brenda vitit -
koha.mk
Në Liban sekuestrohet një sasi rekord hashash
koha.mk
Konfirmohet rasti i parë i një pjesëtari të KFOR-it i infektuar me Kovid-19
gazetamapo.al
Covid-19/ Përse ballkonet na frymëzojnë?
periskopi.com
Mimoza Kusari reagon pasi iu ngrit aktakuza rreth privatizimit të distribucionit të KEK’ut
telegraf.al
Sa na kushton “sekreti” i Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore
telegraf.al
Kolonja me 10 mijë banorë të larguar, në ndihmë të të vetmuarve
boldnews.al
Neni 242/2 i Ramës dhe neni 55 komunist, njësoj në dënime dhe qëllim!
sot.com.al
Intervista/ Spartak Ngjela: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të opozitës dhe tërheqjes së Ilir Metës, PD-LSI po sfidojnë politikën amerikane
shqiptarja.com
Shoku u plagos sot, policia në kërkim të Laert Haxhiut, rrethon pallatin Xhamlliku (Detaje)I kërkon kartën ID, por i nxjerr armën/ Polici plagos të kë
exit.al
Kurti-Makronit: BE-ja e pazëvendësueshme në dialogun Kosovë-Serbi
sot.com.al
Koronavirusi, socialistët akuza PD-LSI: Opozita kërkon viktima për të përfituar politikisht, hedhin gurin e fshehin dorën
balkanweb.com
COVID-19/ Klosi: Paketë mbështetëse për industrinë turistike, fasone dhe njësitë prodhuese
portalb.mk
Agitpropi i Rusisë për Kovid-19 po bën kërdi në BE dhe vendet e Ballkanit
shqiptarja.com
Lokali mbyllet prej COVID-19, pronarja heq 3700 $ nga muret dhe ua jep punonjësve në vështirësi

Voltana Ademi leksion qeverisë/ “Kufizoni fjalët e tepërta, mbani premtimet”

CNA 07.04. 22:56

Voltana Ademi leksion qeverisë/ “Kufizoni fjalët e tepërta, mbani premtimet”

Kryetarja në detyrë e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi, në një lidhje me “Real Story” u shpreh se në javën e pestë të pandemisë në Lezhë dhe Shkodër nuk ka mbërritur asnjë ndihmë. Sipas saj edhe ndihma ekonomike që u është thënë se do marrin dy paga, kanë marrë vetëm një. Ademi u bëri thirrje qev»»»

cna.al
Gazeta Telegraf 04.04. 18:17

Pranga të riut shkodran: Qarkullonte me distinktiv të falsifikuar për t’i shpëtuar karantinës

Një tjetër shkelje e masave administrative kufizuese ndaj “armikut” Covid-19 është shënuar në qytetin e Shkodrës. Policia ka vënë nën pranga shtetasin Z. Gj. 42 vjeç, i cili ka qarkulluar me automjet dhe pas ndalimit për kontroll nga ana e shërbimeve policore ky shtetas ka paraqitur një dokument dh»»»

telegraf.al
Standard 04.04. 17:24

Theu karantinën, u shtir si pjesëtar i ‘Europolice’ arrestohet 42-vjeçari nga Lezha…

Një 42-vjeçar nga Lezha është arrestuar nga Policia pasi theu karantinën dhe falsifikoi dokumentet për të lëvizur jashtë fashës së orarit të lejuar duke u hequr si polic. Arrestimi i 42-vjeçarit me iniciale Z.Gj., u bë pasi, në vendin e quajtur Shtoj i Ri, Shkodër, duke drejtuar mjetin tip Audi, u »»»

Syri 04.04. 16:55

Arrestohet lezhjani/ Theu karantinën, u shtir si pjesëtar i 'Europolice'

Një 42-vjeçar nga Lezha është arrestuar nga Policia pasi theu karantinën dhe falsifikoi dokumentet për të lëvizur jashtë fashës së orarit të lejuar duke u hequr si polic. Arrestimi i 42-vjeçarit me iniciale Z.Gj., u bë pasi, në vendin e quajtur Shtoj i Ri, Shkodër, duke drejtuar mjetin tip Audi, u »»»

syri.net
American Eye 04.04. 16:34

Pranga të riut shkodran: Qarkullonte me distinktiv të falsifikuar për t’i shpëtuar karantinës

Foto ilustruese Një tjetër shkelje e masave administrative kufizuese ndaj “armikut” Covid-19 është shënuar në qytetin e Shkodrës. Policia ka vënë nën pranga shtetasin Z. Gj. 42 vjeç, i cili ka qarkulluar me automjet dhe pas ndalimit për kontroll nga ana e shërbimeve policore ky shtetas ka paraqitur»»»

americaneye.al
Lexo 04.04. 16:26

Shkodrani gjen një mënyrë për ti shpëtuar karantinës, por ja si e pëson

Një tjetër shkelje e masave administrative kufizuese ndaj ‘armikut’ Covid-19 është shënuar në qytetin e Shkodrës. Policia ka vënë nën pranga shtetasin Z. Gj. 42 vjeç, i cili ka qarkulluar me automjet dhe pas ndalimit për kontroll nga ana e shërbimeve policore ky shtetas ka paraqitur një dokument dh»»»

lexo.com.al
Balkanweb 04.04. 16:09

Lëvizte me dokumente të falsifikuara për t’i shpëtuar karantinës, arrestohet lezhjani

Përdorte dokument të falsifikuar për të qarkulluar gjatë orarit për qëndrim në banesë, në kuadër të masave kufizuese për mospërhapjen e COVID-19, arrestohet në flagrancë nga shërbimet e Policisë. Ndëshkohet edhe pasagjeri, me masë 10.000 lekë, për thyerje të rregullit të ndalimit të lëvizjes për kë»»»

balkanweb.com
Top Channel 04.04. 16:09

Qarkullonte me distinktiv dhe dokumente të falsifikuara, arrestohet i riu shkodran

Një tjetër shkelje e masave administrative kufizuese ndaj ‘armikut’ Covid-19 është shënuar në qytetin e Shkodrës. Policia ka vënë nën pranga shtetasin Z. Gj. 42 vjeç, i cili ka qarkulluar me automjet dhe pas ndalimit për kontroll nga ana e shërbimeve policore ky shtetas ka paraqitur një dokument dh»»»

Bold News 04.04. 16:07

Përdorte dokumente false për të lëvizur jashtë orarit të lejuar, arrestohet 42-vjeçari

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 42-vjeçar, pasi përdorte dokument të falsifikuar për të qarkulluar gjatë orarit për qëndrim në banesë, në kuadër të masave kufizuese për mospërhapjen e COVID-19. Personi i arrestuar është shtetasi Z. Gj. banues në Tale, Lezhë. Në vendin e quajtur Shtoj i Ri,»»»

boldnews.al
VOA - Zeri i Amerikanes 27.03. 19:45

Rrezikimi i bluzave të bardha nga COVID-19

Bluzat e bardha janë të parët që po përballen me COVID-19. Disa raste të ditëve të fundit në spitalet e Shkodrës, Lezhës dhe Pukës, ku ka patur te infektuar me covid-19 nga përsoneli shëndetësor si dhe ku janë karantinuar disa të tjerë, kanë shtyrë autoritetet vendore t’i bëjnë thirrje qytetarëve q»»»

zeriamerikes.com
NOA 26.03. 23:03

Koronavirusi/ Voltana Ademi ngre alarmin: Personeli mjekësor nuk ka mjete mbrojtëse në Shkodër

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës ka deklaruar se personeli mjekësor në qytetin e Shkodrës nuk është i pajisur me mjete mbrojtëse. Për të përballuar situatën nga koronavirusi, Ademi tha se mjekët dhe infermierët po punojnë në rrezik të madh. ‘Mjekët dhe infermierët punojnë në kushtet e rrezikut dhe »»»

noa.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.