Ambasador Fon Bekerat posetio BioSense institut u Novom Sadu

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Novi magazin Serbia 6h

Ambasador Fon Bekerat posetio BioSense institut u Novom Sadu

Novi šef Delegacije Evropske unije u Srbiji, ambasador Andreas fon Bekerat, danas je prvi put zvanično posetio Institut BioSense u Novom Sadu, saopštila je Evropska kuća u Beogradu. U razgovoru s direktorom Instituta, profesorom Vladimirom Crnojevićem istaknuti su dugogodišnja podrška EU digitalnim»»»

novimagazin.rs
Beta Serbia 6h

Ambasador Fon Bekerat posetio BioSense institut u Novom Sadu

"Zahvaljujemo Evropskoj uniji što stoji uz nas u uverenju da nauka svetskog ranga može da napreduje jedino u okruženjuakademske i institucionalne slobode", podvukao je on.Evropska kuća na kraju saopštenja ukazuje da je poseta "još jednom potvrdila posvećenost Evropske unije saradnji sa Srbijom na u»»»

beta.rs
Tanjug Serbia 7h

Andreas fon Bekerat u Institutu BioSense: EU podržava Srbiju u razvoju istraživačkih kapaciteta

NOVI SAD - Ambasador Evropske unije u Srbiji Andreas fon Bekerat posetio je danas Institut BioSense u Novom Sadu, u pratnji direktora Instituta Vladimira Crnojevića, i tom prilikom istakao da će EU nastaviti da podržava Srbiju u razvoju istraživačkih kapaciteta i u pripremama za sve prilike koje do»»»

tanjug.rs
Kurir Serbia 7h

EU nastavlja podršku digitalnoj transformaciji poljoprivrede: Ambasador Fon Bekerat u poseti Institutu BioSense

Slušaj vest Ambasador Evropske unije u Srbiji, Andreas fon Bekerat, danas je boravio u svojoj prvoj zvaničnoj poseti institutu BioSense u Novom Sadu, u pratnji direktora Instituta, prof. Vladimira Crnojevića. Posetaje istakla dugogodišnju podršku EU digitalnim inovacijama u poljoprivredi, kao i pos»»»

biznis.kurir.rs
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.