koha.net
Kosova pranon pajisje për luftimin e COVID-19 nga BE-ja
kallxo.com
Zyrtari i Komunës së Lipjanit bëhet kryesues i bordit të KRU "Prishtina"
tesheshi.com
Ç’po heqin gazetarët nga konflikti SHBA-Kinë
ina-online.net
Kjo do të jetë Qeveria e re në Maqedoni, e thurrur nga ndërkombëtarët?!
cna.al
Tjetër gazetarët, tjetër ish-trafikanti Xhemail Pasmaçiu
sot.com.al
“Motorët e ndezur të fushatës sonë po çojnë para procesin e pashmangshëm të rotacionit politik”, Basha zbardh takimin me anëtarët e Komisionit të Vler
ekonomiaonline.com
Kryetarja e KQZ-së raporton në komision, thotë se është e nevojshme reforma zgjedhore
aa.com.tr
Turqi, familjet vazhdojnë duke qëndruar ulur kundër PKK-së
aa.com.tr
Kinë, për shkak të tajfunit Hagupit evakuohen mbi 380 mijë njerëz
newsbomb.al
Denoncimi i PD: Janë mbyllur 30 shkolla në Dibër, po detyrojnë të rinjtë të braktisin vendin
SHËNIM: "Mos u nxeh" ministri Majko
kohajone.com
Beteja e politikanëve shqiptarë me Covid-19
cna.al
Skuadrat shqiptare në kërkim të suksesit historik, njihuni me kundërshtarët e mundshëm në Europë
ata.gov.al
1 468 qytetarë përfituan nga ndihma juridike falas gjatë këtij viti
kallxo.com
Ish-anëtari i bordit të Postës bëhet drejtues i Bordit të KEK-ut
epokaere.com
NJË TAKSIM, I NJË FORMATI TJETËR, A MUND TA BËJNË SËRISH SHQIPTARËT?
tetovasot.com
Hesapi dhe pazari i Zoran Zaevit
(Mos) identifikimi dhe (mos) paralajmërimi në kohë i risqeve
Mjekra krihet, katundi digjet
Kriza vazhdon, pandemi dhe recension ekonomik, sfidat e rinisjes
aa.com.tr
Kaloi një vit nga heqja e statusit të veçantë të Xhamu Kashmirit
aa.com.tr
Spitali somalezo-turk feston lindjen e pesënjakëve
ata.gov.al
Basha pas takimit me ambasadoren e SHBA: Po bëjmë gjithçka për t’u dhënë shqiptarëve shpresë dhe dalje nga kriza
abcnews.al
Studimi: Vetëm 2.5% e italianëve kanë zhvilluar antitrupa Covid-19
top-channel.tv
Pamjet me dron/ Situatë kritike në Seman, rreth 140 ha pyll janë djegur në tre ditë
boldnews.al
ONM: “Opinionet e Teos kundër SPAK, personale”. Njëlloj si Erion Braçe në Gjykatën e Durrësit
monitor.al
Qeveria Hoti shkarkon bordet e emëruara nga Qeveria Kurti
epokaere.com
Sot mbahet seanca konstituive e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut
ata.gov.al
BRAZIL – Inteligjencë artificiale për zbulimin e COVID-19
syri.net
Vendosi gjykata/ Një 14 vjeçare me kancer futet në ngrirje për tu `ringjallur` pas 200 vitesh
indeksonline.net
Gjykata Speciale për Indeksonline: Aktakuzat mund të konfirmohen edhe pas 6 muajsh!
gazetainfokus.com
Qeveria Hoti shkarkon bordet që i emëroi Kurti një ditë pasi raportoi Infokusi
aa.com.tr
Bjellorusi, fillon votimi i parakohshëm për zgjedhjet presidenciale të 9 gushtit
ata.gov.al
AUSTRI – Kurz vizitë zyrtare në Shtëpinë e Bardhë
cna.al
Nga trafiku i drogës, tek celulat terroriste/ Lidhjet kriminale të Ylli Ndroqit dhe paralajmërimet e gazetarëve
sot.com.al
Nis ‘vala’ e shkarkimeve në rang drejtorësh/ Qeveria Hoti largon bordet e Qeverisë Kurti në katër ndërmarrje publike, zbardhen emërimet e reja (EMRAT)
ata.gov.al
Tërmeti në Turqi/ Mesazhe solidariteti nga politika dhe shteti shqiptar
shqiptarja.com
Procesverbali/ Ja si Sali Berisha shkarkoi Maks Haxhinë si kryeprokuror me një telefonatë 4 muaj pasi e emëroi! Gramoz Pashko, Zhulali, Teodor Keko dh
kohajone.com
Liroi nga burgu ish-kreun e bandës, kalon Vetting-un gjyqtarja Anita Mici
syri.net
Ka plot `peshq të mëdhenj`, por këto `sardelet` qenkan më të rrezikshme!
Postulat politik: Pse Rama do vazhdojë të qeverisë edhe për një mandat të tretë
shqiptarja.com
Liroi nga burgu ish kreun e bandës së Durrësit, konfirmohet në detyrë gjyqtarja e Apelit Anita Mici
abcnews.al
Sondazhet: Biden “mposht” Trump
koha.net
Ben Affleckut i “ndalohet” paraqitja në “No Time To Die”

Nga punimet e seancës plenare të Kuvendit

Republika Kosova Skupština 26.03. 00:32

Nga punimet e seancës plenare të Kuvendit

Kuvendi i Republikës së Kosovës, i mbledhur sot në seancë plenare me kërkesë të 44 deputetëve, me 82 vota për, 32 kundër dhe një abstenim, ka mbështetur mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë së Republikës së Kosovës, të propozuar nga Grupi Parlamentar i LDK-së. Teksti i mocionit dhe arsyetimi i tij, »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining