AlternAtivA: Qytetarët presin mirëqenie e jo ide cinike folklorike
klankosova.tv
Kurti: Protestat janë të pashmangshme, ato do të jenë paqësore
syri.net
U arrestua sonte për përdhunim në komisariat, shefi i policisë I kërkoi favore seksuale edhe mbesës së shkrimtarit
SAGA/ Bëhet kurban rekomandimi kryesor i OSBE-ODIHR: “Happy End” i Zgjedhores, Rama bën diferencën në reagime
shqiptarja.com
Shuhet kompozitori i këngëve epike, Përparim Tomçini
boldnews.al
Plani i rimëkëmbjes, 15 propozimet e biznesit
kallxo.com
Si u shpenzuan paratë e Odës së Avokatëve për një ballo vallëzimi në Vienë
epokaere.com
Haxhi Shala, Qeveria e Kosovës dhe numri magjik 61
boldnews.al
Gjyqtarja Bernina Kondi përballet me probleme të pasurisë në KPK
Arifi: U dëshmua pafajësia e zyrtarëve komunalë, kompanisë e kandidatit
Opozita fitoi sot në tryezë, por a garantohen zgjedhjet e lira dhe të ndershme?!
kallxo.com
Inspektorati i Punës vendos kundër ankesës së ish-kryeshefit të KRU 'Hidroregjioni Jugor'
Dënim të ashpër dhunuesve, komisioni i ligjeve: Të hiqet gjykimi i shkurtuar
tetovasot.com
Thaçi: Deklaratat e Arben Taravarit në televizion publik janë anti-shqiptare
alpenews.al
ALFRED PEZA/ 10 mësimet që dalin nga marrëveshja për reformën elektorale!
monitor.al
Masat ndaj Covid-19 ngrenë shqetësimin për privatësinë dhe të dhënat personale në Ballkanin Perëndimor
kosova.info
Kosova nga beteja pandemike, në atë ekonomike
kryeministri-ks.net
Kryeministri Hoti pranon letër urimi nga kryeministri i Çekisë, Andrej Babiš
Gjiknuri: Sakrifikuam rekomandimet e ODIHR që opozita të futet në zgjedhje
Kurti thotë se s'mund t'i nënshtrohet Grenellit
Historiku i zgjedhjes së kryeministrave të Kosovës
ata.gov.al
FOKUS – Pandemia, mundësi unike për ta bërë “të gjelbër” ekonominë botërore
klankosova.tv
Rakiq e Jevtiq kundër programit qeveritar (VIDEO)
americaneye.al
Arrihet marrëveshja për Reformën Zgjedhore: Çfarë lëshoi PS dhe çfarë PD
ata.gov.al
HOLANDË – Europol me një qendër të re për hetimin e krimeve financiare
“Venecia” i vë vulën për të tretën herë, antishteti i Ramës i demaskuar ndërkombëtarisht ( …dhe një leksion nga Meta)
gazeta-shqip.com
Marrëveshja për zgjedhjet, Lulzim Basha heq dorë nga qeveria teknike
Si u menaxhua pandemia në Kosovë? (VIDEO)
balkanweb.com
ISHP nis hetimin epidemiologjik te Tirana, rrezikohet Luftëtari! Por bardheblutë vijojnë përgatitjet për sfidën
telegraf.al
Shifra e ‘çmëndur’ e paketës konjukturore, Merkel duartrokitet nga ekonomistët në Gjermani
kohajone.com
Arrihet marrëveshja për reformën zgjedhore
ata.gov.al
TUNIZ – Saied: Tunizia asnjanëse në konfliktin e Libisë
kryeministri-ks.net
Kryeministri Hoti pranon letër nga kryeministri i Hungarisë, Viktor OrbanDokumente
ata.gov.al
MEKSIKË – Lopez Obrador: Nuk do ta ulim më tej prodhimin e naftës
tvklan.al
Elbasani, njolla e kuqe e ndotjes
portalb.mk
Trauma e Viktor Orbanit

Vendimi për negociatat, Bregu: Ky vendim në kurriz të qytetarëve të thjeshtë

RTSH 18.10.2019. 18:26

Vendimi për negociatat, Bregu: Ky vendim në kurriz të qytetarëve të thjeshtë

Pas refuzimit për hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka reaguar në rrjetet sociale edhe Majlinda Bregu, sekretarja e Përgjithshme e Këshillit për Bashkëpunim Rajonal. Bregu falënderon të gjitha ata që ishin në favor të hapjes së negociatave, ndërsa thekson se ky vendim ësht»»»

rtsh.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.