boldnews.al
“Zgjedhorja”/ Nis mbledhja në “tokën amerikane”, ambasadorët sigurojnë financat për zbatimin e teknologjisë
ata.gov.al
Fondi i gjelbërimit/ Në Patos u mbollën 8500 pemë
kallxo.com
LIVE- Seanca për votimin e Qeverisë Hoti
gazetaexpress.com
Nis Seanca për votimin e Qeverisë, Vjosa Osmani s’pranon ta drejtojë atë
tetovasot.com
Gjendja e rrugëve
syri.net
Sandri, Elisa, Lindita, Besa, Ardi&Co, nuk kanë asnjë faj
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës sot voton qeverinë Hoti
shqiptarja.com
Kosovë, nis seanca për votimin e qeverisë së re e drejtuar nga Avdullah Hoti
abcnews.al
Mbi 1,180 të infektuar me virusin korona në Shqipëri, 253 prej tyre mbeten ende të sëmurë
top-channel.tv
Kosovë/ Sot votohet qeveria e re, Osmani refuzon të udhëheq seancën
telegraf.al
PS përgatit atentat kushtetues / Mazhoranca socialiste injoron “Venecian” dhe përgatit me ligj fenomenin “Vorpsi” për të kapur KLSH
rtv21.tv
Kadrijaj e bindur se sot do të votohet Qeveria Hoti
Shaban Murati: Presioni parazgjedhor rus në Maqedoninë e Veriut dhe situata në Ballkan
lajmi.net
Deputetët e PDK-së mbërrin në Kuvend, nuk do të votojnë qeverinë Hoti
ata.gov.al
FRANCË – Michel: BE-ja e kthjellët dhe e vendosur për negociatat tregtare me Londrën
kallxo.com
Ministrat e LDK-së nuk marrin pjesë në mbledhjen e Qeverisë Kurti
boldnews.al
Zgjedhorja, sot afati i fundit/ Çështja që mban pezull konsensusin në “tokën amerikane”
periskopi.com
Gazetari thotë se Familja Jashari ia ka dëshmuar besnikërinë PDK-së deri tash: Nuk shkon loja në disa dasma
aa.com.tr
"Afër 1.600 ushtarë janë vendosur rreth Washingtonit"
aa.com.tr
Nafta Brent shkon në 40 dollarë për fuçi me shpresat e frenimit të OPEC-ut
shqiptarja.com
8 deputetë të opozitës kërkojnë interpelancë me Lleshajn: Policia ushtroi dhunë kur u shemb Teatri
cna.al
Tirana merr Ngonë me “pahir” në Fier
Lufta e pashmangshme totale e Ramës dhe “rënia” e Reformës Zgjedhore
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës pritet të votojë Qeverinë Hoti
aa.com.tr
Holandë, rritet me 16 për qind konsumi i energjisë së rinovueshme
lajmpress.org
Miku shqiptar i Klintonëve: Albini dhe Vjosa e humbën pushtetin sepse s’e pranuan nënshtrimin
lapsi.al
Komisionerë të depolitizuar/ Çfarë tregojnë përgjimet e Dibrës për mësuesit
rtsh.al
Protestat në SHBA
periskopi.com
Vjosa Osmani refuzon ta ftojë Presidentin në seancën ku do të votohet Qeveria Hoti
GJEOSTRATEGJIA/ Fronti libian: Ky është plani amerikan kundër pranisë dhe rolit rus në konflikt
Kufijtë e Italisë hapen pas tre muajsh bllokadë
aa.com.tr
Ushtria libiane fillon operacionin për të marrë aeroportin e Tripolit
ina-online.net
Abdixhiku pse nuk është në listën e Qeverisë Hoti, flet Isa Mustafa
Nëntë orë me ambasadorët për zgjedhjet, ku ndahen PS e PD dhe pika që i bashkoi, sot takimi për marrëveshjen
gazetamapo.al
Italia mirëpret turistët, por italianët s’janë kudo të mirëpritur
indeksonline.net
Seanca për votim të qeverisë/ Presidenti nuk merr ftesë për të qenë i pranishëm
cna.al
Makthi merr fund, rikthehet pas 74 ditësh Kategoria Superiore
Konferenca për rimëkëmbjen ekonomike nga pandemia – Denaj: Vëmendja e qeverisë do të jetë tek nxitja e reformave për të zhvilluar SME-të dhe StartUp-e
gazetamapo.al
Nga La Sapienza në kampin e Tepelenës, jeta e një doktori në diktaturë
koha.net
Punonjësit e kulturës rikthehen në prova, Ministria i ikën përgjegjësisë

Prof. Paskal Milo: Socialistët janë dele, nuk kanë integritet

Gazeta Telegraf 22.05.2019. 12:17

Prof. Paskal Milo: Socialistët janë dele, nuk kanë integritet

Ikona e së Majtës: Socialistët janë dele, e kanë dëshmuar që s’kanë integritet Prof. Dr. Paskal Milo është një nga figurat më të shquara të së Majtës shqiptare, i cili ka qënë edhe ministër i Jashtëm i Shqipërisë. Prof. Paskal Milo, një nga historianët më të mirë, ka mbetur jashtë garës për në Akad»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining