ina-online.net
ASH kërkon dorëheqjen e Spasovskit, Filipçes dhe Çulevit
balkanweb.com
Futboll post Covid-19, Superliga ringre siparin. Tirana vazhdon dominimin, thyen Bylisin
gazetaexpress.com
Pritet finalizimi i reformës zgjedhore, palët politike mblidhen sërish në rezidencën amerikane
ata.gov.al
VIDEO/ Korça ka ofertën më të përshtatshme turistike për këtë vit të pazakontë
ata.gov.al
FOTO/ Nis asfaltimi i kilometrit të parë në bypass-in e Vlorës, ARRSH: Do të jetë gati brenda afatit
ekonomiaonline.com
Zeka zbulon 6 deputetët e PDK-së që ishin të gatshëm ta votonin Qeverinë Hoti, e dinte edhe Daut Haradinaj
gazeta-shqip.com
Ngjela: Palët duhet ta kishin përfunduar Reformën Zgjedhore brenda 1 ore, i trembem ndikimit serb
telegraf.al
Prokuroria nis hetimet për dhunën e policisë ndaj 15 vjeçarit
lapsi.al
“Sa lekë do?”/ Dalin SMS të tjera nga përgjimet e rrjetit të prostitutave në Kavajë
gazetaexpress.com
Thaçi: Më mirë të kishte ardhur Kurti vetë se sa të dërgonte një 20 vjeçar
ina-online.net
Kryetari i Ulqinit premton se për turistët këtë vit do të ketë zbritje
rtsh.al
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, letër urimi Kryeministrit të ri të Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti
As kryeministër, as deputet: Albin Kurti përfundon atje ku e nisi, në rrugë
ina-online.net
Me 61 vota, votohet Qeveria e re me kryeministër Avdullah Hotin
portalb.mk
Prapaskenat rreth ‘laboratorit të drogës’ dhe akuza e Thaçit ndaj Vetëvendosjes
kallxo.com
Nga janari IPK ka rekomanduar suspendimin e 17 policëve
ata.gov.al
PARIS – Iniciativë franko-gjermane për një “cloud” europian
shqiptarja.com
Ruçi uron Hotin: Qeveria e re do të kontribuojë që Kosova të bëhet një faktor i rëndësishëm në rajon Avdullah Hoti kryeministër, politika shqiptare ur
sot.com.al
Formimi i qeverisë së re në Kosovë, reagon Pandeli Majko, ka një mesazh për Albin Kurtin
top-channel.tv
Kosova me qeveri të re/ Kabineti i Hotit merr 61 vota, VV proteston para Kuvendit
portalb.mk
Debati për privatësinë dhe ‘dhomën e përgjimeve’
ata.gov.al
Hyri me dhunë në konvikt, Veliaj-Bashës: Në 4 vite nuk bëre asgjë për studentët
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Mos u lodhni kot, nuk ka marrëveshje deri më 8 Qershor!
koha.mk
Vuçiq falënderon Iranin për mosnjohjen e Kosovës
newsbomb.al
Denoncimi i fortë nga Shqipëria: Zëvendës kryeministri i ri i Kosovës është serb, nuk njeh Pavarësinë e vendit
shqiptarja.com
Kini parasysh Lulzimin, jo Çlirimin!
kallxo.com
Hulumtimi i BIRN-it: Bordi i përkohshëm i KEK-ut gjen shkelje për emërimin politik të ish-zv/drejtorit
koha.mk
Administrata Trump do t’i ndalojë fluturimet e aeroplanëve kinezë
koha.mk
Dhuna përqendrohet në Washington e New York
syri.net
AMT firmos peticionin në Fier dhe Vlorë/ Liçaj: ‘Klikë rrugaçësh, Ramën do e mbulojë varri i tij politik
"Ju flet Moska" - Kafet dhe restorantet e Erion Veliajt te pallati i Kulturës
evropaelire.org
Protestat për vdekjen e George Floydit zgjerohen përtej SHBA-së
exit.al
Presidenti i Kosovës tejkalon kompetencat, bind një deputet të votojë pro qeverisë së re
mia.mk
Osmani: Qeveria Hoti nuk e përfaqëson vullnetin e popullit të Kosovës
vizionplus.tv
SHBA-BE përshëndesin qeverinë e re të Hotit: Rinisni sa më shpejt dialogun me Serbinë
top-channel.tv
Zbulohet se ku do të shkojnë 350.000 ton inertet e Shijakut
rtsh.al
SHÇBA prangos ish- drejtoreshën e Drejtorisë Rajonale të Kufirit e Migracionit në Tiranë, Enkelejda Toska
koha.net
Sot më shumë të shëruar se të infektuar, nuk respektohen masat
koha.net
Hoti, kryeministër me minimum votash
gazetaexpress.com
Zyrtari i BDI-së uron formimin e Qeverisë Hoti
shqiptarja.com
Aleanca për Teatrin çon peticionin në Fier, firmosin qytetarët dhe aktivistët e PD e LSI
Nis ndërtimi i rrugëve rurale në periferi të Tiranës
rtsh.al
Qeveria e re në Kosovë, kryediplomati shqiptar Cakaj: Riafirmojmë përkushtimin për të thelluar bashkëpunimin
rtsh.al
Kryeministri Rama uron qeverinë e re në Kosovë: U uroj rrugëtim të mbarë në shërbim të interesit të popullit
ata.gov.al
Cakaj uron Qeverinë e re të Kosovës: Riafirmojmë përkushtimin për të thelluar bashkëpunimin

Serbia “çohet në këmbë” pas deklaratës së zyrtarit të MPJ’së, i cili tha Gjuriq është mbetje nacionaliste

Kosova 09.11.2019. 00:19

Serbia “çohet në këmbë” pas deklaratës së zyrtarit të MPJ’së, i cili tha Gjuriq është mbetje nacionaliste

Ministria e Punëve të Jashtme kë konfirmuar se i kanë dhënë leje për të hyrë në Kosovë, drejtorit të të ashtuquajturës zyrë serbe për Kosovën, Marko Gjuriqit. Nga MPJ ndërkaq kanë dënuar gjuhën që Gjuriq ka përdorur kur ka folur para qytetarëve serb të Kosovës. Këshilltari i Behgjet Pacollit, minis»»»

kosova.info
Gazeta NewBorn 08.11.2019. 23:58

Serbia “çohet në këmbë” pas deklaratës së Jetlir Zyberajt i cili tha Gjuriq është mbetje nacionaliste

Ministria e Punëve të Jashtme kë konfirmuar se i kanë dhënë leje për të hyrë në Kosovë, drejtorit të të ashtuquajturës zyrë serbe për Kosovën, Marko Gjuriqit. Nga MPJ ndërkaq kanë dënuar gjuhën që Gjuriq ka përdorur kur ka folur para qytetarëve serb të Kosovës. Këshilltari i Behgjet Pacollit, minis»»»

Express 08.11.2019. 16:18

Gjuriq shkel rregullat e vizitës, reagon zyrtari i MPJ-së e quan mbeturinë nacionalisteTe fundit

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar për Gazetën Express se i kanë dhënë leje për të hyrë në Kosovë, drejtorit të të ashtuquajturës zyrë serbe për Kosovën, Marko Gjuriq. MPJ-ja, ndërkaq, ka dënuar gjuhën që Gjuriq ka përdorur kur ka folur para qytetarëve serbë të Kosovës. Këshilltari i Behgj»»»

gazetaexpress.com
Bota Press 08.11.2019. 16:14

Gjuriq shkel rregullat e vizitës, reagon zyrtari i MPJ’së e quan mbeturinë nacionaliste

Ministria e Punëve të Jashtme kanë konfirmuar për Gazetën Express se i kanë dhënë leje për të hyrë në Kosovë, drejtorit të të ashtuquajturës zyrë serbe për Kosovën, Marko Gjuriqit. Nga MPJ ndërkaq kanë dënuar gjuhën që Gjuriq ka përdorur kur ka folur para qytetarëve serb të Kosovës. Këshilltari i B»»»

Insajderi 08.11.2019. 16:04

Gjurqi shkel rregullat e vizitës - Reagon zyrtari i MPJ-së

Ministria e Punëve të Jashtme kanë konfirmuar për Gazetën Express se i kanë dhënë leje për të hyrë në Kosovë, drejtorit të të ashtuquajturës zyrë serbe për Kosovën, Marko Gjuriqit. Nga MPJ ndërkaq kanë dënuar gjuhën që Gjuriq ka përdorur kur ka folur para qytetarëve serb të Kosovës. Këshilltari i B»»»

insajderi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.