tvklan.al
Ku ndodhet Kryeministri Rama
aa.com.tr
India pretendon se ka hequr kufizimet në Kashmir
kohajone.com
“U detyrua të hante gjethe dhe fije bari për 10 ditë”, gazetari shqiptar i “Le Iene” rrëfen tmerret që përjetoi Alvin Berisha
shqiptarja.com
Organizatat e shoqërisë civile kundër paketës Anti-Shpifje: I jep AMA-s dhe AKEP-it kompetenca gjyqësore
Vetëvendosje i përgjigjet Bozhoviqit për anëtarësim në LVV
portalb.mk
Pendarovski – Vuçiq: Shkupi dhe Beogradi kanë marrëdhënie shumë të mira dhe më shumë besim se më herët
blog.alpenews.al
ARDIT RADA/ Si e ndezi Presidenca zjarrin e video-skandaleve shantazhuese - AlpeBlog
aa.com.tr
OKB: Të paktën 250 djem të rinj të burgosur në verilindje të Sirisë
syri.net
Gjykata dënon mjekun e akuzuar për neglizhencë në vdekjen e një 3-vjeçari
exit.al
193 ushtarë grekë rivarrosen në Këlçyrë
Cakaj: Njohja e teksteve mësimore në Preshevë, kusht i zhvillimit në Serbi
kohajone.com
“Reportazh banal” i një gazetari nga Shqipëria e 1936: Nxënësit ia krisin gazit kur mësuesi u thotë “Faleminderit”…
kosova.info
Ndryshime në Klubin “si e patën emrin”
syri.net
Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës Komentet
lexo.com.al
‘Kam 2 muaj pa takuar vajzën’/ Mozzik i tregon të gjitha pas ndarjes me Loredanën: Nuk doja t’a besoja zhvatjen e çiftit
cna.al
Nisma e kompanisë shqiptare/ Punësohen dy të rinjtë e parë me sindromën Down
24-ore.com
Bregu: Rajoni ka shpresa të mëdha tek Presidenca kroate e Këshillit të BE-së në 2020-n
boldnews.al
Shkarkohet nga KPK gjyqtari që po gjykon Shullazin (EMRI)
mb.gov.al
Ministri Lleshaj prezanton p/buxhetin 2020 në Komisionin e Sigurisë dhe Komisionin e Ligjeve/Investimet kryesore të MB - Ministria e Brendshme
lexo.com.al
I dolën 85 mijë USD ‘tepër’, vettingu shkarkon gjyqtarin Arben Vrioni
Rilidhet interneti në Iran
gazetaexpress.com
Zbulohet misteri i Piramidës së KeopsitTe fundit
lexo.com.al
Fondi Social, Manastirliu me kryetarët e bashkive: Financim të 14 shërbimeve të reja në 14 bashki
“Presidentin s’duhet ta zgjedhë as Kurti, e as Mustafa, po qytetaria!”
gazetaexpress.com
Shkarkohet nga detyra gjyqtari që liroi nga burgu Lulzim Berishës, i “pritet” koka edhe prokurorit të LezhësTe fundit
rtsh.al
Besnik Muçi i ka kërkuar Gjykatës Kushtetuese të verifikojë mbarimin e mandatit të tij si anëtar i saj
indeksonline.net
1 vit e 1 ditë nga taksa, çfarë na solli e ku na dëmtoi 100-shi
lajmifundit.al
Kavaje/ 4 femije perfundojne ne spital nga spray helmues
lexo.com.al
Ofron 600 milionë euro/ “Aviatori” amerikan gati të blejë klubin e Serisë A
gazeta-shqip.com
Anëtar i trupës që po gjykon Shullazin, shkarkohet gjyqtari i Apelit në Durrës
cna.al
Hua dhe dhuarata/ Vettingu “nxjerr zbuluar” prokurorin Bledar Maksuti
cna.al
Gjyqtari i Çapjas fshehu pasurinë?/ Kush e shpëtoi nga hetimet Tomorr Kullollin
Kosova si Zvicra?Të ngjashme
Vuçiç mohon dërgimin e armatimeve serbe për ushtrinë ukrainase
tetovasot.com
Albin Kurti: Gjithnjë kam patur debate të forta me Edi Ramën
tetovasot.com
ASH:Mos eksperimentoni me jetën dhe fatin e qytetarëve të Gërçecit sepse do thyeni qafën një ditë
lexo.com.al
Gara për Kryeprokurorin e ri, KLP letër Kuvendit: Kjo është renditja e kandidatëve
lexo.com.al
Buxheti për bujqësinë 15% më shumë se në 2019, Çuçi: Mbështet reformat, me uljen e TVSH patëm çoroditje
kosova-sot.info
Paralajmërohet sfida e madhe për Kosovën: Ja e vërteta e pazarit Thaçi-Vuçiq për...
Prrenjas/ Furnizim pa ndërprerje me ujë për 80 mijë banorë të Rrajcës
rtsh.al
Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës
Ja kush janë 10 gratë më mashtruese shqiptare

Rama: Kryeministri holandez, jo korrekt! Macron, brutalisht i hapur!

RTSH 18.10. 18:10

Rama: Kryeministri holandez, jo korrekt! Macron, brutalisht i hapur!

Kryeministri i Holandës, Mark Rutte tha se Shqipëria ka bërë progres, por jo mjaftueshëm, por Kryeministri Edi Rama replikoi duke ngritur pyetjen, se çfarë nuk kemi bërë mjaftueshëm? “Dëgjova Kryeministrin e Holandës që thotë se nuk është bërë mjaftueshëm. Mjaftueshëm në raport me çfarë? Nëse e kon»»»

rtsh.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano