ina-online.net
Milaim Zeka formon partinë e re, PEK shpallet më 29 qershor (FOTO)
tesheshi.com
PËRGJIMET/ Të reja nga Bild: Imer Lala, njeriu i Shpëtim Idrizit, investohet në fitoren e PS-së në Dibër
noa.al
Edi Rama: Në 30 qershor do të ndodhin vetëm disa akte sporadike, asgjë për t'u shqetësuar
Ngjarjet e datës 20 qershor - RTV21
botasot.info
“Indrit quhet!” Numri dy i PS-së tregon se kush i ka përgatitur përgjimet e BILD
epokaere.com
Kosova në betejë me Serbinë për Interpol
"Bild" publikon 10 përgjimet e reja
kallxo.com
A do të vazhdojë ta mbajë pozitën e kryetarit të PDK-së në Skenderaj Sami Lushtaku?
U promovua libri “14 ditë në Kosovë” i autorit Abdulaziz Muhamed Kasimin, gazetar nga Arabia Saudite
Ja tre gabimet e mëdha të Edi Ramës
insajderi.com
Olluri: Është lojë e Veselit, të korruptuarit nuk mund ta luftojnë korrupsionin
periskopi.com
Zeka: Po të kisha lënë takim, Naser Kelmendin e kisha ftu në zyrë – fotografinë e nxori AKI’ja
cna.al
Shënim/ Një ish sigurims në aleancën për mbrojtjen e Demokracisë
noa.al
Përgjimet e
boldnews.al
Qeverisemi nga një tufë penisësh …
koha.mk
Nuk ka BE pa e njohur Kosovën
Nuk kam frikë nga Reforma në Drejtësi, absolutisht i vendosur ta çoj deri në fund
vizionplus.tv
10 përgjimet e reja të BILD për zgjedhjet në Dibër/ ( E PLOTE)
sot.com.al
Rama del me deklaratë të papritur për 30 qershorin dhe zbulon çfarë do ndodhë: Mund të ketë probleme!
periskopi.com
Mirena: Nisma e Veselit u dha fund karrierave politike të njerëzve si Besim Beqaj
cna.al
“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”/ “Bild” trondit me përgjimet e reja
lapsi.al
10 përgjimet e BILD/ Dëgjoni ç’bënë në Dibër, Gjiknuri, Tahiri, Qefalia dhe Ymer Lala
shqiptarja.com
Artan Hoxha: SHBA duhet të ndërhyjë sa më shpejt, nëse nuk ulen gjakrat deri të premten do kemi viktimaArtan Hoxha: Meta futi në përleshje vendin me n
gazetablic.com
“Tërmet” në Shqipëri, këto janë 10 përgjimet e reja të “Bild”
“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”- Lexoni artikullin e plotë të BILD mbi blerjen e votave në Dibër
Beu i Dibrës dhe mik i Ramës, kush është Ymer Lala që shfaqet kudo në përgjimet e "Bild"
“Berisha të sqarojë ku i gjeti Shkelzeni mijëra hektarë tokë në Gërdec”
Ekskluzive: Ja si nisi të shkatërrohej LDK-ja
shqiptarja.com
Petro Koçi në Repolitix: Dalja e përgjimeve është një krim në vetveteArtan Hoxha: Meta futi në përleshje vendin me një dekret, nëse Edi Rama ka këllqe
Balla: Dokumente kompromentuese për familjen shumë të pasur Berisha
Dimitrov: Është shumë me rëndësi që BE-ja të dëshmoj se është serioze
boldnews.al
VIDEO/ Përgjimet e plota të publikuara nga Bild, ja ku i gjeni…
boldnews.al
Rilindjes i del boja nga përgjimet/ Taulant Balla meket tek Top-i i Ben Blushit
gazetablic.com
A ishin në dijeni Agim Çeku dhe Besim Beqaj për vendimin e Veselit për t’u larguar nga pozitat e tyre?
cna.al
Pse Agron Duka nuk reflekton ti shkruajë një letër të ndjerit Sokol Olldashi
kohajone.com
BILD nxjerr përgjime skandaloze ku dalin kryeministri, ministra, drejtorë policie,…
kallxo.com
Sokol Bashota 'heziton' të lirojë pozitat e tij pas vendimit të Kadri Veselit
Zbardhja e plotë/10 audio-përgjimet e reja të “Bild”
Gjiknuri bisedon me Ymer Lalën: Doli llafi jot me 1 mijë vota plus!
Shehi dhe Vasili ne RTV Ora: Përgjigjja që s'erdhi nga politika po vjen nga rruga. Horrat s'mund te shkarkojne Presidentin

Aleatët paralajmërojnë Bashën, Agron Duka: Diskutojmë për koalicionin vetëm nëse miratohet reforma zgjedhore, të plotësohen kushtet tona

Sot 11.01. 08:07

Aleatët paralajmërojnë Bashën, Agron Duka: Diskutojmë për koalicionin vetëm nëse miratohet reforma zgjedhore, të plotësohen kushtet tona

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka paralajmëruar Bashën sa i takon bashkëpunimit me të në zgjedhjet e 30 qershorit. Gjatë një prononcimi për gazetën “SOT”, kreu i PAA deklaroi hapur se do diskutojë me PD për koalicionet, vetëm nëse miratohet reforma zgjedhore. Megjithatë, Duka u»»»

sot.com.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano