Viktor Tusha ndez Mirditën, qytetarët përkrah LSI-së: Votoni të ardhmen e duhur

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Koha Jone Albania 16.04. 19:12

Viktor Tusha ndez Mirditën, qytetarët përkrah LSI-së: Votoni të ardhmen e duhur

Kryesuesi i listës së kandidatëve për deputetë të Lëvizjes Socialiste për Integrim për qarkun e Lezhës, Viktor Tushaj, zhvilloi sot një takim madhështor në Mirditë, ku është pritur me entuziazëm dhe ovacione nga mbështetës të LSI-së dhe banorë të shumtë të këtij qyteti. Në takimin e zhvilluar me ta»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.