telegrafi.com
Deputetja e PDK-së: Turp që LVV dhe OJQ-të nuk reaguan për gjestin jonjerëzor të Tomë Gashit
insajderi.com
Profil | Kush është Gjyqtari i EULEX-it që dënoi të riun nga Peja me prova të kontestuar nga mbrojtja?
alpenews.al
"MENDIMET SEKSUALE ISHIN TË NDALUARA"/ New York Times zbulon sekretet e jetës së muxhahedinëve në kampin e Manzës
preshevajone.com
Nga intervista e fundit me arkitektin e pamvaresise se Kosovës. Dr.Rugova: Duhet t’i tregojme botes se ne dime dhe mund te mbajme shtet!
rtsh.al
Bruksel, nis takimi BE dhe Krerët e Vendeve të Ballkanit Perëndimor”
americaneye.al
Analiza/ Kishte kohë që ziente, krisja BE-SHBA del në pah më shumë se kurrë
lexo.com.al
Si ministri Klosi dhe gazetari i ERTV! Në fundjavë shkoni e vizitoni “Zvicrën e Shqipërisë”
tetovasot.com
Komandanti i UÇK-së i përgjigjet ashpër Frçkovskit
periskopi.com
Kurti mbron Kollçakun pasi citoi nënkryetarin e partisë së Millosheviqit dhe shau UÇK-në
Turqia i bëri të ditur Rusisë se agresioni i regjimit të Esadit ndaj Idlibit duhet të ndalet
shqiptarja.com
Nesër Konferenca e Donatorëve në Bruksel, Soreca: Ndërkombëtarët solidaritet me Shqipërinë
koha.net
Katër të nominuar për kryetar të Podujevës e asnjë zyrtarizim
tetovasot.com
Pendarovski nënshkroi dekretet për shpalljen e ligjeve të miratuara nga Kuvendi
kohajone.com
Dy javë nga nisja e operacionit të OFL/ 19 formularë dhe asnjë kërkesë në Gjykatën Speciale (EMRAT+VIDEO)
epokaere.com
FALJET ÇLIRIMTARE
gazetamapo.al
Gjiganti egoist (tregim)
shqiptarja.com
105 mln € për zhvillimin e turizmit, 4 qytetet që përfitojnë nga projekti
tetovasot.com
Osmani nesër i vulos sukseset e BDI-së në Bruksel
newsbomb.al
27 muaj pa marrë rrogën, Kryemadhi letër Ballukut, kryeprokurorit Çela, KLSH dhe AP-së për punonjësit e stacionit të Poçemit
gazetamapo.al
Kosovë, koha është të duhemi
tetovasot.com
Ahmeti: Me 12 Prill BDI dë të fitojë, e kur fiton BDI-ja, fiton shteti dhe qytetarët
Shëtitjet e Fatmire Kollçakut nepër parti: Nga Ora e Surroit në AAK, nga AAK-ja e ”Zotit Ramush” në VV-në e Kurtit
shqiptarja.com
Java e Modës në Londër, Victoria Beckham sjell trendin e ri të veshjeve (FOTO)
americaneye.al
Avokati i Trump: Soros po përdor ambasadat e SHBA në Europën Lindore
Kurti në konflikt me Ameriken dhe Gjermaninë? Buzhala: Konfrontimi me keto dy shtete eshte po aq i demshem dhe i rrezikshem sa edhe korrupsioni
shqiptarja.com
Bardhi: Këmbëngulja e Ramës për të mbrojtur Dakon, është frika nga anëtarët e bandës se 'mos i hanë kokën shefit'

Liderat e G-7-ës gati për përballjen me Presidentin Trump

Syri 23.08.2019. 21:32

Liderat e G-7-ës gati për përballjen me Presidentin Trump

Presidenti amerikan Donald Trump dhe udhëheqësit e Britanisë, Kanadasë, Francës, Gjermanisë, Italisë dhe Japonisë do të mblidhen në Francë këtë fundjavë për takimin vjetor të Grupit të Shtatë vendeve më të industralizuara, ose G-7. Mikpritësi i takimit, Presidenti Francez Emmanuel Macron, ka deklar»»»

syri.net
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining