LSI mollë e kalbur që po kalb gjithë arkën, largimi një mision i të gjithëve që votojnë më 25 prill

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
ATA- Albanian Telegraphic Agency Albania 16.04. 16:20

LSI mollë e kalbur që po kalb gjithë arkën, largimi një mision i të gjithëve që votojnë më 25 prill

TIRANË, 16 prill/ATSH/-Kryeministri Edi Rama, gjatë një takimi elektoral në Corovodë, këtë të premte, ka deklaruar se Ilir Meta ishte kandidati më mirë për ti dhënë opozitës presidentin dhe se Meta i kishte vetë votat për të marrë këtë pozicion. Rama gjithashtu tha se kur vlerësoj kandidaturën e Me»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.