periskopi.com
Bahtiri: Qeverinë Hoti po duam ta rrëzojmë për ta shpëtuar popullin - Periskopi
indeksonline.net
Momenti kur shërbimi sekret arreston njeriun që shtiu me armë derisa Trump fliste në konferencë!
shqiptarja.com
Vendimi/ Fatmira Hajdari 948 mijë USD pasuri të paligjshme, tentoi ta fshihte, prapaskenat e shkarkimit të bujshëm
sot.com.al
SHBA shkund gjyqtarët dhe prokurorët e korruptuar, ja si po u bllokohen vizat dhe po ngelin në veting emrat e listës së zezë, KPK zbardh detajet
“Takimi i fshehtë me Titon dhe refuzimi i babait për ofertën që i bëri ai’/ Djali i Beqir Ballukut rrëfen “sekretet” e ish-ministrit: Kur po kthehej n
gazetamapo.al
Nuk do të ketë së shpejti marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 11/8/2020
koha.net
“Mini-Panairi i KOHËS” me tituj të rinj e ofertë tërheqëse në kohë pandemie
sot.com.al
Erjon Braçe akuza kreut të PD: Udhëheqës si Lulzim Basha nuk riciklohen, ikin sapo ndodh krimi, ja provat
sot.com.al
Vjeshta vendimtare për fatin e Llallës dhe Tahirit, SPAK intensifikon hetimet, ish-ministri i drejtohet Gjykatës së Lartë
boldnews.al
COVID prek komisariatin e Kuçovës/ Shefi pozitiv, disa efektivë të dyshuar me koronavirus
EKSKLUZIVE| “Grushta” mes gjeneralëve në FSK, shkaku i gradimeve për oficerë e nënoficerëTë ngjashme
Pakoja e dytë Emergjente| Mungesa e unitetit politik vonon zbatiminTë ngjashme
sot.com.al
Gati qeveria e re në Maqedoninë e Veriut, LSDM: Ja angazhimet që kemi ndërmarrë për bashkëpunim me BDI
aktuale.mk
Kampionët e Futsal Shkupi me stil kampioni bëjnë prezantimin e parë për sezonin e ri
indeksonline.net
Menaxhimi i pandemisë/ Komisioni Hetimor Parlamentar dëgjon dëshmitë, i pranishëm edhe ish-sekretari i MSh-së, Naim Bardiqi
sot.com.al
Patozi: Hapja e listave dhe heqja e koalicioneve parazgjedhore nuk është meritë e PD, e turpshme që Meta po sillet si kryetar partie
sot.com.al
Për të gjithë e jo vetëm për veten
sot.com.al
"Porta'halizmi i lajmit" i shërben lali Erit më mirë se propaganda e tij!
sot.com.al
Kukuvajkat dhe laraskat e historisë nuk mund të krahasohen me shqiponjat e malit!
sot.com.al
Qeveria të kthejë sytë nga fermerët
Ngjarjet e ditës së sotme në KosovëTë ngjashme
gazetablic.com
“PDK s’është e gatshme ta votojë mocionin e Vetëvendosjes”
balkanweb.com
Izraeli me një qasje “githnjë më të ekuilibruar” ndaj qeverisë së Libisë
monitor.al
Durrësit pritet t’i rikthehet lavdia historike; Parku Arkeologjik do të bëhet zonë zhvillimore, investimi 6 milionë dollarë
rtv21.tv
Xhaferi: Pa kryetar, Kuvendi s’është konstituuar
tesheshi.com
Erdogan: më kot shpresohet se Turqia do kërkojë ndihmën e FMN-së, derë e mbyllur njëherë e mirë!
syri.net
‘Detektivët e COVID-19’/ Njihuni me metodat efikase të Turqisë në parandalimin e pandemisë
shqiptarja.com
E gjithë Delvina në zi për vdekjen e të miturit, Rama anulon vizitën
insajderi.com
Nga shoqëria civile thonë se projekt-ligji për vlerat e UÇK-së rrezikon dëshmitarët në Gjykatën Speciale
boldnews.al
Turistët në Qerret, pre e vjedhjeve nga “grabitësit e natës”. Policia e gjunjëzuar
Kurti u kërkon ambasadorëve të huaj t'i ndihmojnë Kosovës në luftën kundër COVID-19
aa.com.tr
Greqia në gatishmëri pasi Turqia sinjalizon kërkime të reja
abcnews.al
Qyteti në zi nga vdekja tronditëse e 13-vjeçarit, Rama anulon vizitën në Delvinë
koha.mk
Veprimet e Turqisë në Mesdhe, Greqia: Nuk do të pranojmë asnjë shantazh
koha.mk
Misteri i tymit të kuq nga shpërthimi vdekjeprurës në Bejrut
abcnews.al
Shtëpia e Bardhë, e hapur për negociata me demokratët për paketën e ndihmave
indeksonline.net
Deputeti i PDK-së: Ligji për vlerat e UÇK-së s’ka për qëllim t’i ndajë “tradhtarët dhe heronjtë”
insajderi.com
Sekretari i OLV-UÇK: Të gjitha projekt-ligjet e miratuara për UÇK-në kanë hasur në vështirësi nga ambasadat
epokaere.com
Momenti kërkon rishqyrtimin e marrëdhënieve diasporë-atdhe
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Je me vonesë, me shumë vonesë Lulzim!
tvklan.al
Greqia i rikthehet “Detit”
telegraf.al
Komunizmi vrau shqiptarizmin
boldnews.al
Edi Rama dhe Koteci i Gazetarëve
newsbomb.al
‘Dëmshpërblimi i Kadriut’, PD i përgjigjet Bashkisë së Durrësit: U vutë në lëvizje pas vizitës së Bashës
shqiptarja.com
Kur hallet e Shkëlzenit, bëhen halle të opozitës

Rama: S'ka dorëheqje e mocion mosbesimi, ne i kemi bërë të gjitha detyrat, shtyrja e negociatave për shkak të problemeve të BE

Sot 19.10.2019. 07:52

Rama: S'ka dorëheqje e mocion mosbesimi, ne i kemi bërë të gjitha detyrat, shtyrja e negociatave për shkak të problemeve të BE

Kryeministri Edi Rama, deklaroi dje në konferencën për shtyp, se Shqipëria ka bërë përpjekjet maksimale, për të marrë konfirmimin nga BE, për hapjen e negociatave. Rama, u shpreh se problemi për qëndrimin negativ, qëndron tek Bashkimi Europian, pasi Franca kërkon reformim të brendshëm të BE dhe një»»»

sot.com.al
NOA 18.10.2019. 19:54

BE i mbylli derën Shqipërisë, Rama nis sulmet:Kryeministri holandez, jo korrekt! Macron, brutalisht i hapur!

Kryeministri i Holandës, Mark Rutte tha se Shqipëria ka bërë progres të pamjaftueshëm, por Kryeministri Edi Rama replikoi duke ngritur pyetjen, se çfarë nuk kemi bërë mjaftueshëm? “Dëgjova Kryeministrin e Holandës që thotë se nuk është bërë mjaftueshëm. Mjaftueshëm në raport me çfarë? Nëse e konsid»»»

noa.al
Java News 18.10.2019. 18:45

"Shtimi i bishtave jo korret"/ Rama: Mbrëmë edhe vendet që kanë hyrë në BE të ishin në vendin tonë nuk e merrnin PO-në

Kryeministri i Holandës Mark Rutte u shpreh se Shqipëria ka bërë progres, por jo mjaftueshëm, por Edi Rama replikoi duke ngritur pyetjen, në raport me cfarë nuk kemi bërë mjaftueshëm? Ndërkohë që nuk e cilësoi korrekt, sikur tha ai, shtimin e bishtave për Shqipërinë, teksa në fakt problemi është br»»»

javanews.al
Alpe News 18.10.2019. 18:41

REPLIKON ME KRYEMINISTRIN HOLANDEZ/ Rama: Shtimi i bishtave, jo korrekt! Macron brutalisht i hapur

Kryeministri i Holandës Mark Rutte u shpreh se Shqipëria ka bërë progres, por jo mjaftueshëm, por Edi Rama replikoi duke ngritur pyetjen, në raport me cfarë nuk kemi bërë mjaftueshëm? Ndërkohë që nuk e cilësoi korrekt, sikur tha ai, shtimin e bishtave për Shqipërinë, teksa në fakt problemi është br»»»

alpenews.al
Shqiptarja 18.10.2019. 17:49

Rama replikon me kryeministrin holandez: Shtimi i bishtave, jo korrekt! Macron brutalisht i hapurRama: Fronti i BE-së dha PO të qartë! Me Macronin kam biseduar...Azilkërkuesit? Janë bishta! (VIDEO-LIVE)

Kryeministri i Holandës Mark Rutte u shpreh se Shqipëria ka bërë progres, por jo mjaftueshëm, por Edi Rama replikoi duke ngritur pyetjen, në raport me cfarë nuk kemi bërë mjaftueshëm? Ndërkohë që nuk e cilësoi korrekt, sikur tha ai, shtimin e bishtave për Shqipërinë, teksa në fakt problemi është br»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.