Krasniqi i drejtohet deputetëve të LVV-së: Guxoni, votoni TrustinTë ngjashme

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Arbresh Kosovo 23.06. 12:38

Krasniqi i drejtohet deputetëve të LVV-së: Guxoni, votoni TrustinTë ngjashme

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi, ka thënë se qeveria duhet të mbajë përgjegjësi për gjendjen e rënduar ekonomike në vend, para se të japë leksione për mos tërheqjen e parave nga Trusti. Mes tjerash, Krasniqi ka thënë se është kërkesë e domosdoshme tërheqja e 10-30% të kursi»»»

arbresh.info
Klan Kosova Kosovo 17.11.2020. 22:30

Krasniqi: As me VV-në nuk i kemi 61 vota për rrëzimin e qeverisë

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovë, Memli Krasniqi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje nuk e ka pernime rrëzimin e qeverisë Hoti. Krasniqi në Rubikon tha se asnjëherë nuk kanë komunikuar me Vetëvendosjen rreth kësaj teme, por edhe po të diskutonin as bashkë nuk i bëjnë 61 vota që duhen për t»»»

klankosova.tv
Indeks 19.09.2018. 13:37

Krasniqi për VV-në: S’kanë protestuar moti, mos i merrni seriozishtTemat:

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi e ka quajtur si të pa rëndësishme dhe aspak serioze për tu trajtuar protesta e Lëvizjes Vetëvendosje Pas mbledhjes së kryesisë duke fol para mediave Krasniqi është pyetur rreth kësaj proteste, por ai ka thënë se kjo çështje nuk duhet as të tr»»»

Kosova 19.09.2018. 13:21

Krasniqi: Mos e merrni seriozisht protestën e VV-së, shumë e parëndësishme

Pas mbledhjes që mbajti Kryesia e Kuvendit, Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, foli para medieve.Në këtë konferencë ai foli për protestën që ka paralajmëruar Vetëvendosje ta mbajë më 29 shtator. Këtë konferencë ai e quajti jo serioze të panevojshme dhe shumë të parëndësishme»»»

Periskopi 19.09.2018. 13:21

Memli Krasniqi thotë se nuk duhet marrë seriozisht protesta e Vetëvendosjes kundër Presidentit

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi e ka quajtur si të pa rëndësishme dhe aspak serioze për t’u trajtuar protesta e Lëvizjes Vetëvendosje Pas mbledhjes së kryesisë duke fol para mediave Krasniqi është pyetur rreth kësaj proteste, por ai ka thënë se kjo çështje nuk duhet as të t»»»

periskopi.com
RTK 19.09.2018. 13:08

Krasniqi: Protesta e VV-së mos të merret seriozisht

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, e ka quajtur si të parëndësishme dhe aspak serioze për t’u trajtuar protesta e Lëvizjes Vetëvendosje Pas mbledhjes së kryesisë duke folur para mediave Krasniqi është pyetur rreth kësaj proteste, por ai ka thënë se kjo çështje nuk duhet as t»»»

Zeri 19.09.2018. 12:30

Krasniqi për VV-në: S'kanë protestuar moti, ata nuk duhet t'i marrim seriozisht

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi e ka quajtur si të pa rëndësishme dhe aspak serioze për tu trajtuar protesta e Lëvizjes Vetëvendosje Pas mbledhjes së kryesisë duke fol para mediave Krasniqi është pyetur rreth kësaj proteste, por ai ka thënë se kjo çështje nuk duhet as të tr»»»

Express 19.09.2018. 12:20

Memli Krasniqi thotë se nuk duhet marrë seriozisht protesta e Vetëvendosjes kundër Presidentit

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi e ka quajtur si të pa rëndësishme dhe aspak serioze për t’u trajtuar protesta e Lëvizjes VetëvendosjePas mbledhjes së kryesisë duke fol para mediave Krasniqi është pyetur rreth kësaj proteste, por ai ka thënë se kjo çështje nuk duhet as të tr»»»

gazetaexpress.com
Insajderi 19.09.2018. 12:10

Krasniqi për VV-në: S’kanë protestuar moti, ata nuk duhet t’i marrim seriozisht

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi e ka quajtur si të pa rëndësishme dhe aspak serioze për tu trajtuar protesta e Lëvizjes Vetëvendosje Pas mbledhjes së kryesisë duke fol para mediave Krasniqi është pyetur rreth kësaj proteste, por ai ka thënë se kjo çështje nuk duhet as të tr»»»

Gazeta Blic 19.09.2018. 11:52

Memli Krasniqi tallet me VV: Nuk duhet as të merremi seriozisht me ta

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi e ka quajtur si të pa rëndësishme dhe aspak serioze për tu trajtuar protesta e Lëvizjes Vetëvendosje Pas mbledhjes së kryesisë duke fol para mediave Krasniqi është pyetur rreth kësaj proteste, por ai ka thënë se kjo çështje nuk duhet as të tr»»»

gazetablic.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.