mia.mk
Shqipëria dëboi një spiun iranian i cili si refugjat ishte strehuar në kampin e muxhahedinëve
kosova-sot.info
Lulëzon kontrabanda e prostitucioni në Karaçevë
indeksonline.net
Lushtaku për ndalimin e ekipit të RTK-së në Zubin Potok: Veprimet e tilla janë të patolerueshme
boldnews.al
Rëndohet bilanci, 6 pacientë humbin jetën 24 orët e fundit
mia.mk
Rrënjët indiane të Kamalla Haris dhe pse janë ato të rëndësishme
starplus-tv.com
SHKODËR, ARRESTOHET NË KUFI VLONJATI I DËNUAR NË ITALI
balkanweb.com
Shqipëria, fqinja e “bukur” që dhuron pushime perfekte. “Prestige Resort” mbledh në harmoni turistët
shqiptarja.com
Qytetarët bllokohen në Kakavijë, Hajdari: Qeveria të lërë pushimet dhe të zgjidhë urgjentisht këtë situatëKaos në Kakavijë/ Pa ujë e bukë, shqiptarët
Dreka e Ramës në Dhërmi me Milanoviç dhe një koncesion me vlerë 16 milionë euro…
ata.gov.al
Xhaçka drejt Kakavijës, dërgohen edhe ekipe mjekësore në ndihmë të qytetarëve
Ende nuk dihet se kur mund të fillojë ndërtimi i stadiumit nacional të KosovësTë ngjashme
indeksonline.net
Këto janë qytetet kosovare me më së paku të prekur nga Covid-19 gjatë kësaj jave
ekonomiaonline.com
Mediet ndërkombëtare për takimin e 2 shtatorit, poenë politik për t’i fituar Trumpi zgjedhjet
tvklan.al
Shqipëria, vend me risk për pastrimin e parave
tvklan.al
OBSH: Infeksionet në Shqipëri, mbi mesataren e BE
balkanweb.com
Kronika zbulon planet e Kryeministrit për të ardhmen dhe sigmatizon Qemal Lamen
koha.net
Serbia i dërgon notë proteste UNESCO-s për shkak të rrugës Deçan – Plavë
abcnews.al
Emiratet njohën Izraelin, shpërthen Erdogan: Ngrijmë marrëdhëniet diplomatike
shqiptarja.com
Të bllokuar prej 3 ditësh, Xhaçka niset drejt Kakavijës! Dërgohen ujë dhe ekipe mjekësore në ndihmë të qytetarëveKaos në Kakavijë/ Pa ujë e bukë, shqi
tesheshi.com
TEMATIKA/ Takimi i 2 shtatorit në Uashington: për ç’do flasin Hoti e Vuçiç nën hyqmin amerikan?
ekonomiaonline.com
Oda e Infermierëve telegram ngushëllimi për vdekjen e infermieres Shkurte Geca
kallxo.com
Dëmet nga shiu, Qendra e Regjistrimit Civil në Istog e mbyllur që nga 6 gushti
kallxo.com
Down Syndrome Kosova në prag të mbylljes, qeveria nuk i përgjigjet kërkesës së tyre për ndihmë
gazetablic.com
Ish -Ministri Lluka thotë se ka marrë vaksinën ruse anti-covid, pastaj bën një shpjegim
Sulmi në Pogradec e masakra e 2017-ës në Lushnjë/ Vëllai i organizatorit dhe shoku i Orges Bilbilit kapen bashkë, si i shpëtoi Policisë në prill Anter
aa.com.tr
"Turqia do të përgjigjet ndaj çdo provokimi në Mesdheun Lindor"
portalb.mk
Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe arritën marrëveshje historike për lidhje të plota diplomatike
Kosova përkrah SHBA-ve dhe BE-së, thirrje për një qeveri gjithpërfshirëse në Venezuelë
rtv21.tv
Licencohen edhe 10 laboratorë privatë për kryerjen e testeve serologjike
hashtag.al
Policia u çon formularin tre personave në Tiranë e Kukës
tvklan.al
Pala greke shton testimet, policia: Rritet lëvizja për kalimin e doganës
shqiptarja.com
Ahmetaj në shtëpitë e dëmtuara në Shijak: Po rindërtohen 508 shtëpi individuale në këtë bashki
gazetablic.com
Qytetet dhe fshatrat prej nga vijnë 142 të infektuarit e 24 orëve të fundit në vend
gazetamapo.al
Kaosi në Kakavijë, ish-ministri i Shëndetësisë, Tavo: Qeveria të bëjë testime falas
Prapaskenat, si u transformua ndërhyrja në ligjin për pronat. Iu paraqit publikut për konsultim publik me vetëm 3 nene, por…
ata.gov.al
Meta vlerëson aktorin Petrit Malaj me titullin “Mjeshtër i Madh”
ata.gov.al
FRANCË – Macron pret Merkelin për problematikat e BE-së
kosova.info
Gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirus janë 8 tetë të vdekur dhe 142 raste të reja
kosova.info
Albin Kurti: Richard Grenell, e do një sukses të orëve të fundit në politikën e jashtme
insajderi.com
Kurti për Grenell: Ia ka mësyrë kontestit Kosovë-Serbi si një cowboy
gazetainfokus.com
A po paralajmëron Grenell që më 2 shtator arrihet marrëveshja finale Kosovë – Serbi?
syri.net
Turqia rrethon detin, Greqia kundërpërgjigjet në tokë
klankosova.tv
A do të jetë takimi i 2 shtatorit “i treti, i vërteti”?
gazetamapo.al
VËZHGIMI/ “Më jepni një fushë”! Jehona e fëmijëve dhe projekti i FSHF… Topi tani i kalon qeverisë
abcnews.al
Dhëndri deputet i bën dedikimin prekës, humb jetën nga COVID-19 infermierja shqiptare
telegraf.al
Flet Seit Alikaj- Ish-Drejtori i NB “17 Nëntori”, tregon prioritetin që shteti kishte për bujqësinë dhe arsimimin e kuadrove. Kuçi i luftës, aksionet
indeksonline.net
Bajqinovci deklarohet për Karaqevën, kazinot dhe xhandarmërinë, thotë se ka mospërputhje të deklaratave nga Qeveria
mia.mk
Pompeo në takim me biznesmenë austriakë
kosova.info
Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Kosova
koha.net
Gjukanoviqi mund të rrëzohet nga pushteti, një shqiptar ka gjasa të jetë çelësi i qeverisë së re
syri.net
EMRAT/ OFL zbarkon në Tiranë dhe Kukës, ja kujt i shkoi formulari
kallxo.com
Kush është Vilard Bytyqi, anëtari i ri i KGjK-së?
ata.gov.al
Ndryshimet kushtetuese garantojnë barazinë e votës/ Manja: PS rinovon për të tretën herë kontratën e pushtetit me qytetarët
Qeverisë Hoti i kërkohet përgjegjësi për hyrjen e xhandarmerisë serbe në KosovëTë ngjashme
newsbomb.al
Balluku inspekton punimet në Unazën e Madhe: Të përshpejtohet ritmi i punës

Serbia, ekonomia, jo aq mirë sa duket

Monitor 04.07. 19:38

Serbia, ekonomia, jo aq mirë sa duket

TEMA TE NGJASHME: Serbi Pavarësisht deklaratave pompoze të presidentit Aleksandar Vuçiç për qëndrueshmërinë ekonomike të Serbisë pas Covid-19, të mbështetur edhe nga ministri i Financave, situata tregon më shumë se një dobësi. Ekonomia serbe është “më e mira në Europë”. Parashikimet ekonomike që sh»»»

monitor.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining