Rritja e rasteve me Covid, Kosova merr masa të reja: Kufizohet lëvizja nëpër qytetet dhe mbyllen lokalet gjatë natës
ina-online.net
PD dhe UDSH, pas disa vite ndarjeje bashkohen në koalicion parazgjedhor
rtv21.tv
Qeveria ndau rreth 2 milionë euro për kompensimin e dëmeve në bujqësi
ina-online.net
James Ker-Lindsay: Jo dialog, por marrëveshje përfundimtare Kosovë-Serbi
ina-online.net
Pano: Kanë kaluar 3 dekada, por demokracia në Shqipëri është jofunksionale
Hisen Berisha: Kryeministri Kosovës të disiplinojë bashkëbiseduesit nga Serbia
telegraf.al
Vangjel Tavo: Qeveria “Rama” e shfrytëzoi pandeminë për përfitime financiare dhe korruptive
americaneye.al
Adrola Dushi celebron lidhjen me politikanin në festën e 27-vjetorit
zeriamerikes.com
Përkeqësim i situatës me COVID-19 në Kosovë – arrin në 75 numri i viktimave
almakos.com
Brima-Galupi në vitin 2016 parashikonte 65 deputetë për VMRO-në, 22 për BDI-në!
syri.net
'Gropë' në buxhet nga Koronavirusi/ Të ardhurat bien me 516 milionë euro
kosova.info
Sipas rezultateve të Exit Poll: Bashkimi Demokratik Kroat kryeson zgjedhjet në Kroaci
abcnews.al
Po ecte në anë të rrugës, makina përplas për vdekje këmbësorin në Fier
indeksonline.net
Vdes avokati Emin Shkodra
telegraf.al
Situata e Covid-19/ Basha: Qeveria nuk teston, edhe kur njerëzit kanë simptoma, tamponat jepen me mik
shqiptarja.com
Gazetari i prekur me COVID tregon dramën brenda Infektivit dhe bën apel për qytetarët: Doni të keni dasmë dhe komshija yt vdekje?
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Një përrallë e gjatë dimri me shqiptarë, në mesin e verës 2020!
ina-online.net
Katër raste të reja me koronavirus në Kërçovë dhe tre të shëruar
ata.gov.al
KROACI – Konservatorët e HDZ fitojnë zgjedhjet parlamentare
koha.net
Partia Demokratike mban pushtetin në Kroaci
ata.gov.al
Viti i ri shkollor fillon më 14 shtator/ Shahini: Për mësimin online varemi nga ecuria e pandemisë
cna.al
ZYRTARE/ Apolonia rikthehet në Kategorinë Superiore, triumfon në derbi dhe pret… biletën drejt elitës
abcnews.al
“Shitje s’ka, më mirë t’i vë çelësin e të iki”, Basha takim me tregtarët në Korçë
kohajone.com
Video editorial i “Koha Jonë”: Bolton zbulon pazaret Vuçiç-Thaçi-Rama
portalb.mk
Brima Galup: LSDM dhe Besa në avantazh prej 6.2% ndaj VMRO-DPMNE-së
tvklan.al
Kryeministër shqiptar, reagime në Maqedoni
shqiptarja.com
Personazhet e famshëm me një familje të madhe...mos u çudisni
Albin Kurti: Zgjedhjet janë e vetmja zgjidhje
newsbomb.al
‘Kurrë s’e kisha parë Korçën ashtu’, Ervin Salianji: Qytetarët me padurim prisnin Bashën, vërshuan rrugëve
top-channel.tv
Çfarë i nguti prokurorët për Thaçin?/ Flet eksperti i Ballkanit, Bieber: Samiti në SHBA mund t’i jepte mbrojtje presidentit
ina-online.net
Anketa e DBC Danube për rejtingun e partive në Maqedoni, kush i fiton zgjedhjet?
shqiptarja.com
Sekuestrohen mbi 77 mijë franga zvicerane të fshehura në çantën e gruas, pranga dy personave në Morinë (EMRAT)
kallxo.com
Thellimi i krizës me COVID-19,  Oda Ekonomike thërret konferencë të jashtëzakonshme
kohajone.com
Dimër në korrik. Në Përmet bie breshër, përmbytje në Berat (VIDEO)
koha.mk
(Mos) Marrëveshja Kosovë – Serbi
ina-online.net
John Bolton: “Shkëmbimi teritoreve nuk qe ide e SHBA, e kërkuan Thaçi dhe Vuçiçi
kohajone.com
Denoncimi i Bolton: Këshilltari i Ramës Tony Blair u përfshi në marrëveshjen Kosovë-Serbi
shqiptarja.com
Kanye West do të kandidojë për president të SHBA-së, kundër presidentit Trump

VIDEO/ Stadiumi kombëtar gati të nisë rrugëtimin historik me super ndeshjen Shqipëri – Francë

Balkanweb 16.11.2019. 19:57

VIDEO/ Stadiumi kombëtar gati të nisë rrugëtimin historik me super ndeshjen Shqipëri – Francë

TIRANË Stadiumi kombëtar i shqiptarëve, Arena Kuq e Zi është gati të nis rrugëtimin historik me super ndeshjen Shqipëri – Francë, që ka ngjallur interes të madh në të dy vendet respektive. 24 orë para ndeshjes së shumëpritur, impiantit super modern po i bëhen shërbimet e fundit, ndërsa në vendin to»»»

balkanweb.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.