HISTORI/ Çështja çame që prej Kongresit të Berlinit, një plagë shekullore
gazetamapo.al
PASOJAT E COVID-19/ Turizmi, viktima e madhe e pandemisë, PD: Sektori në pikë të hallit
koha.net
Jo më “rinisje” me Rusinë
koha.net
Pandemia e mosleximit
sot.com.al
Frika nga hetimet dhe sekuestrimi i pasurisë, 38 gjyqtarë dhe prokurorë japin dorëheqjet, i shpëtojnë në bllok vetingut
sot.com.al
Vendimi/ Aida Hajnaj më 1 shtator merr detyrën, ja si FBI do ketë në dorë BKH dhe si do të futen në kurth politikanët e korruptuar
sot.com.al
Meta i alarmuar nga reforma, shton presionet e kërcënimet ndaj qeverisë, u kërkon të rinjve të ripërsërisin protestat e dhjetorit ‘90-të
evropaelire.org
Projektligji për vlerat e UÇK-së: Mbrojtje apo frikësim?
sot.com.al
Zbardhet lista, ja 498 emrat që do të përfitojnë shtesë pensioni, nga naftëtarët, te minatorët e metalurgët, ndarja sipas qyteteve
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
sot.com.al
Thellohen përplasjet mes Turqisë dhe Greqisë, ndërkombëtarët kërkojnë përmbajtje dhe zbatim të ligjit
Ky është programi i sotëm në `Mirëmëngjesi Kosovë`
sot.com.al
Provokacion apo agresion ushtarak
sot.com.al
Gjenerali i lavdishëm që nuk kërkonte lavdi, por ajo, ajo e ndoqi në çdo hap të jetës!
sot.com.al
Sondazhet si shantazhe e frikë e magjistarëve politikë
Abrashi, do të vizitojë komunës së Istogut
ina-online.net
BB, plan mbështetje Shqipërisë në rast krize në shëndetësi
ina-online.net
Nuk do të pranohen pazare me Greqinë për detin
ina-online.net
Brenga e një mërgimtari!
"FBI"-ja shqiptare përvesh mëngët më 1 shtator, 60 hetues do trajnohen në SHBA
koha.net
Ish-kryetari i Kamenicës kërkon që Policia e Kosovës të patrullojë vazhdimisht në Karaçevë
koha.mk
Serbët e Kosovës frikësohen të ankohen publikisht për shërbimet në sistemin shëndetësor të Serbisë
koha.mk
Situatë e jashtëzakonshme në Minsk, policia speciale gjuan ndaj qytetarëve (Video)
gazetaexpress.com
Tahiri: Gjykata Speciale është përzier në politikën e brendshme të Kosovës
boldnews.al
Libër për Julian Sinanajn/ Ja çfarë do të shkruhet për vrasësin shqiptar ‘Ujku i vetmuar’
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 15/02/2020
syri.net
VIDEO/ Shpërthimi në Bejrut, kamera brenda një spitalit kap momente tragjike
syri.net
Ministri i jashtëm gjerman: Libani duhet të luftojë korrupsionin pas shpërthimit të Bejrutit
lajmi.net
​Memli Krasniqi: S’ka negociata për përfshirjen e PDK-së në qeveri
javanews.al
Simptomat e vdekjes së një epoke -
insajderi.com
Haki Abazi i ashpër me pretendimet e AAK-së për postin e presidentit
ata.gov.al
Rama për Associated Press: Besoj fuqimisht se sot jemi në një pozicion më të mirë në marrëdhëniet me BE
abcnews.al
Ilir Beqaj bën propozimin për hapjen e shkollave: Dy ditë në klasë, tre ditë online
ata.gov.al
Paketa e dytë e masave mbështetëse/ Ahmetaj diskuton me përfaqësues të biznesit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Banketi “çudibërës” veror, i propogandës opozitare!
kallxo.com
Në kohë pandemie, presidenti Thaçi në ndejë me shahira - FOTO
balkanweb.com
Brigitte dhe Emanuel Macron për pushime në jug të Francës – Imazhe që provokojnë reagime në Twitter
Plani për eliminimin e Kadaresë/ Ilir Demalia reagon ndaj Qemal Lames: Instrument i paranojave të Enver Hoxhës. Pse autori është falsifikator

A mund të infektohet dikush 2 herë me COVID-19, del studimi

Express 24.06. 13:17

A mund të infektohet dikush 2 herë me COVID-19, del studimi

Një studim i ri nga Kina tregon se nivelet e një antitrupi, të gjetur te pacientët me COVID-19, bien në mënyrë dramatike dy-tre muaj pas infektimit. Studiuesit thonë se këto gjetje ngrenë pyetje për jetëgjatësinë e imunitetit të mundshëm kundër koronavirusit. Studimi, i publikuar më 18 qershor në r»»»

gazetaexpress.com
Kosova Sot 24.06. 13:02

A mund të infektohet dikush 2 herë me COVID-19, del studimi

Një studim i ri nga Kina tregon se nivelet e një antitrupi, të gjetur te pacientët me COVID-19, bien në mënyrë dramatike dy-tre muaj pas infektimit. Studiuesit thonë se këto gjetje ngrenë pyetje për jetëgjatësinë e imunitetit të mundshëm kundër koronavirusit. Studimi, i publikuar më 18 qershor në r»»»

kosova-sot.info
Albeu 07.04. 11:01

Situata në SHBA po bëhet gjithnjë e më serioze, 15 shqiptarë të infektuar me koronavirus

Epidemiologu shqiptar që punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Skender Myrtezani ka thwnw se situata po bwhet akoma edhe mw serioze. "Situata bëhet gjithnjë më serioze dhe më serioze.Nga 25 marsi kam kërkuar masa më rigoroze, të respektohet largësia mes dy personave me maska, dhe të përgatitet o»»»

Indeks 07.04. 10:15

15 shqiptarë të prekur me koronavirus në SHBA, virusi kalon në muajin maj

Epidemiologu shqiptar që punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Skender Myrtezani, ka folur lidhur me situatën e koronavirusit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka thënë se situata në SHBA po bëhet gjithnjë dhe më serioze. “Situata bëhet gjithnjë më serioze dhe më serioze.Nga 25 marsi kam kë»»»

indeksonline.net
Gazeta Blic 07.04. 09:43

Epidemiologu thotë se COVID 19 kalon në maj: 15 shqiptarë të infektuar në ShBA

Epidemiologu shqiptar që punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Skender Myrtezani, ka folur lidhur me situatën e koronavirusit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai në një lidhje direkte në rubrikën Sytë 7 të emisionit të mëngjesit në Klan Kosova ka thënë se situata në SHBA po bëhet gjithnjë dhe»»»

gazetablic.com
Periskopi 07.04. 09:36

Myrtezani: 15 shqiptarë të prekur me koronavirus në SHBA, virusi kalon në muajin maj

Epidemiologu shqiptar që punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Skender Myrtezani, ka folur lidhur me situatën e koronavirusit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai në një lidhje direkte në rubrikën Sytë 7 të emisionit të mëngjesit në Klan Kosova ka thënë se situata në SHBA po bëhet gjithnjë dhe»»»

periskopi.com
Zeri 07.04. 09:34

15 shqiptarë të prekur me koronavirus në SHBA

Ai në një lidhje direkte në rubrikën Sytë 7 të emisionit të mëngjesit në Klan Kosova ka thënë se situata në SHBA po bëhet gjithnjë dhe më serioze. “Situata bëhet gjithnjë më serioze dhe më serioze.Nga 25 marsi kam kërkuar masa më rigoroze, të respektohet largësia mes dy personave me maska, dhe të p»»»

Bota Press 07.04. 09:29

Epidemiologu thotë se COVID 19 kalon në maj

Epidemiologu shqiptar që punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Skender Myrtezani, ka folur lidhur me situatën e koronavirusit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.Ai në një lidhje direkte në rubrikën Sytë 7 të emisionit të mëngjesit në Klan Kosova ka thënë se situata në SHBA po bëhet gjithnjë dhe »»»

Klan Kosova 07.04. 09:06

Myrtezani: 15 shqiptarë të prekur me koronavirus në SHBA, virusi kalon në muajin maj (VIDEO)

Epidemiologu shqiptar që punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Skender Myrtezani, ka folur lidhur me situatën e koronavirusit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai në një lidhje direkte në rubrikën Sytë 7 të emisionit të mëngjesit në Klan Kosova ka thënë se situata në SHBA po bëhet gjithnjë dhe»»»

klankosova.tv
Koha 04.04. 21:46

Beteja me koronavirusin në Gjermani: 350.000 teste në javë dhe trajtim me kohë i të infektuarve

Quhen korona taksi: Mjekë me rrobe mbrojtëse, që lëvizin nëpër rrugët e boshatisura të Heidelbergut, për t’i kontrolluar pacientët e izoluar në shtëpi, pesë apo gjashtë ditë pas shfaqjes së simptomeve të para tek ta. Ata bëjnë analiza gjaku, në kërkim të treguesve se një pacient mund të jetë buzë n»»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.