Domaće kompanije na sajmovima u Amsterdamu i Londonu predstavljaju izvozne potencijale
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Domaće kompanije na sajmovima u Amsterdamu i Londonu predstavljaju izvozne potencijale
Srbija je započela nastup na dva značajna međunarodna sajma, PLMA u Amsterdamu i London Wine Fair 2026 u Londonu, gde se 39 domaćih kompanija... Srbija je započela nastup na dva značajna međunarodna sajma, PLMA u Amsterdamu i London Wine Fair 2026 u Londonu, gde se 39 domaćih kompanija iz prehrambe»»»
PKS: Domaće kompanije na sajmovima u Amsterdamu i Londonu predstavljaju izvozne potencijale
Srbija je danas započela nastup na dva značajna međunarodna sajma, PLMA u Amsterdamu i London Wine Fair 2026 u Londonu, gde se 39 domaćih kompanija iz prehrambene industrije, kao i vinarije i destilerije, predstavljaju pred vodećim svetskim kupcima, trgovinskim lancima i distributerima, promovišući»»»
Srpske kompanije predstavljaju proizvode i izvozne potencijale na dva evropska sajma
AMSTERDAM/LONDON - Na sajmu PLMA u Amsterdamu i London Wine Fair 2026 u Londonu, 39 kompanija iz prehrambene industrije, kao i vinarije i destilerije iz Srbije danas su započele predstavljanje svojih proizvoda i izvoznih potencijala pred vodećim svetskim kupcima, trgovinskim lancima i distributerim»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment