telegrafi.com
Miratohet rishqyrtimi i buxhetit të Kosovës
ata.gov.al
IZRAEL – Një ministër bën thirrje për rikthim të kufizimeve për shkak të Covid-19
top-channel.tv
Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik
boldnews.al
Tenderi 5 mld lekë për pastrimin e Pogradecit, Sadri Abazi humbet përballë “Gëzimit të Kashtës”
gazetablic.com
Infektohet me koronavirus deputetja e AAK-së
abcnews.al
Kryetarja e Komisionit për Shëndetësinë në Kosovë, pozitive për Covid-19
newsbomb.al
Edi Ramës i shtrojnë tryezën me byrek, mish të pjekur, djathra të ndryshëm, por kryeministri refuzon: Kemi punë, do shohim Kalanë (DISKUTIMI ME TËRMET
cna.al
“Një ditë më mori në telefon Dritëro Agolli”/ Mitro Çela rrëfen historinë e panjohur
insajderi.com
Deputetja e AAK-së rezulton pozitiv me coronavirus
insajderi.com
Poezi nga Mirko Gashi
parlament.al
Komisioni për Ekonominë dhe Financat shqyrtoi tre projektligje dhe miratoi dy prej tyre
vizionplus.tv
Thaçi e Veseli në Hagë: Lufta e UÇK e drejtë, ne do ta fitojmë edhe këtë betejë
botasot.info
Basha në Kombinat: Rama po provon çdo lojë të pisët politike
Polemika për Shën Sofinë në Stamboll, Janullatos e quan “mëkat nacionalist”, Fatos Klosi: Reagoi si klerik grek
telegrafi.com
Projektet qindra-milionëshe të Sowi Kosova për prodhim të rrymës nga era pritet të përfundojnë në vitin 2021
“Bashkë apo veç”, replikë me studiuesin Ardian Vehbiu…
abcnews.al
Komisioni hetimor nis seancën online për Metën, diskutohen provat e administruara
shqiptarja.com
Ekskluzive / Pasuria e Metës, Ramës, Bashës dhe Ruçit për 2019, kreu i PD 10 muaj me zero të ardhura, Kryemadhi vijon të fitojë para nga pallati i ndë
evropaelire.org
Qeveria miraton masa të reja kundër COVID-19
cna.al
Debatet për Reformën Zgjedhore/ Aleatët e Bashës pro hapjes së listave
kallxo.com
Pas raportimit të KALLXO.com, IPK fillon hetimin për Policinë e Kosovës që zbatoi vendimin e Qeverisë së Serbisë
monitor.al
Kryeministri i Kosovës: Është e rëndësishme që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar
aa.com.tr
Presidenti i Azerbajxhanit: Kanë falimentuar të gjitha përpjekjet e Armenisë
ata.gov.al
BRUKSEL – Johansson: Më shumë koordinim në luftën kundër trafikut të migrantëve
ata.gov.al
3 çartera me 600 polakë drejt Shqipërisë, zgjedhin bregdetin e Adriatikut për pushime
ata.gov.al
150 pako ushqimore, kontribut nga gjimnazi “Sami Frashëri”
americaneye.al
Trump thotë se golfi është si një stërvitje për të, por kjo video po bën xhiron e botës
ina-online.net
Ish-ministri serb i mbrojtjes preferon që Kosova e Serbia të arrijnë marrëveshje në faza
exit.al
Haradinaj vlerëson gadishmërinë e Thaçit për tu intervistuar nga Gjykata Speciale
aa.com.tr
Irani: Nuk ka "kufizime operacionale" në programin bërthamor
Rama në Gjirokastër si “Me u gjend Kola në punë”!
tvklan.al
PD: 50% e kredisë sovrane, për miqtë e Ramës
kohajone.com
Masat anti-COVID, gjobiten 2 lokale dhe 3 pishina
kohajone.com
Shehu: Rama me helikopter në Gjirokastër, si “Me u gjend Kola në punë”!
abcnews.al
Deputeti i PDK-së rezulton pozitiv për Covid-19
abcnews.al
Andrzej Duda rizgjidhet President i Polonisë
americaneye.al
Refuzoi të drejtonte skuadrën në derbi, Partizani largon Sormanin
cna.al
Maqedonia e Veriut, votime të rëndësishme në kohë pandemie
kosovalive360.com
Dialogu Kosovë-Serbi vazhdon pas 20 muajsh
Suedia me dokumentar për Kosovare Asllanin
kallxo.com
Bahtiri - Qeverisë: Mos e kufizoni lëvizjen në Mitrovicë, nuk menaxhohet COVID-19 me këtë masë
aa.com.tr
Gjukanoviç: Mali i Zi mund të ekzistojë vetëm si shtet i qytetarëve të lirë
infrastruktura.gov.al
Balluku në Kuvend: Segmenti shqiptar i Korridorit Blu do të ndërtohet me standardet më të larta europiane - Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë
syri.net
Suedia bashkohet me Francën dhe Gjermaninë për ndëshkimin e Kinës lidhur me Hong Kongun

​Nagavci akuzon Qeverinë Hoti për dështim të menaxhimit me pandeminë COVID-19

RTV 21 05.07. 19:17

​Nagavci akuzon Qeverinë Hoti për dështim të menaxhimit me pandeminë COVID-19

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje Arbërie Nagavci ka adresuar kritika të ashpra ndaj Qeverisë së udhëhequr nga Avdullah Hoti i Lidhjes Demokratike të Kosovës në lidhje me menaxhimin e pandemisë me koronavirus në kohën kur vendi po përballet me një shtim të madh të rasteve »»»

rtv21.tv
Indeks 03.06. 11:50

Bosh ulëset e Vetëvendosjes, a do të marrin pjesë në procesin e votimit të Qeverisë së re?

Ulëset e sallës së seancave të Kuvendit të Kosovës, ku i takojnë Lëvizjes Vetëvendosje, vazhdoj të qëndrojnë bosh edhe në momentin kur Avdullah Hoti është duke lexuar ekspozenë e tij, raporton IndeksOnline. Ndonëse nënkryetarja e Kuvendit, Arbërie Nagavci, ka thënë se deputetët e partisë së saj do »»»

indeksonline.net
Express 03.07. 13:53

A do t’i bashkohen Hotit në dialog, flasin nga Vetëvendosje

Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur konferencë për media në një mujorin e parë të punës së Qeverisë në krye me Avdullah Hotin, raporton Gazeta Express. Para gazetarëve ka folur nënkryetarja e kuvendit nga radhët e LVV’së, Arbërie Nagavci dhe deputeti Hajrulla Ceku. Ceku tha se në Kosovë duhet të mbahen»»»

gazetaexpress.com
Zeri 17.06. 12:50

Abazi Hotit: Duhet të jesh lider për t’i ftuar liderët në takim

Ish-zëvendëskryeministri i Kosovës nga radhët e LVV-së, Haki Abazi, pas ftesës së kryeministrit Avdullah Hoti për takim me liderët e partive për të diskutuar rreth dialogut me Serbinë, këtë të fundit e ka quajtur “kukull të lojërave të pasmesnatës”. Sipas Abazit, Hoti nuk është lider, duhet të jetë»»»

Arbresh 05.07. 18:43

Nagavci: Qeveria po dështon në kujdesin ndaj shëndetit publik dhe ruajtjes së jetës së qytetarëveTë ngjashme

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Arbërie Nagavci ka adresuar kritika të ashpra ndaj Qeverisë së udhëhequr nga Avdullah Hoti i Lidhjes Demokratike të Kosovës në lidhje me menaxhimin e pandemisë me koronavirus në kohën kur vendi po përballet me një shtim të madh të rasteve»»»

Kosova Sot 03.07. 13:55

A do t’i bashkohen Hotit në dialog, flasin nga Vetëvendosje

Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur konferencë për media në një mujorin e parë të punës së Qeverisë në krye me Avdullah Hotin. Para gazetarëve ka folur nënkryetarja e kuvendit nga radhët e LVV’së, Arbërie Nagavci dhe deputeti Hajrulla Ceku. Ceku tha se në Kosovë duhet të mbahen sa më shpejt zgjedhje të»»»

kosova-sot.info
Telegrafi 05.07. 18:58

​Nagavci akuzon Qeverinë Hoti për dështim të menaxhimit me pandeminë COVID-19

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje Arbërie Nagavci ka adresuar kritika të ashpra ndaj Qeverisë së udhëhequr nga kryeminsitri Avdullah Hoti në lidhje me menaxhimin e pandemisë me coronavirus. Përmes një shkrimi në Facebook, Nagavci thotë se shifrat e të vdekurve dhe të infek»»»

telegrafi.com
Kosova 05.07. 19:00

Nagavci: Qeveria Hoti është përgjegjëse për dështim të menaxhimit me pandeminë COVID-19

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje Arbërie Nagavci ka adresuar kritika të ashpra ndaj Qeverisë së udhëhequr nga kryeminsitri Avdullah Hoti në lidhje me menaxhimin e pandemisë me coronavirus. Përmes një shkrimi në Facebook, Nagavci thotë se shifrat e të vdekurve dhe të infek»»»

kosova.info
Lajmi 05.07. 19:10

Nënkryetarja e Kuvendit akuzon Qeverinë Hoti për dështim të menaxhimit me pandeminë Covid-19

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje Arbërie Nagavci ka adresuar kritika të ashpra ndaj Qeverisë së udhëhequr nga Avdullah Hoti i Lidhjes Demokratike të Kosovës në lidhje me menaxhimin e pandemisë me koronavirus në kohën kur vendi po përballet me një shtim të madh të rasteve »»»

lajmi.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.