cna.al
Intervista/ Pse vaksina kundër koronavirusit, mund të jetë vite larg
sot.com.al
“E di që të pëlqen shumë”, ish-kryeministri i Italisë, Matteo Renzi surprizon Edi Ramën (VIDEO)
exit.al
A ka ardhur koha për një Bursë Valutash në Shqipëri?
presheva.com
Novi Pazari vatër e re e Corona virusit, të gjithë u infektuan nga bukëpjekësi
syri.net
Uashingtoni luan me Ballkanin teksa flakët e COVID përfshijnë botën
klankosova.tv
Covid-19: SHBA-të gati për javën më të keqe, në Evropë bie numri i vdekjeve
cna.al
“Një herë kundër, një herë pro”/ Ish-deputeti socialist “i nxjerr bojën” Ramës, tregon historinë që nuk e dinim
klankosova.tv
AAK sot mbanë konferencë për media rreth situatës emergjente në ekonomi
Tkurrja e qeverisjes në veri të Republikës së Kosovës, duhet parë edhe si shkelje ligjore/kushtetuese e kryeministrit
Covid-19, Kina dërgon 1,000 ventilatorë drejt SHBA-së
kosova-sot.info
Analisti i njohur sfidon Isa Mustafën: Pas vdekjes së presidentit historik Ibrahim Rugova, të pa besët po e shkatërrojnë partinë
kosova-sot.info
Shpërthen eksperti: Gjykata Kushtetuese turpi i Kosovës, u rreshtua me puqin parlamentar të koalicionit të së keqes për rrëzimin e Qeverisë Kurti
109-vjet nga ngritja e Flamurit Shqiptar në Bratilë – Kryengritja e Malësisë së Madhe 1911
telegraf.al
Kryeministri i Britanisë së Madhe shtrohet në spital/ Presidenti Meta: I uroj shërim të shpejtë dhe të plotë
OPEC diskuton sot për stabilizimin e tregut të naftës
tetovasot.com
Veriu, dhe mesazhet e rrezikshme për Kosovën?!
lajmpress.org
Uashingtoni manipulon në Ballkan teksa flakët e COVID-it përfshijnë botën
koha.mk
Mban 4 mijë pacientë me koronavirus: Abu Dhabi fiton miliona paund nga qiraja për super spitalin në Londër (FOTO)
koha.mk
Koronavirusi, shkon në 21 numri i viktimave në Shqipëri
kohajone.com
Virusi lindi në një laborator? “Mail on Sunday”: Stafi u spërkat me gjak
koha.mk
Ja kur dhe pse u ndërpre haxhi ndër vite
shqiptarja.com
Basha për emigrantët: Lejojini të kalojnë, karantinojini te Kavaleshenca dhe bëjuni testinTensionohet situata në Kapshticë, emigrantët nuk lejojnë kal
koha.net
Qorrolli: Neni 82.2 i Kushtetutës imponon zgjedhje të parakohshme
Rritja e rasteve me Covid-19, shton tensionet mes bashkisë e qeverisë në Shkodër
gazetamapo.al
Deklarata e Armando Dukës kundër Ramës: “Konet” lehin sa herë e kuptojnë që nuk dinë të qeverisin
Farkëtimi i katër lirive për paqe dhe prosperitet në Ballkan
balkanweb.com
”Hack the Crisis Albania”, komuniteti inovator shqiptar ofron zgjidhjet për situatën e koronavirusit
gazetaexpress.com
Haxhiu thotë se qytetarët PLAN’in do ta mbajnë në mend për tendencën e përhapjes së panikut
Rreth 200 qytetarë të bllokuar në pikat kufitare në Greqi dhe Mal të Zi
gazeta-shqip.com
Himarë/ Provokimi i të rinjve me flamurin e Vorio Epirit, PDIU: Janë ekstremistë grekë (fotot)
Fatmir Bajraj: Kurti, e ktheu Serbinë n’Kosovë !
indeksonline.net
Situatë e qetë në pikën kufitare në Merdare
Corona ekzekuton “tradhëtarin” ndaj Gadaafit, kush ishte Mahmoud Jibril

Koronavirusi ndau familjen në dysh mes Kinës dhe Zvicrës, babai humbi lindjen e djalit të vogël

Oranews 26.02. 10:18

Koronavirusi ndau familjen në dysh mes Kinës dhe Zvicrës, babai humbi lindjen e djalit të vogël

Marcel Baerfuss u largua nga Kina në mes të janarit për t'u rikthyer në Zvicër me një pjesë të familjes së tij. Gruaja e tij, e cila do të lindte, duhej të qëndronte në rajonin ku ndodhet epiqendra e epidemisë së koronavirusit. Familja e Marcel Baerfuss ka kaluar një periudhë të vështirë që nga fil»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.