syri.net
Donald Trump Jr i kërkon Elon Musk të krijojë një rrjet të ri social për babain e tij
top-channel.tv
Rama bën bilancin e përmbytjeve: Skavica, zgjidhja finale për kaskadën e Drinit
koha.net
Hoti: Kurti ktheu Kosovën në Kore të Veriut, atij e Osmanit duhet t’ua tregojmë vendin
Uran Ismaili: Kosova ende pa plan dhe pa datë për vaksinat kundër Covid-19 (Video)
telegraf.al
Sefedin Met’hoxha: Një thirrje vjen nga Tenda e Qypit
vizionplus.tv
Ku është zhdukur Moisi Habilaj? “Spy Story” e vlonjatit të shumëpërfolur
Si Kina synon të vaksinojë 50 milion njerëz brenda shkurtit?
Shpërthimi në Beirut mund të ketë pasur shkaktar Sirinë? Hetimet zbulojnë 3 biznesmen të lidhur me Bashar al-Assad
telegraf.al
Dr. Blenard Nonaj, profili i kandidaturës model të LSI-së për Skraparin
portalb.mk
Kuvendi vazhdoi edhe sot diskutimin rreth ligjit për regjistrim, shumica parlamentare e vendosur të miratojë ligjin edhe pa përkrahjen e VMRO-së
Qeveria holandeze jep dorëheqjen pas skandalit me taksat – Kryeministri do vazhdojë të drejtojë përgjigjen ndaj pandemisë
cna.al
Basha lë pa drejtues gjashtë qarqe/ Kush janë emrat e mundshëm
evropaelire.org
Kush do ta zëvendësojë Angela Merkelin?
lapsi.al
“Rama Show” në Open/ Shihni me video si i përqesh dhe imiton kryeministri gazetarët
kallxo.com
Bulliqi emëron Këshillin Drejtues të Teatrit ‘Avdush Hasani’
americaneye.al
“Tirja dhe Nustreti i Dubait”, replika Rama-Basha për përmbytjet
ata.gov.al
FOKUS – Rusia shpreson te Biden për një marrëveshje për çarmatimin bërthamor
newsbomb.al
“Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset”, Basha i përgjigjet Ramës: Asgjë nuk i mbulon dot dështimet
noa.al
Basha i përgjigjet ironisë së Ramës: Vendi përmbytet, Tirja i qeverisë gajaset në Twitter
Sfidanti tragjik: Xhavid Qesja: Unë jam kundër jush e, për pasojë, në luftë me ju!
shqiptarja.com
Kryetari i KQZ-së, Ilirjan Celibashi takohet me ambasadoren e SHBA-së, Yuri Kim
sot.com.al
“Asgjë nuk i mbulon dot dështimet”, Basha i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Ramës: Tirja e qeverisë e ka mendjen të gajaset në...
periskopi.com
Shyqiri Bytyqi i bashkohet PDK-së - Periskopi
periskopi.com
Ish këshilltari i Kurtit fyen mediat: Thotë se duan politikanë të korruptuar e të lidhur me UDBA-n - Periskopi
ata.gov.al
Kapacitetet qeverisëse të PS-së të pakonkurrueshme/ Ndryshim 100% i situatës me mirëmbajtjen e rrugëve
kallxo.com
Arrestohet edhe një person që organizonte lojëra fati në Karaçevë
koha.net
Loriana me ngritjen më të madhe në ranglistën botërore, IJF-ja thotë se Kosova vazhdon të magjepsë
Mesazhi i gruas që humbi disa anëtarë të familjes në masakrën e Reçakut
gazetainfokus.com
Secili deputet i Listës Serbe në zgjedhjet e fundit pati vota më shumë se Enver Hoxhaj i PDK-së
balkanweb.com
Balla: E kemi zbatuar ‘5 Qershorin’, PD përpjekje për të penguar votën e emigrantëve. Përballja ime elektorale në Elbasan me Kryemadhin, Bardhin e Haj
vizionplus.tv
Rama: Përmbytjet e fundit do dëmshpërblehen, puna jonë zvogëloj ndjeshëm problemet
aa.com.tr
Erdoğan: Diktati në industrinë e mbrojtjes është i papranueshëm
shqiptarja.com
Balla publikon reportazhin e BBC-së për Reçakun: I tregohet botës një nga masakra më të rënda të genocidit serb në Kosovë, lufta e UÇK-së ishte për li
gazeta-shqip.com
‘Shkoni në shtëpinë e Obamës”/ Tortura që Ivanka i bënte shërbimit sekret
telegraf.al
Kryemadhi me banorët e Njësisë nr.4: Rama takson intelektualët, ‘zhveshi’ nga taksat oligarkët. Qytetarët po largohen nga mungesa e shpresës!
javanews.al
“Dy herë më shumë reshje se në vitin 2010”/ Peleshi nxjerr grafikët, bën krahasimin dhe tregon si u menaxhuan përmbytjet -
javanews.al
Përmbytjet, Rama ironizon Metën: Kudo që sheh ujë kërkon kamerdare, por nuk e ndihmoj dot -
top-channel.tv
Pandemia në Kosovë/ Qeveria në detyrë masa të reja
newsbomb.al
Nuk vonon Rama, i përgjegjet Bashës: Nën ujë janë Saliu, Iliiri, Luli dhe Mona që duan ta bëjnë komerdare, po halli është që s'i pret kush matanë
newsbomb.al
KQZ kualifikon për zgjedhjet e 25 prillit, kompaninë që u akuzua nga Trump për manipulim votash në SHBA
abcnews.al
Studimi i fundit: Ekstremistët islamikë, ndër kërcënimet kryesore
Interi rrezikon penalizim, ekipi ka dy muaj pa rroga
syri.net
Danimarka: Impeachment pas 30 vjetësh për shkak të ligjit të imigracionit
shqiptarja.com
Rama: Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona! I përdorin fatkeqësitë për kamerdare, ashtu si edhe 'Nusretin' dhe TirenPërmbytjet/ Basha: Qindra mijë
shqiptarja.com
Përmbytjet/ Basha: Qindra mijëra njerëz nën ujë! Rama: Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona! I përdorin fatkeqësitë për kamerdare, ashtu si edhe '
lajmpress.org
Vjosa dhe Albini – një mundësi e re për Kosovën!
starplus-tv.com
RESHJE TË DENDURA DËBORE NË VEND, NË KORÇË TEMPERATURA -7 GRADË

Fshehje e pasurisë, konflikt interesi dhe mungesa burimesh financiare të ligjshme, këto janë akuzat ndaj prokurorit Bardhok Lleshi në KPK

Bold News 13.01. 20:46

Fshehje e pasurisë, konflikt interesi dhe mungesa burimesh financiare të ligjshme, këto janë akuzat ndaj prokurorit Bardhok Lleshi në KPK

Prokurori i Lezhës, Bardhok Lleshi mungoi në seancën e dytë dëgjimore përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit të mërkurën, ndërsa shpjegimet për pasurinë e tij i dha përfaqësuesi ligjor Gedeon Dudushi. Kryesuesi i trupit gjykues, Olsi Komici tha në fillim të seancës se kërkesa e subjektit pë»»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.