javanews.al
Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, Rama: Nuk ka asnjë rrezik që Gjermania të kushtëzojë negociatat -
ina-online.net
Vështirësitë e ndërtimit të paqes në Kosovë
ina-online.net
Thaçi e nderon Trumpin me urdhrin më të lartë shtetëror
ina-online.net
A i duhet Ballkanit Perëndimor një “Mini-Shengen”?
kallxo.com
Pamje - Nis rrënimi i kazinove në Karaçevë
mia.mk
MPJ-ja gjermane nuk e komenton memorandumin bullgar, por thotë që historia t’u lihet historianëve
mia.mk
Osmani: Nuk mund të ketë biseda për atributet identitare
ina-online.net
Jankullovska ka ikur nga Maqedonia sikur Gruevski, portalet maqedonase shkruajnë për ish-‘ministren e policisë
monitor.al
Kroaci, turizmi vjen i pari
newsbomb.al
Disa nga këto vende edhe mund të mos i njihni, por këto janë 10 shtetet më të varura nga turizmi
aa.com.tr
Nëna emigrante që u detyrua të lë në det foshnjen e saj të vdekur: Na shpëtuan ushtarët turq
rtsh.al
Rama propozon Bushatin për postin e Komisionerit të Lirisë së Medias në OSBE
noa.al
Kushtet e Gjermanisë për negociatat me BE/ Rama në Berlin: Kemi bërë atë që duhet, nuk shoh asnjë rrezik
boldnews.al
Armo ka 5.7 milionë Euro detyrime ndaj naftëtarëve
kosova.info
Gjukanoviç: Ne do të luftojmë për Malin e Zi edhe në mal
kosova.info
Me një aksion në Karaçevë nga simpatizantët e LDK-së, Agim Veliu merr një epitet të madh
boldnews.al
Bilancet e bankave nuk tregojnë ende krizë/ Ja si paraqiten
gazetamapo.al
Për negociatat Berlini pret qeverinë Basha
ata.gov.al
Kodi Zgjedhor/ Spiropali: Ndryshimet kushtetuese janë realitet faktik, ne i kemi dhënë opsionet tona
newsbomb.al
Gjendet e braktisur makina luksoze që i iku postbllokut të policisë në Elbasan, pronari habit me deklaratën
portalb.mk
Kosovë, Instituti Yunus Emre kontribuoi në arsimimin e nxënësve
koha.mk
Busti i xhaxhait të Haxhi Lleshit në Dibër, historianët kundër: Bashkëpunëtor i jugosllavëve! Dëbuan mbi 40.000 banorë
exit.al
Serbia kërcënon me shpërbërje Bosnjen, nëse njeh pavarësinë e Kosovës
cna.al
Efektet e krizës për bankat do t’i shohim vitin e ardhshëm
kallxo.com
Aksioni i Policisë - Kryetari i Kamenicës shkon në Karaçevë
kallxo.com
Aksioni i Policisë në Karaçevë, në vendin e ngjarjes edhe drejtori Rashit Qalaj
kohajone.com
Samiti Trans-Atlantik mbi Politikën ndaj Iranit
telegrafi.com
​Policia e Kosovës aksion të madh kundër kazinove dhe krimit të organizuar në Karaçevë
gazetainfokus.com
EKSKLUZIVE: Policia e Kosovës aksion në Karaçevë, cak krimi i organizuar në këtë zonë
kohajone.com
Historiku i KJ/Ja ç’shkruante Ylli Rakipi me 21 shkurt 1992 në “KOHA JONE”
newsbomb.al
‘I dashur kryetar i këshillit politiko-seksual’, Murrizi i drejtohet Gjiknurit: Nuk ka bir nëne e as bir ku… që të tallet me Kushtetutën, jeni bërë pi
lapsi.al
Rama tregon pse nuk e priti Merkel dhe a duhet të marrë Trump çmimin Nobel
exit.al
Diaspora, emërimet e Ramës për oficerët në Itali e Greqi, të paligjshme
cna.al
U tha se do takohej me Merkel/ Çfarë ndodhi me Ramën në Gjermani
kallxo.com
Serbia zotohet të thellojë bashkëpunimin telekomunikues me Kinën pavarësisht nga marrëveshja e nënshkruar në Uashington

Andrewvs: Kosova model për vendet e rajonit se si trajtohen të burgosurit

EO - Ekonomia Online 23.01. 14:50

Andrewvs: Kosova model për vendet e rajonit se si trajtohen të burgosurit

Zëvendës-ndihmës sekretari i ShBA-së Jorgen Andrews ka marrë pjesë në ceremoninë e dhurimit në Qendrën e Paraburgimit në Prishtinë, ku Byroja për Çështje ndërkombëtare të narkotikëve dhe zbatimit të ligjit (INL) ka dhuruat pajisje me vlerë rreth 100 000 00 dollarë, raporton Ekonomia Online. Jorden »»»

ekonomiaonline.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining