boldnews.al
‘Bomba’ e John Bolton: Shkëmbimi territoreve nuk qe ide e SHBA, e kërkuan Thaçi dhe Vuçiçi
shqiptarja.com
'Babai' dhe 'fëmijët e gjetur' në PD
kallxo.com
Ndryshe nga Hoti, Mustafa thotë se Kosova ka nevojë për “institucione stabile”
ina-online.net
Gjykatës dhe prokurorë në fushatë zgjedhore?! Reagojnë Ruskoska dhe Kacarska
shqiptarja.com
Murrizi- Bashës: Shpurdhjak, ëndërron që të bëhesh burrë shteti, por nuk ke këllqe! KOP-i i demokratëve u shndërrua në GOP
Amnistia fiskale e Ramës mund të përdoret për pastrim parash, argumenton FMN
portalb.mk
RMV, pak ekonomi, më shumë nacionalizëm, më së shumti “bomba”
koha.net
KOHA e së Dielës trajton aktivizimin e Speciales dhe akuzat ndaj Thaçit
shqiptarja.com
Ke zgjedhur rrugën e gabuar për t’u bërë kryeministër Lulzim
Porti i Durrësit si doganë për Kosovën, Andoni: Zgjidhje shumë e mirë, bën funksionale Rrugën e Kombit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Loja opozitare me teoritë konspirative në kohë pandemie!
PD Vlorë: Reforma territoriale ka dështuar, janë shtuar shpenzimet për bujqit
portalb.mk
Ekipi hapësinor turk do të dërgojë një mini-satelit në hapësirë
syri.net
4 vrasjet në 2 muaj, të lidhura me grabitjen e Rinasit/ Si e zbërtheu grupin kriminal dëshmitari i mbrojtur
klankosova.tv
Beau Biden nderohet me Pemën e Lirisë (VIDEO)
koha.net
Kujtesa dhe tri mbresat e 2 Korrikut
shqiptarja.com
Mjaftojnë disa minuta shi vere, përmbytet Fushë- Kruja
javanews.al
Një kryeministër që nuk mërziti askënd, pa llogaritur Albinin! -
tetovasot.com
Talat Xhaferi: Motivohem që do ju përfaqësoj juve, ideja për kryeministër shqiptarë e realizueshme
abcnews.al
I “forti” me Lamborghini e pëson keq nga policia
Buzërrudhja ortodokse ruse për rikthimin e Haghia Sophia-s në xhami: e pse?
cna.al
Kategoria e Dytë, Grupi B/ 20 gola në 6 ndeshje, ja të gjitha rezultatet
abcnews.al
VIDEO/ Transportonin lëndë narkotike, arrestohet shoferja dhe dy persona të tjerë
shqiptarja.com
'Duam të mbijetojmë'/ Basha në Pogradec u qan 'hallet' pronarëve të bizneseve
lajmpress.org
Cili shqiptar nga Tetova ka shkuar deri sot në Shqipëri për të futur përçarje lokaliste?
zeriamerikes.com
Kosova feston Ditën e Pavarësisë së SHBA
shqiptarja.com
Ben Andoni: Aktakuza ndaj Thaçit, jo rastësore, ka prapavijë politike! E ardhmja e Kosovës varet nga liderët e saj!
sot.com.al
“Parlamenti sot është një turp”, ish-deputeti i PS ka një kritikë për qeverinë e Ramës
abcnews.al
Basha takon bizneset në Pogradec: Kriza ekonomike e ka burimin tek dështimet e njëpasnjëshme
monitor.al
Serbia, ekonomia, jo aq mirë sa duket
koha.net
Qendra për Zhvillimin e Artit transformon hapësirat publike
shqiptarja.com
PD: Veliaj po i detyron banorët te 'Zogu i Parë' të mbyllin ballkonet me hekura metalike si në kafazet e kopshtit zoologjik
Rama bën lëvizjet e mëdha në qeveri, heq 4 ministra të rëndësishëm dhe rikthen "të vjetrit"
abcnews.al
E FUNDIT/ Motori del nga rruga, plagosen dy policë në Orikum
kallxo.com
Vuçiq: Jam ngopur me marrëzitë që vijnë nga Prishtina
indeksonline.net
Nesër në Kroaci mbahen zgjedhjet, Murati kërkon që të votohet kandidatja shqiptare

Tirana merr Ngonë me “pahir” në Fier

CNA 03.06. 11:02

Tirana merr Ngonë me “pahir” në Fier

Frika për një infektim nga Koronavirusi, dyshimet për zhvillimin e ndeshjes dhe Majkëll Ngoja ishin çështjet e ditës te Tirana. Edhe pse skuadra dukej relativisht e qetë, gjithçka u trazua në fund të stërvitjes. Ishte Majkëll Ngoja, i cili ka zhvilluar një takim të gjatë me Arbi Laçin dhe juristin »»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining