aktuale.mk
Kryqi i Kuq me aksion për të ndihmuar të pësuarit në shpërthimin në Bejrut
indeksonline.net
Mocioni i VV-së ndaj Hotit – PDK nis mbledhjen, udhëhiqet nga Kadri Veseli!
cna.al
Basha, “show” me përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë/ Disa përgjigje që çdo demokrat kërkon nga Bujar Nishani?
kallxo.com
Nisma Socialdemokrate nuk do ta përkrahë mocionin e LVV-së për rrëzimin e Qeverisë Hoti
ina-online.net
Ja sa raste të reja me COVID-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve
shqiptarja.com
Pse opozita s’doli në protesta, kundër ndryshimeve Kushtetuese?
ata.gov.al
“Vizito Shqipërinë”/ Liqeni i Komanit i shndërruar në një destinacion turistik
botasot.info
Kapet kamioni me 200 kilogramë drogë në Doganën e Bllatës, arrestohet shoferi i
balkanweb.com
Risitë e Jumbo Albania në Vlorë e Fier dhe një lajm i mirë nga Greqia
gazetainfokus.com
Deputeti i VV-së: Zgjidhni dyshen Kurti – Vitia ose katastrofë humanitare që as NATO nuk na shpëton
periskopi.com
Për herë të parë: VV kërkon ndihmë nga PDK për rrëzimin e Qeverisë Hoti - Periskopi
gazetamapo.al
6 të vdekur sot, shkon në 188 numri total i viktimave nga koronavirusi
kallxo.com
Zemërim në Bosnjë pasi kryeministri britanik nderon një “mohuese të krimeve të luftës”
tetovasot.com
LSDM thotë se e ka shumicën, por me kë?!
tvklan.al
6 viktima dhe 127 raste të reja me Covid-19
ata.gov.al
SHBA – Pompeo fillon një tur europian vizitash
Nesër mblidhet Kuvendi për të vazhduar seancën plenare
lajmpress.org
Reçica nuk u bë OKB, e as Ali Ahmeti nuk u bë si Butros Gali, tani po vrapon pas Bilall Kasamit!
shqiptarja.com
4 ‘dukuri’ shqiptare nga “Kcimi i Tropojës” tek “Eposi i Kreshnikëve me lahutë”, në garë për në UNESCO
Veliu e Abrashi vizitojnë stacionin policor në Istog, njoftohen për angazhimin në menaxhimin e pandemisëTë ngjashme
aa.com.tr
Çavuşoğlu në Libi: Operacioni Irini është një operacion i anshëm
lapsi.al
Si po ‘bashkëjeton’ Shkodra me Covid-19
gazetablic.com
Multi-milioneri i AAK-së – Kjo është pasuria e Pal Lekajt
insajderi.com
Serwer: Serbia nuk ishte e interesuar për Asociacionin në përputhje me Kushtetutën e Kosovës
abcnews.al
“E takova dje”, Artan Hoxha zbulon çfarë ka ndodhur me Mihal Kokëdhimën
abcnews.al
Macron viziton Bejrutin pas shpërthimit, bën thirrje për reforma
kallxo.com
Votat që i duhen VV-së për ta rrëzuar Hotin nga qeveria
telegrafi.com
Nisma Socialdemokrate nuk e përkrah mocionin për rrëzim e qeverisë Hoti
shqiptarja.com
E vërteta e ligjit që ndan Shqipërisë në 4 rajone, PD-LSI blof, ndarja për qëllime ekonomike dhe zhvillimore, jo administrative dhe elektorale
tvklan.al
Akuzat e PD, reagon Ministria e Shëndetësisë
Tenderi me uniformat e Policisë, si u paracaktua fituesi i 2,8 miliardë lekëve
insajderi.com
Bejruti e injoroi prej vitesh paralajmërimin publik se kishte një "bombë" ruse në port
shqiptarja.com
Ahmetaj inspektim në Baldushk: Ndërtimi i pallateve të dëmtuara nga tërmeti nis në shtator
insajderi.com
AAK nuk e mbështetë dhe nuk beson se VV mund ta rrëzojë Qeverinë Hoti
ata.gov.al
Mbyllet spitali COVID 2, Manastirliu: Rihapet sistemi shëndetësor edhe për ndërhyrjet e planifikuara
boldnews.al
Lista e 82 vendeve që Tatimet do t’u japin e marrin informacion për llogaritë bankare
insajderi.com
PDK do ta shqyrtojë iniciativën e VV-së për rrëzimin e Qeverisë Hoti
koha.mk
PËRBËRJA E RE PARLAMENTARE: Dominojnë juristët dhe mjekët
top-channel.tv
Debate për pronat e Shkëlzenit/ Reagime nga familjarët e viktimave të Gërdecit dhe politika
newsbomb.al
Sot lavdëron Bashën, çfarë thoshte Genc Ruli para 3 vitesh për kryedemokratin dhe largimin e tij nga PD: I bëri listat me gruan dhe kunatin...
Milionerët e PDK-së dhe të LDK-së

Ke zgjedhur rrugën e gabuar për t’u bërë kryeministër Lulzim -

Java News 05.07. 13:57

Ke zgjedhur rrugën e gabuar për t’u bërë kryeministër Lulzim -

Nga Artur Ajazi E ndërsa temperaturat e verës rriten, bashkë me to, është rritur edhe “oreksi” i pashpjegueshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, për tu bërë (ndoshta një ditë) kryeministër. Pothuajse çdo ditë zoti Basha (ka harruar se është kryetar partie) po flet, po sillet, po premton, dhe po »»»

javanews.al
Shqiptarja 04.07. 21:46

Ke zgjedhur rrugën e gabuar për t’u bërë kryeministër Lulzim

E ndërsa temperaturat e verës rriten, bashkë me to, është rritur edhe “oreksi” i pashpjegueshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, për tu bërë (ndoshta një ditë) kryeministër. Pothuajse çdo ditë zoti Basha (ka harruar se është kryetar partie) po flet, po sillet, po premton, dhe po drejton nga SHQU»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.