Bilanci i fundit i tërmetit: 915 banesa dhe pallate të dëmtuara
Ngjarjet e datës 23 shtator
rtsh.al
Panik nga tërmeti në Tiranë, Rama: Fakenews kriminal që duhet neveritur!
Qeverisja e ´merituar´
tetovasot.com
Paralajmëroi tërmetet, reagon sizmiologu grek: Ja pse u detyrova të përgënjeshtroj lajmin
epokaere.com
Osmani: Libreza partiake nuk do të jenë më kriter i punësimit
Valon Grabovci merr mbështetje të madhe nga Strellci i Deçanit
Drejtori i Institutit të Ndërtimit, Agron Hysenlliu: Nuk ka vend për panik, pallatet e sigurta
Koçi: Në banesat e dëmtuara nga tërmeti do ketë ndërhyrje radikale, tek të tjerat kompensim
indeksonline.net
Molliqaj: Kur isha në Vetëvendosje, amerikanët nuk na kanë takuar fare!
periskopi.com
Kadrijaj: Vjosa Osmani të shkojë edhe në Prekaz, ta kuptojë se s’u çliruam veç me mend por edhe me mund
indeksonline.net
Skandaloze/ Votim grupor në diasporë: 3 persona mbushin 50 fletëvotime
Granit Shala i AAK-së merr mbështetje nga veteranët e UÇK-së
koha.net
Ejupi thotë se prapa “Plisave” është dikush
syri.net
Izraeli ende pa një shumicë qeverisëse, partitë arabe kundër Netanyahu-t
klankosova.tv
Respektimi i ezanit bashkon politikanët kosovarë (VIDEO)
boldnews.al
Thaçi sulmon Haradinajn në VOA: Cënoi raportet me SHBA, kufijtë mashtrim elektroral
insajderi.com
Sejdiu: Në Krojmir ka njerëz edhe të lapsit, edhe të pushkës
cna.al
Thaçi flet për sfidat e paszgjedhjeve dhe garancinë e marrëdhënieve me SHBA e BE
rtsh.al
Bilanci i fundit i tërmetit: 915 banesa dhe pallate të dëmtuara
hashtag.al
"Po punojmë të rikthejmë Turqinë në programin e avionëve F-35" - Senatori amerikan pas takimit me Erdogan
cna.al
Berisha me qytetarët pas tërmeteve/ Opozita jo parlamentare me pushime në Hollandë
Shkreli: Ndërtesat në Tiranë janë të sigurta, nuk ka vend për panik
syri.net
PAMJE TË FRIKSHME/ Tërmeti shkatërron plotësisht rrugën në Porto Romano
insajderi.com
Profil | Kush është Bedri Krasniqi dhe për vrasjen e sa policëve akuzohet ai
insajderi.com
Vrau policë kosovare e ndërkombëtar e pastaj bashkëpunoi me drejtësinë, kush është Shkumbin Mehmeti
insajderi.com
Historia e errët që mbulon vrasjen e Isuf Haklajt e Sebahate Tolajt, si u përfshi politika në të
insajderi.com
Këta janë policët e rënë në detyrë, InDoks sjell 20 historitë e tyre
rtsh.al
Ministrja e arsimit: Të hënën në qarqet Tiranë, Durrës dhe Elbasan, nuk do të zhvillohet mësim
insajderi.com
Haradinaj: Do ta zhvillojmë edhe Luginën e Preshevës
insajderi.com
Haradinaj flet për Thaçin dhe Veselin: LDK-ja i mbajti në pushtet nga paaftësia
infoglobi.com
3 tërmete shkundin Shqipërinë, 68 të lënduar
lexo.com.al
Christian Lange solidarizohet me Shqipërinë, shpërndan shënimin e Ballës: “Lutjet e mia janë për ju”
rtsh.al
Këshilli Bashkiak i Tiranës miraton fondin 1 mln dollarë për të prekurit nga tërmeti
shqiptarja.com
Tërmeti, Mogherini telefonon Ramën: Gati t'u ndihmojmë Tërmeti në Shqipëri/ Mogherini-Hahn: Gati të ndihmojmë Shqipërinë
rtsh.al
Veliaj: Do fokusohemi që të rikuperojmë shpejt dëmet
kosova-sot.info
Haradinaj i 'sulmon' fortë Thaçin e Veselin, ja çka iu thotë
epokaere.com
LOJA TREPÇA-CRVENA ZVEZDA, LOJA E ZEZË E RADHËS QË VIE NGA SERBIA
Avansimet në ushtri, Gjykata Administrative vendosi në favor të ish – presidentit Ivanov

Turizmi, Klosi: I vetmi biznes që ofron rritjen e përfitimeve

Balkanweb 21.05. 22:45

Turizmi, Klosi: I vetmi biznes që ofron rritjen e përfitimeve

“Dua të pushoj në Shqipëri”, në emisionin “Dritare me Rudinën” në News 24 rikthen në vëmendjen e publikut situatën e turizmit në vendin tonë. Të ftuar në emision ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi dhe kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, kanë komentuar gjerë e gjatë atë që ka bër»»»

balkanweb.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining