Zaev thirrje shqiptarëve: Votoni Edi Ramën në zgjedhjet e 25 prillit

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
INA Macedonia del Nord 17.04. 09:19

Zaev thirrje shqiptarëve: Votoni Edi Ramën në zgjedhjet e 25 prillit

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev iu ka bërë thirrje qytetarëve shqiptarë që në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit të votojnë për kryeministër Edi Ramën dhe kandidatin maqedonas Vasil Sterjovski. “Në lisën e PS, mikut tim të dashur Edi Rama është edhe Vasil Sterjovski, një maqedonas»»»

ina-online.net
Abcnews Albania 16.04. 17:23

Kryeministri i Maqedonisë fushatë në Shqipëri: Në 25 Prill votoni mikun tim Edi Rama

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev u ka bërë thirrje të gjithë maqedonasve në Shqipëri, që në zgjedhjet e 25 Prillit të votojnë për Partinë Socialiste të drejtuar nga Edi Rama dhe kandidatin maqedonas Vasil Sterjovski. “Në lisën e PS, mikut tim të dashur Edi Rama është edhe Vasil Sterj»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.