Çuni i Fariut kërcënon: Edi Rama, Arta Marku e Taulant Balla do shkojnë në burg
rtsh.al
Majlinda Bregu: Jepini Ballkanit një shans të tregoj se ç’mund të bëjë!
Lluka në forumin e BP,Kosova ka kushte të mira për tërheqje të invstitorëve
cna.al
Erdogan e quan "martir"/ Funerali i ish presidentit egjiptian, Mohamed Morsi
syri.net
Edi Rama në delir total/ Lajm i mirë mos hapja e negociataveGjarpër në ambientet e KQZ-së, ja si e parashikojnë supersticiozët në lidhje me zgjedhjet
Tahiri: Të turpshme deklaratat e Hazirit për prishje të zgjedhjeve
boldnews.al
Takimi intim me gruan që e fundosi/ Prapaskenat e arrestimit në Tiranë, të të kërkuarit nga INTERPOLI
koha.mk
Lajçak: BE duhet ta mbajë premtimin dhe të hap kapitull të ri me Maqedoninë e Veriut
lapsi.al
Negociatat/ Hahn: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vlerësohen në grup
shekulli.com.al
Johannes Hahn: Nuk mund të jap garanci për negociatat në tetor
gazetablic.com
Këto janë çështjet kryesore që u diskutuan për Kosovën në BE
cna.al
Dështojnë marrëveshjet ekonomike Shqipëri-Kosovë/ Krasniqi jep alarmin
periskopi.com
Konjufca akuzon LDK’në për dështimin e opozitës për rrëzimin e Qeverisë
Tabaku: Nuk ka hapje negociatash pa meritë. Qeveria gënjeshtër me veshje ministri dhe hije shtetërore, më kujton historinë e Cernobilit
Negociatat, vendimi për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut do merret në grup në tetor
gazetainfokus.com
Vrasja e dyfishtë në Deçan, dëshmitari thotë se dy të akuzuarit kishin me armë në duar
javanews.al
Negociatat, Hahn: Gjermania kërkon më shumë kohë, dy vende mbeten skeptike
aktuale.mk
Galeria Nacionale e Maqedonisë së Veriut realizoi bashkëpunimin kulturor me Kosovën
Hahn e pranon: Kriza politike ka ndikuar te disa nga vendet e BE për negociatat
almakos.com
Kadri Veseli shkaktoi të qeshura gjithandej kur mbrëmë i shpalli luftë korrupsionit
rtsh.al
U premtoi rikonstruksionin e rrugëve në 2015, Veliaj rikthehet në familjen Duzha: “E mbajta fjalën”! 
balkanweb.com
Përgjimet/ “Jashtë kontekstit”, Balla: Mund të jem dhe unë
Konjufca për rrëzimin e Qeverisë: Nuk e kontaktojmë ‘Srpskan’, nëse votojnë ‘pro’ e mirëpresim
kallxo.com
Qeveria shpronëson pronat në fshatin e Fatmir Limajt për ndërtimin e Zonës Ekonomike
hashtag.al
Taulant Balla i bindur: Negociatat çelen në vitin 2019, edhe unë kam folur me Arben Keshin
insajderi.com
Veseli harron zotimin e mbrëmshëm, nuk e shkarkon të dënuarin për korrupsion
rtsh.al
Liderët e BE-së vendosin sot për hapjen e negociatave me Shqipërinë, apo vendimi do të shtyhet për në vjeshtë
gazetablic.com
Kryetari i Parlamentit të Turqisë me prejardhje nga Godanci i Vitisë
Procesi i integrimit, instrument unik dhe i pazëvendësueshëm për të ndërtuar një shtet funksional
exit.al
Komisioni i Ekonomisë miraton kontratat, 2 rrugë do kushtojnë më shumë se 250 milionë euro
Dekreti i presidentit është i vetmi ligj për zgjedhjet
E bujshme/ Transferta e radhës për Juventusin vjen nga PSG-ja, 7 mln euro në sezon
shqiptarja.com
Ekskluzive / Kryetari i QKK-së, Eduart Makri: Deri tani janë vlerësuar njerëzit edhe jo projektet, ja ndryshimet që do të bëj
Çfarë po ndodhë me rrëzimin e Qeverisë, Glauk Konjufca flet
koha.mk
PSP po humb besimin
syri.net
‘Mos bëni kaq zhurmë se unë polic jam’ - IRIQI bisedon me Pjerin Ndreun Komentet
rtsh.al
Veliaj: “Bulevardi ‘Zogu i Parë’ do kthehet në zonë komerciale"!
Fetai: “El Cheka” të mos luajë me ndjenjat e familjarëve të rastit “Monstra”, të na i dorëzon “bombat” (VIDEO)
klankosova.tv
Info Magazine: Ballafaqimi për vizat
portalb.mk
“Bombat” dhe “shpërthimet” në media
Miratohet Milot-Balldre, projekti parashikon ndërtimin e një autostrade të kategorisë A
insajderi.com
Haradinaj i kërkon përgjegjësi nga ministri për kolonat në kufirin me Shqipërinë
botasot.info
Rama merr me vete në Londër edhe biznesmenët e njohur
rtsh.al
Përmet, ministri Klosi: Vjosa së shpejti 'Zonë e Mbrojtur'!

Dosjet që mbajnë peng politikën

Gazeta Telegraf 13.01. 06:39

Dosjet që mbajnë peng politikën

Përgjime, fotografi, video, akuza dhe arrestime, janë prej javësh fjalët më të përdorura në fjalorin politik. Për çfarë aferash akuzohen politikanët Politika është përfshirë nga debati dhe tensionet pas zbulimit të detajeve të para të atij që po cilësohet si skandali “Tahiri”. Akuzat për ish-minist»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining