abcnews.al
A mund ta konfirmojë Senati kandidaten për Gjykatën e Lartë para zgjedhjeve?
sot.com.al
SPAK “fundos” zv.drejtorin e OFL, Artan Shkëmbi nën hetim për korrupsion dhe nxjerrje sekretesh hetimore, pezullohet nga detyra
sot.com.al
“Ëmbëlsia” e dikurshme dhe “shëmtia” e sotme e Drenovës
sot.com.al
Kur flasim për barazi para ligjit
sot.com.al
Jepjani PD të këndojë meshë për këtë popull!
abcnews.al
Horoskopi 29 shtator, shenjat më me fat: Përfitoni nga mundësitë që do t’ju ofrohen
Ambasadori i BE-së, Tomash Szunyog viziton veriun e Kosovës
ina-online.net
Biçikleta e Mehmet GEGËS
ina-online.net
Rama vizitë jozyrtare në Tuz, takoi Nikë Gjeloshajn në një restorant, ja çfarë biseduan
ina-online.net
Opozita dorëzon draftin në Këshillin Politik: Lista 100% të hapura, të ruhen koalicionet
ina-online.net
Shtyrja e takimit të sotëm Kosovë-Serbi, nga BE thonë se u bë shkaku i COVID-19
tvklan.al
Kandidatët e PD-së për deputetë
tvklan.al
Mali i Zi rikthen kufizimet
cna.al
“Pas 21 vitesh Berisha i përmendi emrin…”/ Artan Hoxha për vrasjen e Azem Hajdarit: Kampionati vazhdon
aa.com.tr
NATO: Bisedimet mes Turqisë dhe Greqisë do të ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve
exit.al
Qeveria i jep 1500m² të Gardës kompanisë private, nis betonizimi i Parkut të Liqenit
sot.com.al
Deklarata e fortë e Sali Berishës: Ja kush e nxori në pritë Hajdarin. Militanti më tha në zyrë i tronditur që ai kishte vrarë Azemin
ata.gov.al
Shërohet nga COVID-19/ Testi i dytë konfirmon negativ kontaktin e parë të pacientit zero, negativ edhe një i prekur tjetër
koha.mk
Rusia bashkohet me vendet e tjera, për të dënuar dhunën për Nagorno-Karabakut
syri.net
Çollaku: OFL duhej ti çonte formularin fillimisht Edi dhe Olsi Ramës
Berisha ndryshon sërish version, i heq "amnistinë" ish kreut të PS: Vrasësit e Azem Hajdarit u takuan me Fatos Nanon ditën e ekzekutimit. Banda nga La
sot.com.al
Blendi Fevziu ‘kap mat’ Sali Berishën
Edi Rama takohet në Tuz me Nik Gjeloshaj
ata.gov.al
Bardhi me strukturat e PD-së në Berat: Dështimi i Reformës Territoriale është nga shqetësimet kryesore
lajmifundit.al
Berisha: Çfarë i thashë Azem Hajdarit pak para vrasjes..”zhduku për 6 muaj”
gazetaexpress.com
Vrasja e Azem Hajdarit, Sali Berisha tregon nëse është thirrur si dëshmitar në Gjykatë
abcnews.al
“O të fshihesh, o të qëndrosh e tu biesh”, Berisha tregon çfarë foli Azem Hajdarin
syri.net
FOTOLAJM/ Gent Cakaj merr në Gjermani dhuratë një ... kukull
portalb.mk
Edhe të pavërteta edhe antisemitizëm në teorinë konspirative për Kovid-19
newsbomb.al
'Tellalli fytyrkuq', Erion Braçe nga shtëpia ofendon analistin në emision: Pavarësisht votave, Lyli bën listën për deputetë
ata.gov.al
COVID-19 – FMN&OBT: Qeveritë të reduktojnë shtrëngimet tregtare
Një ditë pas transfertës në Napoli konfirmohen 14 lojtarë dhe anëtarë të stafit të Genoa-s pozitivë me COVID-19
lajmpress.org
Thaçi i bëri “gropën” UÇK-së me Gjykatën Speciale, ndërsa Serbinë nuk pranon ta padisë për gjenocid
Angela Merkel takon në spital kritikun e Kremlinit, Alexei Navalny
Operacioni “Limit”, GJKKO dërgon për gjykim 30 persona
gazeta-shqip.com
Kur plehrat e Durrësit, përdoren si vota për Ilir Metën!
shqiptarja.com
Fundi i strategjisë së PD dhe LSI për delegjitimimin e Parlamentit

Koronavirusi/ Rusët skeptikë për vaksinën e njoftuar nga Putin

Standard 12.08. 20:45

Koronavirusi/ Rusët skeptikë për vaksinën e njoftuar nga Putin

Lajmi se Rusia bëhet i pari shtet në botë që aprovon përdorimin e një vaksine eksperimentale kundër koronavirusit të ri u prit me habi në rrethet ndërkombëtare të ekspertëve. Presidenti rus, Vladimir Putin, dha të martën e 11 gushtit, garanci për sigurinë e vaksinës duke theksuar se vetë vajza e ti»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining