ata.gov.al
Masat antiCOVID/Taskforca kryen mbi 1500 inspektime në 24 orët e fundit
tesheshi.com
Ekspertët izraelitë gjejnë shkakun e shpërthimit në Bejrut: ja si dhe nga nisi
“Tragjedi apokaliptike e paimagjinueshme!” – Shpërthimi në Bejrut, parë nga sytë e dy dëshmitarëve
Ku u hapën dhe mbyllën më shumë biznese? Tirana mban vendin e parë, në fund Kukësi e Gjirokastra
shqiptarja.com
Kryemadhi takon lahutistin në Malësinë e Madhe: Rilindja shkatërrim talibanesk të kulturës! LSI do rikuperojë dëmet
koha.mk
Sfidat e deputetëve të ri: Parlament dinamik
tetovasot.com
Jo pazare, marrveshjen Kosovë-Serbi e ka vulosur UÇK-ja dhe 17 shkurti 2008
tetovasot.com
O socialistë të ndershëm shqiptarë!
aa.com.tr
Këngëtarja e njohur suedeze Larsson anulon marrëveshjen me Huawei si reagim ndaj Kinës
insajderi.com
Berisha e quan Ramën “armik i Kosovës” – ndërsa për Thaçin thotë se “për interesin personal është i aftë ta shkelmojë kushtetutën”
abcnews.al
Tragjedia në Vlorë, PD: Të hetohet pse varkat vogla nuk ankorohen në Porto Palermo
ata.gov.al
Programi i Rindërtimit/ Shkolla 9-vjeçare “Hasan Koçi” në Shkozet gati në nëntor, mjedise të reja bashkëkohore për mbi 600 nxënës
shqiptarja.com
Moti i keq prek edhe Sarandën e Lezhën, ja si paraqitet situata në këto qyteteShqipëria 'pushtohet' nga shiu! U prish pushimet plazhistëve, fik zjarri
abcnews.al
Me lahutë në dorë, Monika Kryemadhi akuza Ministrisë së Kulturës
abcnews.al
Prapaskenat dhe anija që çoi “belanë” 17 vite më parë në Bejrut
kallxo.com
Javën e kaluar vdiq edhe një polic në Mitrovicë nga COVID-19
Loja me 100 milionë USD uniforma për Ushtrinë, si vazhdoi skema nga Imami te Kodheli e Xhaçka
epokaere.com
Komisioni hetimor për privatizimin miraton planin e punës, kërkohet hetim edhe për shpronësimet
starplus-tv.com
COVID-19, 14 RASTE TË REJA DHE NJË VIKTIMË NË QARKUN SHKODËR
cna.al
Prona nga Korça në Vlorë, pasuria e çmendur e Ben Blushit/ Zbulohet skema mafioze e pastrimit të parave?
Qeveria me rendësi po i jep bisedimeve me Serbinë se sa menaxhimit të pandemisë
lapsi.al
Analiza/ Edi Rama i’a “ngjiti” koronën Ogerta Manastirliut
FAKSIMILE/ Skemë “oktapodi”: Shkëlzen Berisha hap disa kompani boronicash për të humbur gjurmët e parave
koha.net
Bordi i KEK-ut i konsideron të paqëndrueshme arsyetimet për shkarkimin e tij nga Qeveria Hoti
mia.mk
Borisov: Do të ofroj një mundësi tërheqjeje, jam gati të largohem në çdo kohë
abcnews.al
Organizoi dasmë në kundërshtim me “Covidin”, gjobitet pronari i restorantit në Boboshticë
koha.net
Farmacistët protestojnë nëse nuk kthehet në fuqi udhëzimi për rregullimin e çmimit të barnave
abcnews.al
Tragjike, dy vëllezër vdesin brenda natës nga koronavirusi
ata.gov.al
PARIS – Elysee: Macron në Liban pas shpërthimeve shkatërrimtare
abcnews.al
Punonjësi stakon HEC-in privat, mbeten pa drita fshatrat e Malësisë së Madhe. Nisin hetimet
Konstituohet parlamenti “njëpartiak” në Serbi
shqiptarja.com
Zbulohet lidhja e Ylli Ndroqit me bosin turk të drogës! Turgut i skeduar për terrorizëm, u lirua me firmën e Gjin Gjonit
rtsh.al
17+1: Mbahet forumi televiziv “Dialogu Kinë-EQL”
Kurti vizitoi Qendrën për Edukim dhe Kulturë “Libart”Të ngjashme
abcnews.al
Deputetja dhe dy fëmijët e saj dalin pozitiv me Covid-19: Jemi vetëizoluar
shqiptarja.com
Pogradec/ Rritet numri i emigrantëve në Shqipëri, ndalohen 5 persona që po transportonin 20 kurdë e marokenë
cna.al
Foto-Pas mbylljes së sesionit parlamentar, Balla kap “peshkun e madh” në Sarandë
cna.al
Ora News në 48 orët e lirisë harron Edi Ramën
abcnews.al
“Rama ka ndarë Shqipërinë në 4 viljate”, Vasili: Miratoi ligjin për pushtim lokal
Dështon unifikimi i shqiptarëve në Mal të Zi, garojnë të ndarë në zgjedhje
kryeministri-ks.net
Mesazh ngushëllimi i kryeministrit Hoti për Qeverinë dhe popullin libanez

Forumi për problemet e sigurisë, Mediu: 5G jo në ndikimin e Kinës

Bota Sot 11.07. 16:56

Forumi për problemet e sigurisë, Mediu: 5G jo në ndikimin e Kinës

Përballja me rrezikun e ndikimit kinez në tregun e rrjetit 5G ka qënë temë e dikutimit të një forumi të organizuar qendra e sigurisë për Europën Juglindore e drejtuar nga kreu i republikanëve Fatmir Mediu në bashkëpunim me grupet konservatore dhe partisë popullore në Parlamentin Europian. I ftuari »»»

botasot.info
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining