Blic 33m

Čovek Volodimira Zelenskog otvoreno izašao u javnost i otkrio Putinov pakleni plan

Suzana Sibinović Novinar noćne redakcije Kremlj nije odustao od potpunog zauzimanja Donbasa, ali postoje odlaganja rokova zbog otpora i težine borbi Ukrajinska obaveštajna služba tvrdi da Rusija priprema novu kopnenu ofanzivu prema Kijevu i Černigovu, iako za sada nema vidljivih znakova gomilanja t»»»

blic.rs
Autonomija 44m

Šajn (Romska partija) upozorio socijalno ugrožene građane Srbije da ne nasedaju na obećanja SNS-a - Autonomija

Predsednik Romske partije Srđan Šajn je danas upozorio socijalno ugrožene građane Srbije da ne nasedaju na obećanja SNS-a tokom predizborne funkcionerske kampanje. Šajn je izjavio da SNS u to „investira pozajmljeni novac koji neće vraćati deca njihovih funkcionera, već sva deca Srbije“. „Ono što na»»»

autonomija.info
Blic 1h

Istorijski preokret u Kijevu: Zelenski s Amerikancima i Evropljanima tokom noći skovao tajni plan

Suzana Luković Novinar rubrike svet Prema rečima Zelenskog, plan je izrađen u saradnji sa američkim izaslanicima i ima podršku Vašingtona, a uključeni su i neki evropski predstavnici Situacija na terenu je i dalje veoma napeta, sa svakodnevnim napadima ruskih snaga na ukrajinske gradove i ukrajinsk»»»

blic.rs
Kurir 1h

NEMAČKA SE SPREMA DA OKRIVI RUSIJU ZA POKUŠAJ NAPADA DRONOM U LAJPCIGU: Traže se oštrije mere - od sankcija do obimnijih isporuka oružja Ukrajini

Planirani potez se dešava usred visokih tenzija sa Rusijom, usred niza incidenata na evropskom tlu koje su visoki zvaničnici opisali kao "hibridno ratovanje". Nemački kancelar Fridrih Merc sprema se da okrivi Rusiju za pokušaj napada dronom u Lajpcigu i da objavi "opsežne" sankcije, što bi označilo»»»

kurir.rs
B92 3h

Okriviće Rusiju, i kazna će biti nikad brutalnija

Nemački kancelar Fridrih Merc sprema se da okrivi Rusiju za pokušaj napada dronom u Lajpcigu i da objavi "opsežne" sankcije, što bi označilo dalje pooštravanje stava Berlina prema Moskvi. Postavi kao omiljeni Google izvor Plan nemačke vlade trebalo bi da uključi direktne mere protiv ruskih entiteta»»»

b92.net
Informer 3h

Crkva u Šidu odaje počast Mladiću! U Lazarici održana molitva za pokoj duše generala! (VIDEO)

Hram Svetog kneza Lazara u Šidu objavio je snimak sa današnje molitve, u kom su se sveštenstvo i vernici pomolili za pokoj duše generala Ratka Mladića, odajući mu poslednju počast na dostojanstven način! U vremenu kada se vodi sramna kampanja protiv srpske istorije i generala Mladića koji je branio»»»

informer.rs
Danas 3h

Psihičko i socijalno nasilje ili osveta za podršku studentima i maturantima: Profesorka kragujevačkog ŠUP-a Suzana Rogan ponovo suspendovana

Iako je po njoj sve to samo laž i neistina, direktor škole tvrdi da je sve urađeno po zakonu. Profesorka kragujevačkog ŠUP-a Suzana Rogan ponovo je suspendovana s posla, ovog puta zbog navodnog „psihičkog i socijalnog nasilja” prema učenicima iako se, prema rečima njenog advokata, iz dokumenata koj»»»

danas.rs
Informer 3h

"Blokaderi u Užicu pokazali da nemaju nikakav program osim nasilja i mržnje" Đukanović o sramanom ponašanju ekstremista!

Nakon novog niza nasilja i terorisanja koji su blokaderi priredili na uredno prijavljenom skupu u Užicu, oglasio se advokat i narodni poslanik SNS-a, Vladimir Đukanović, koji je bez dlake na jeziku sasekao besramno ponašanje nasilnika koji ne prezaju ni od čega kako bi izazvali haos. Naime, Đukanov»»»

informer.rs
Danas 5h

Zajednička manjinska lista probudila bi apstinente: Jedinstvena lista Bošnjaka kao značajan faktor u formiranju buduće skupštinske većine

„Uz snažnu kampanju, veću izlaznost u Sandžaku i podršku bošnjačkih birača u drugim delovima Srbije, jedinstvena manjinska lista mogla bi da osvoji više poslaničkih mandata na predstojećim parlamentarnim izborima. Samim tim mogla bi da postane i značajan faktor u formiranju buduće skupštinske većin»»»

danas.rs
Informer 5h

Šta sakrivaju u Hagu?! Proglasili detalje smrti generala Mladića za "strogu tajnu", istraga bez roka i bez kraja

Sramni Međunarodni rezidualni mehanizam u Hagu nastavlja da maltretira porodicu generala Ratka Mladića i ceo srpski narod i nakon njegove smrti. Haški tribunal saopštio je da za sada ne može da precizira kada će telo preminulog srpskog generala biti predato Srbiji, niti želi da iznese detalje o oko»»»

informer.rs
B92 5h

Pregovori SAD i Meksika u zastoju iz bizarnog razloga

Pregovori SAD i Meksika o trgovinskom sporazumu u zastoju su iz bizarnog razloga, a reč je o nazivima sireva koji bi bili deo ovog dogovora. Postavi kao omiljeni Google izvor SAD se protive novom trgovinskom sporazumu Meksika sa Evropskom unijom, kojim se proširuje posebna zaštita na stotine evrops»»»

b92.net
Blic 5h

Kako bi izgledao napad Rusije na NATO?

Suzana Luković Novinar rubrike svet Stručnjaci upozoravaju da Moskva može primeniti "krimski recept", kombinovanjem tajnih snaga i upada na ograničenoj teritoriji, kako bi testirala odlučnost NATO-a Analitičari smatraju da klasična, masovna ruska invazija na Baltik nije verovatna, ali upozoravaju n»»»

blic.rs
Kurir 6h

Dva placa dele istu ogradu, jedan košta 50.000, drugi 20.000 evra: Evo zašto komšijina zemlja može da vredi i duplo više

Razumevanje razlika u vrednosti susednih parcela može vam pomoći da donesete bolje odluke prilikom kupovine nekretnine. Jedna od najvećih zabluda u svetu nekretnina jeste uverenje da dva susedna placa moraju imati istu ili makar približnu tržišnu vrednost. Kupci često dolaze u situaciju da vide dva»»»

biznis.kurir.rs
B92 6h

Napadnute dok su brale smokve: Dve Palestinke pretučene na Zapadnoj obali

Dve starije Palestinke napadnute su na okupiranoj Zapadnoj obali, u incidentu koji je, prema palestinskim izvorima, još jedan primer rastućeg nasilja nad palestinskim stanovništvom. Postavi kao omiljeni Google izvor Kako navode palestinska agencija Vafa i lokalni izvori, 75-godišnja Mona i 65-godiš»»»

b92.net
Blic 6h

Mat u tri poteza Kim Džong Una: Stvaraju li se uslovi za istorijski mir?

Blic Čini se da se možda polako stvaraju preduslovi za pregovore između dve Koreje o postizanju trajnog mira Nema dileme da je mladi severnokorejski lider u poslednjih par godina vrlo tražena ličnost među najmoćnijim svetskim vođama Slušaj vest 0:00/ 0:00 Američki predsednik Donald Tramp iz obzira »»»

blic.rs
Informer 6h

Lazarević u Sečanici kod Niša: Jedan spasen život je dovoljan razlog da nastavimo - lekari stigli u selo u koje nisu došli 30 godina

U selu Sečanica kod Niša lekari su ponovo bili tamo gde pacijenti najteže dolaze do zdravstvene pomoći. Na 12. akciji besplatnih preventivnih kardioloških pregleda, već u prvom satu pregleda, otkriveno je sedam do osam pacijenata kojima je bilo neophodno dalje bolničko ispitivanje i lečenje, među n»»»

informer.rs
Informer 6h

"Osetio sam udar pravo u srce!" Najteži trenutak u životu Ratka Mladića - General sve predosetio (FOTO)

Na društvenim mrežama osvanula su potresna podsećanja na najteže lične trenutke generala Ratka Mladića i bolne detalje o porodičnoj tragediji i gubitku ćerke Ane. Korisnici na mreži Iks podelili su svedočenja o trenutku kada je porodica Mladić suočena sa strašnom vešću i bolnim saznanjem o tragedij»»»

informer.rs
PINK 6h

SVE SLUŽBE U DELIBLATSKOJ PEŠČARI U PRIPRAVNOSTI Pavkov: Pratimo situaciju iz sata u sat, najvažnije da nema nijednog izgubljenog života

Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov izjavila je da su sve službe u stanju pripravnosti zbog najavljene košave koja preti da otvori nova žarišta u Deliblatskoj peščari, kao i da je na sastanku dogovoreno da ministarstvo i Pokrajinski sekretarijat za urbanizam i zaštitu životne sredine zaj»»»

pink.rs
Kurir 7h

OVDE BI POČEO RUSKI NAPAD NA NATO? Analitičar: "Treba im samo jedan most"

Direktor CIA Džon Retklif otputovao je u Moskvu da upozori Putina na eskalaciju protiv NATO-a, dok analitičari strahuju od mogućeg udara na Baltik. Džon Retklif, direktor CIA, ove nedelje je otputovao u Moskvu kako bi upozorio Vladimira Putina da ne napada nijednu članicu NATO-a, budući da noviji o»»»

kurir.rs
B92 7h

Mediji: "Njih izbori ne interesuju; Cilj 'studentske liste' je nešto potpuno drugo"

Postavi kao omiljeni Google izvor U pojedinim medijskim navodima kritikuje se rad opozicionih stranaka u prethodnom periodu, uz tvrdnje da su se njihove aktivnosti uglavnom svodile na proteste, blokade i kritiku vlasti, dok se istovremeno dovodi u pitanje njihov izborni program. Što se tiče SNS i n»»»

b92.net
Alo 7h

Njih izbori ne zanimaju

Do održavanja vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji, čije se raspisivanje očekuje u sledećih par nedelja, ostalo je relativno malo vremena. Što se tiče SNS i njenih koalicionih partnera koji su nosioci vlasti u Srbiji, kao i Predsednika Republike Aleksandra Vučića , svim građanima Srbije je vidl»»»

alo.rs
Danas 7h

Nemački kancelar Fridrih Merc sprema se da okrivi Rusiju za pokušaj napada dronom u Lajpcigu

Nemački kancelar Fridrih Merc sprema se da okrivi Rusiju za pokušaj napada dronom u Lajpcigu i najavi sveobuhvatne sankcije, čime bi se ozbiljno pooštrio stav Berlina prema Moskvi, pišu danas Politiko i nemački list Velt am sontag. Plan nemačke vlade trebalo bi da uključi direktne mere protiv ruski»»»

danas.rs
B92 8h

Njih izbori ne interesuju; Cilj "studentske liste" je nešto potpuno drugo

Postavi kao omiljeni Google izvor U pojedinim medijskim navodima kritikuje se rad opozicionih stranaka u prethodnom periodu, uz tvrdnje da su se njihove aktivnosti uglavnom svodile na proteste, blokade i kritiku vlasti, dok se istovremeno dovodi u pitanje njihov izborni program. Što se tiče SNS i n»»»

b92.net
Vecernje Novosti 8h

NJIH IZBORI NE ZANIMAJU: Blokaderi bezidejno čekaju početak izborne kampanje

DO održavanja vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji, čije se raspisivanje očekuje u sledećih par nedelja, ostalo je relativno malo vremena. Što se tiče SNS i njenih koalicionih partnera koji su nosioci vlasti u Srbiji, kao i Predsednika Republike Aleksandra Vučića , svim građanima Srbije je vidl»»»

novosti.rs
Autonomija 9h

SEAD TURČALO: Zločinac je umro, poredak živi - Autonomija

Ratko Mladić, presuđeni ratni zločinac, umro je u četvrtak, u bolničkom odjelu pritvorske jedinice Ujedinjenih naroda u Haagu. Mehanizam je istog dana potvrdio smrt i naredio punu istragu njenih okolnosti. Ove dvije faktografski suhe rečenice sadrže sve što će historija imati da kaže o njegovom kra»»»

Danas 9h

„Umro tamo gde mu je i mesto“: Nemačka i švajcarska štampa o smrti presuđenog ratnog zločinca Ratka Mladića

Brojni nemački mediji pišu o smrti Ratka Mladića. Neki se pitaju kako će se politički i vojni vrh Srbije odnositi prema njegovoj smrti, piše Dojče Vele. „Smrću Ratka Mladića privodi se kraju jedno od najmračnijih poglavlja srpske istorije. Međutim, ono još nije sasvim završeno. Biće zanimljivo prat»»»

danas.rs
Vecernje Novosti 9h

HUMANOIDNI ROBOTI UMESTO LJUDI NA RIZIČNIM RADNIM MESTIMA: Vučić otkrio plan za zaštitu života naših radnika

PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas svečanosti otvaranja prve fabrike humanoidnih robota u Srbiji kompanije „Minth“ u Šapcu. Ponosan na rezultate Srbije, Vučić je istakao da će građani uskoro videti za šta će roboti sve služiti, ali je otkrio da će im namena biti i za»»»

novosti.rs
B92 9h

"Ljudi su imali svega dva minuta": Srpska humanitarka opisala pakao na Himalajima

Humanitarka iz Srbije Devi Mohan i grupa od 650 hodočasnika izbegli su tragediju na granici Nepala i Tibeta samo dva dana pre nego što je razorna bujica blata, kamenja i vode uništila granični prelaz kojim su prošli. Postavi kao omiljeni Google izvor Mohan je za emisiju "Jutro na Blicu" televizije »»»

b92.net
B92 9h

Bojović za B92.sport: "Nema mesta za suze"; "Bile smo mame, dojile i igrale za Srbiju" - Vesti - Košarka - B92.sport - B92.net

Ženska juniorska košarkaša reprezentacija Srbije, koju vodi Miljana Bojović, zauzela je četvrto mesto na nedavno završenom Evropskom prvenstvu u Švedskoj. Postavi kao omiljeni Google izvor Medalja je izmakla u utakmici za bronzu protiv Finske 75:52 (18:10, 8:18, 27:12, 22:12), ali je rezultat gener»»»

b92.net
Alo 9h

Humanoidni roboti menjaju ljude na najopasnijim poslovima! Vučić otkrio plan za zaštitu života naših

Srbija dobila prvu fabriku humanoidnih robota! Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas svečanosti otvaranja prve fabrike humanoidnih robota u Srbiji kompanije „Minth“ u Šapcu. Ponosan na rezultate Srbije, Vučić je istakao da će građani uskoro videti za šta će roboti sve s»»»

alo.rs
Kosovo Sever Portal 10h

Šestoro mladih Srba sa Kosova o ostanku, odlasku i strahu: Prvo razmišljaš da li će dan proći mirno - KoSSev

„Volela bih da ne budem u situaciji da jednog dana biram između svog doma i normalnog života”, seče između razuma i emocija Milena Jevtić, dvadesetčetvorogodišnja studentkinja master studija Pravnog fakulteta u Mitrovici, sumirajući utisak o rodnom gradu čiju kičmu lome besomučni udar»»»

kossev.info
Autonomija 10h

NENAD ČANAK: Pred kim Srbija stoji mirno - Autonomija

"Kada država stane mirno pred zločinom, ona ne odaje počast mrtvom čoveku - ona sahranjuje vlastitu budućnost" Država se možda najtačnije vidi ne po onome što piše u njenom ustavu, niti po onome što njeni predsednici govore pred stranim ambasadorima, nego po tome pred čijim kovčegom spušta zastavu,»»»

autonomija.info
Vecernje Novosti 10h

"PAO" ISTORIJSKI DOGOVOR: SAD preuzimaju kontrolu nad naftnim rezervama Venecuele

Foto: Tanjug/ AP Photo/Alex Brandon - Na moje uputstvo, državni sekretar Marko Rubio i sekretar za rat Pit Hegset, u tesnoj saradnji sa veoma poštovanom privremenom predsednicom Venecuele, Delsi Rodrigez, i kroz partnerstvo sa privatnim preduzećima, obezbedili su većinsku kontrolu SAD nad više od 6»»»

novosti.rs
Danas 11h

„Ovo je raspad sistema“: Reporterka Danasa na Železničkoj stanici Novi Beograd, koja je do daljnjeg gradilište

Voz staje na Železničku stanicu Novi Beograd, praktično mili. Kroz prozor voza pažljivo posmatramo raskopanu stanicu, građevinski materijal i otvorene iskopine, bez ikakve ograde. Reklo bi se da ovo više uznemirava, nego što bi možda to bio slučaj pre nekoliko godina, s obzirom na tragediju koja se»»»

danas.rs
B92 11h

Još jedan Nikola postaje Alimpijevićev džoker - Vesti - Košarka - B92.sport - B92.net

Košarkaška reprezentacija Srbije napravila je važan korak ka plasmanu na Mundobasket 2027. godine Postavi kao omiljeni Google izvor "Orlovi" su u Beogradskoj areni savladali Island sa ubedljivih 102:73 u utakmici grupe J druge runde evropskih kvalifikacija. Rezultat možda najbolje oslikava završnic»»»

b92.net
Blic 12h

Najveća naftna transakcija decenije: Tramp "dobija" 65 milijardi barela! Ovo su detalji istorijskog sporazuma sa Venecuelom

Nada Matić Novinarka Blic Biznisa Venecuelanska privremena predsednica Delsi Rodrigez potvrdila je sporazum, navodeći da će doneti 209 milijardi dolara kroz poreze i obuhvatiti 17 strateških naftnih polja Stručnjaci upozoravaju da sporazum može imati pravne izazove i političke posledice, a pojedini»»»

blic.rs
Alo 12h

Sahranio je sve nade blokadera: Potpuna propast i nesposobnost (VIDEO)

Raspad u direktnom prenosu blokaderske televizije Programski direktor Demostata Zoran Panović javno je ogolio potpunu propast i nesposobnost lažnih "studenata" i opozicionih političara, poručivši da stvari za njih stoje sve lošije i da je plan o uspostavljanju bilo kakvog jedinstvenog fronta potpun»»»

alo.rs
Informer 12h

Panović sahranio CRTU! Glasanje dvojnih državljana je po zakonu - a napadi opozicije su besmisleni (VIDEO)

Programski direktor Demostata Zoran Panović potpuno je raskrinkao lažne afere koje danima pokušavaju da iskonstruišu nevladina organizacija CRTA i opozicioni mediji! Panović je prvo udario na najnoviji pokušaj manipulacije i otkriće CRTE o glasovima iz Republike Srpske, objasnivši da tu nema apsolu»»»

informer.rs
Kurir 13h

Pet godina koje su promenile Jugoslaviju: Veliki plan industrijalizacije koji je imao ogromnu cenu

Od pruga i elektrana do teške industrije i omladinskih radnih akcija - kako je Jugoslavija posle rata pokušala da preko noći promeni svoju privredu. Sa ciljem da se ratom razorena zemlja brzo obnovi i preobrazi iz pretežno agrarne u industrijsku državu tadašnja Federativna Narodna Republika Jugosla»»»

biznis.kurir.rs
B92 13h

Ruski napad na NATO počeo bi na Baltiku? Analitičar: "Treba im samo jedan most"

Direktor CIA Džon Retklif ovog je nedelјe otputovao u Moskvu kako bi upozorio Vladimira Putina da ne napada nijednu članicu NATO saveza, budući da noviji obaveštajni izveštaji ukazuju na to da takav scenario sve više privlači ruskog predsednika. Postavi kao omiljeni Google izvor Samo ovog leta, piš»»»

b92.net
Vecernje Novosti 13h

PAO DOGOVOR: SAD preuzimaju kontrolu nad naftnim rezervama Venecuele

Foto: Tanjug/ AP Photo/Alex Brandon - Na moje uputstvo, državni sekretar Marko Rubio i sekretar za rat Pit Hegset, u tesnoj saradnji sa veoma poštovanom privremenom predsednicom Venecuele, Delsi Rodrigez, i kroz partnerstvo sa privatnim preduzećima, obezbedili su većinsku kontrolu SAD nad više od 6»»»

novosti.rs
N1 13h

Prevoz putnika autobusima u Srbiji rađa novu elitu monopolista: Kako raste tajkun

Privatna firma za prevoz putnika Strela posle kupovine državne Laste planirala je da preotme i poslove GSP Beograd, ali je taj aranžman nedavno otkazan posle pobune radnika u ovom javnom preduzeću. U strukovnim udruženjima ocenjuju da svi imaju jednak pristup tržištu, pa ako monopoli postoje, nisu »»»

rs.n1info.com
Blic 14h

Oči Balkana uprte u ovu zemlju: Donosi se istorijska odluka o EU

Pristalice članstva smatraju da bi EU donela ekonomske koristi i političku stabilnost, dok protivnici strahuju od gubitka suvereniteta Evropske diplomate ističu da bi ovo ohrabrilo i ostale kandidate Oči celog Zapadnog Balkana uprte su u ostrvo od jedva 400.000 stanovnika! Građani Islanda danas izl»»»

blic.rs
Blic 14h

Vladimir Đukanović za "Blic": Ne budemo li imali 126 mandata, verovatno idemo u opoziciju

Đukanović smatra da su optužbe o krađi izbora besmislene i da su one samo alibi za "onoga ko unapred zna da će izgubiti izbore" Kako kaže, najviše zamera kolegama iz SNS-a što nisu prepoznali opasnost od "duboke, paralelne države" "Ovde se radi prosto o činjenici da se vrlo lako se svi udruže proti»»»

blic.rs
B92 23h

Monako ponovo pisao francuskoj ligi - Vesti - Košarka - B92.sport - B92.net

Monako je zatražio hitno preispitivanje odluke kojom mu je uskraćeno učešće u francuskoj ligi za sezonu 2026/27, uz tvrdnju da se finansijska situacija kluba značajno promenila. Postavi kao omiljeni Google izvor Klub je od Francuske košarkaške federacije (FFBB) zatražio da aktivira član 925 praviln»»»

b92.net
Informer 23h

Sramni čin koji Srbija ne sme da zaboravi: Ovako se Tadić hvalio hapšenjem i izručenjem bolesnog generala Mladića Hagu! (VIDEO)

Vest o smrti generala Ratka Mladića u pritvorskoj jedinici u Ševeningenu podsetila je celokupnu javnost u Srbiji na sramno i ponižavajuće ponašanje bivšeg režima predvođenog Borisom Tadićem, koji je 2011. godine slavio što je teško bolesnog srpskog oficira izručio strancima. Podsećamo, blokader i b»»»

informer.rs
RTV Novi Pazar 1d

Plan motoputa Kraljevo–Raška–Novi Pazar

ČITAJ MIAgencija za prostorno planiranje oglasila je javni uvid u nacrt Prostornog plana područja posebne namene infrastrukturnog koridora brze saobraćajnice IB reda Kraljevo-Raška-Novi Pazar. Prema Uredbi o kategorizaciji državnih puteva ova saobraćajnica IB reda je motoput sa oznakom IM 17, dok b»»»

rtvnp.rs
Sputnik 1d

План Брисела да расистички колонизује Балкан: Зашто кажеш тројанци, а мислиш на – Србе!

Како ствари стоје, најављена реформа процеса проширења ЕУ је, народски речено, куповина мачке у џаку или шећерна водица за лаковерне. За кандидате је потпуно неизвесно да ли ће на крају добити „шаргарепу“, а оно што је сигурно је да циљ уопште није лакши и бржи пријем у чланство, већ стварање систе»»»

rs.sputniknews.com
Alo 28.08. 19:59

Vučić sa narodom u Mačvi: U Srbiji sam rođen, u Srbiji ću umreti (FOTO/VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi danas Mačvanski okrug. Vučić u Lipničkom Šoru Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u okviru posete Mačvanskom okrugu, obilazi domaćinstvo porodice Marić u Lipničkom Šoru, u opštini Loznica. Sa predsednikom Vučićem je i ministarka privrede Adrijana Mesarović»»»

alo.rs
PINK 28.08. 19:50

SUTRA JE VELIKI DAN - OTVARA SE FABRIKA ROBOTA! Vučić iz Mačvanskog okruga poručio: Bićemo prvi u Evropi koji će ih imati!

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas obilazi Mačvanski okrug i razgovara sa narodom. Obilazak domaćinstva Marić u Lipničkom Šoru Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u okviru posete Mačvanskom okrugu, obilazi domaćinstvo Marić u Lipničkom Šoru u Loznici. Mnogo vam lepo ovo izgleda. I jabuka je l»»»

pink.rs