kohajone.com
Zgjedhjet e parakohshme lokale/Paloka për ”KJ”: E ka kërkuar SHBA-ja, Rama do pushtet me kriminelë
Tempora: Përmasat e një pandemie, nga shëndeti në ekonomi
cna.al
Nga Ilir Levonja/ Koliqi dhe Camaj do qeshinin po të ishin gjallë
evropaelire.org
Komunat në veri të Kosovës vendosin masa kundër pandemisë
telegrafi.com
Me rekomandimin e Vuçiqit, komunat në veri të Kosovës aplikojnë kufizimin e lëvizjes nga nesër
5 të mbytur në një javë/ Malltezi i drejtohet Klosit: Ku e ke Federatën e Shpëtuesve të Ujit?!
syri.net
Ja si gënjeu Rama me zë dhe figurë/ Tabaku poston videon: Jep dorëheqje
ata.gov.al
Eurodeputetët kërkesë për heqjen e vizave për Kosovën, Balla: BE po humbet besueshmërinë duke mos respektuar përmbushjen e standardeve
koha.net
Sela: 27 prilli 2017 ishte data e ndarjes së Maqedonisë mes Lindjes e Perëndimit
top-channel.tv
Xhelal Mziu kërkon rikthimin në krye të Bashkisë Kamëz, dorëhiqet nga drejtimi i degës
portalb.mk
Supozime dhe komente në vend që të kontaktohet pala e dytë
Një shuplakë gjermane për Thaçin: ja pse s’i takon atij udhëheqja e Dialogut
javanews.al
Dhuna elektorale, tipari zhgënjyes i një ish-opozite të shpartalluar -
cna.al
Qesharaku Aleksandër Biberaj!
Nga Rama tek Fatmir Mediu, politikanët shqiptar që kanë ndryshuar emrin
ina-online.net
Hoti sot takon presidentin francez Macron
koha.net
Shumica e shkollave në kryeqytet kanë mësimdhënës të infektuar
newsbomb.al
U arrestua me akuzën për falsifikim, Paloka nxjerr videon kur Rama bënte fushatë për Kajmakun: Gimi është si puna ime...
shqiptarja.com
Avdullah Hoti takim me Macron në prag të rifillimit të dialogut me Serbinë
ata.gov.al
Rikonstruktohet shkolla e mesme e Surrelit, Rama: Kemi bërë një reformë të gjithë sistemit, më të sigurt nga pikëpamja e cilësisë
shqiptarja.com
Denoncimi i PD: Rama miraton ndërtimin e landfillit të Vlorës, përfitues sërish Klodian Zoto/ Dokumenti
ina-online.net
Barazia kushtetuese ende një ëndërr për shqiptarët e Maqedonisë se Veriut
kallxo.com
Lajçak në Gjermani, flet për rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi
mia.mk
Spasovski: Krahas pagave dhe pensioneve, do të rrisim edhe ndihmën sociale
mia.mk
Sela për MIA-n: Ndryshimi duhet të ndodhë në bllokun shqiptar, me këtë do të rivendoset demokracia
koha.mk
Përfundon marrëdhënia historike e Interit me Pirellin pas 25 vitesh
koha.mk
Shumë vota, (as)pak deputet! GARA ZGJEDHORE E PARTIVE TË VOGLA
klankosova.tv
Çollaku: Hoti le ta harrojë se marrëveshja me Serbinë kalon në Kuvend pa një parti të madhe opozitare
Ndikimi i Kosovës në zgjedhjet e 15 korrikut në Maqedoni
kosova.info
Lajçak në Berlin, takime për dialogun
vizionplus.tv
Berisha: Beogradi po kryen genocid me COVID në qytetin e banuar nga shqiptarë e boshnjakë
evropaelire.org
Hoti bisedon me Macronin në prag të rifillimit të dialogut me Serbinë
boldnews.al
Drafti i qeverisë për ‘amnisti’ shpërblen të korruptuarit dhe evazorët fiskalë
boldnews.al
Mbylli dosjen e Kryebashkiakes së Ramës, Gjykata Speciale rrëzon SPAK/ Zbardhen detajet
shqiptarja.com
42 eurodeputetë kërkesë Presidentit Macron dhe Kryeministrit Rutte për liberalizimin e vizave për Kosovën
shqiptarja.com
28.5 mln euro u dhanë për PPP në pandemi, 2 koncesionet e shëndetësisë më pak të financuara
shqiptarja.com
Xhelal Mziu përgatitet për zgjedhje vendore në vjeshtë: Jam konsultuar edhe me mbështetës, do garoj për kryetar bashkie
abcnews.al
Varreza tumulare në Himarë, Drejtori i Trashëgimisë Kulturore tregon si e zbuluan
hashtag.al
Auron Tare u “dogji” antikomunistëve tezën e Dushan Mugoshës

Analisti: Ndryshe nga Shqipëria elektorati në Kosovë është më reagues

Abcnews 03.06. 09:10

Analisti: Ndryshe nga Shqipëria elektorati në Kosovë është më reagues

Analisti Gëzim Podgorica në “ABC e mëngjesit” ka folur për situatën politike dhe menaxhimin e zgjedhjeve. Analisti u shpreh se menaxhimi ndërsa shtoi se politikanët nuk janë të lirë në vendimmarrjet e tyre, por vazhdimisht vendi është i varur nga ambasadorët. “Mënyra se si menaxhohen zgjedhjet në S»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.