balkanweb.com
Katari: Komuniteti ndërkombëtar i pafuqishëm përballë Izraelit në pushtimin e tokave palestineze
top-channel.tv
“S’jemi afër zgjidhjes politike”- Vuçiç: Ka një rrugë të gjatë deri në normalizim me Kosovën
ina-online.net
Vuçiç: Nuk jemi afër zgjidhjes politike me Kosovën
ina-online.net
Ish-ministri i kabinetit të Zaevit largohet nga Maqedonia, gjen punë në Uashington
top-channel.tv
4 pasta 95 mijë lekë të vjetra në Dhërmi/ Irritohet Ina: Ndihem sikur jam përdhunuar nga shteti im
periskopi.com
Cilat ishin gjërat e reja që tha sot Albin Kurti? - Periskopi
boldnews.al
Paralajmërimi i Shefit të KB/Pritet një luftë e Re e Ftohtë midis SHBA dhe Kinës
gazetablic.com
Dumoshi: Diversiteti kulturor e bën Kosovën tonë më të bukur
boldnews.al
Kamxhikë dhe shkopinj/ Policia kufitare rumune akuzohet për dhunë ndaj migrantëve
indeksonline.net
​Ngjarjet e datës 23 shtator
lajmifundit.al
SPAK: Kelmend Balili e bëri në mënyrë të ligjshme 60 për qind të pasurisë
shqiptarja.com
Tronditëse/Balenat dalin në breg dhe ngordhin të gjitha, shkencëtarët flasin për fenomenin e pazakontë
shqiptarja.com
Shkëlqim Hajdari: Partitë të heqin dorë nga politika e ping-pongut! Sot përfaqësues të OSBE po bëjnë takime, do ketë zhvillime këto kohë
Avokati Goxhaj i drejton 5 pyetje Rudina Hajdarit meqë tha se akuza ndaj Soros është teori konspirative
shqiptarja.com
Roth: Brenda dhjetorit të fillojnë konferencat ndërqeveritare me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
kohajone.com
“Donald Lu dhe Yuri Kim nuk janë popullorë” – Ja si përgjigjet Arvizu
abcnews.al
Telefonata me Erdogan, Macron: Respekt për Turqinë, por parimet nuk negociohen
koha.mk
Më shumë se një vit për vizë për bashkim familjar
koha.net
Si u reduktua pavarësia në problem të shitjes së shlivovicës së Shumadisë në Kosovë
vizionplus.tv
Spaho: BE hap negociatat vetëm me Maqedoninë e Veriut, Ramës i ka hyrë frika në palcë
abcnews.al
Qëlloi me armë zjarri drejt uniformave blu, policia e Kosovës vret një person në Prizren
telegrafi.com
Musliu për marrëveshjen e arritur në Washington: Disa nga pikat mund të hapin tema të rrezikshme për Kosovën
lapsi.al
Shqipëria në skemën e vendeve të varfëra për vaksinën kundër Covid-19
abcnews.al
Ministria serbe: Mbi 3 miliardë euro për projektet midis Kosovës dhe Serbisë
balkanweb.com
Këshilli Politik, reflektim i paradoksit të krijuar
abcnews.al
Vrau shoferin e furgonit me thikë në zemër, Arbër Kote nuk pranohet në burgun e Durrësit
hashtag.al
Abazoviç nuk arrin marrëveshje me Partinë Fronti Demokratik, emrat e qeverisë bëhen mollë sherri
aa.com.tr
Macron: Evropa është e gatshme për dialog me Turqinë mbi Mesdheun Lindor
Kurti e quan qorbë dhe qervish marrëveshjen e Shtëpisë së Bardhë!!!
shqiptarja.com
Shembuj opozitarësh etikë që PD nuk i sheh, por që  kanë  sukses online
javanews.al
Zgjerimi dhe roli i Këshillit të Europës -
lapsi.al
“La Repubblica”: Dritë-hijet e atentatit ndaj shqiptarit në Romë, hyn në lojë anti-mafia
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Pse Lulzim Basha është dakord me PS për listat e hapura!
“Hapja e listave”/ Sa vota duhen për të fituar mandatin sipas qarqeve
sot.com.al
Konfirmohen 17 fluturime për nesër nga Rinasi, ja çfarë duhet të bëni para se të niseni
ata.gov.al
Rehabilitohet nënstacioni elektrik në Lushnjë, Balluku: Aplikimi i teknologjive të reja rrit efikasitetin
ata.gov.al
Edhe 2 raste me koronavirus në Kosovë, shkon në 19 numri i të infektuarve

Komisioni për mbikëqyrjen e AKI-së ia përmend Thaçit hulumtimin e Gazetës Jeta në Kosovë

Kallxo 26.06.2019. 22:38

Komisioni për mbikëqyrjen e AKI-së ia përmend Thaçit hulumtimin e Gazetës Jeta në Kosovë

Drejtori i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës (AKI), Shpend Maxhuni ka raportuar sot para deputetëve të Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së, në lidhje me këshilltarin tashmë të shkarkuar të presidentit Hashim Thaçi, Branislav Nikoliq. Raportimi i Maxhunit para deputetëve është bërë me dyer të mbyl»»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.