epokaere.com
Do t’i fitoj zgjedhjet në Podujevë
“Bashkë në shërbim të kushtetutës”, Rama: 2 marsi ndan shqiptarët që nderojnë kushtetutën, nga çeta e horrave
Kurti flet nga Londra: Kemi shumë nevojë për investime
cna.al
“Kapja” e AMA-s/ Zbulohen CV-të e kandidatëve për kryetar të AMA-s
exit.al
Rama në Samitin e BERZH: Mini-Shengeni shumë i rëndësishëm për Ballkanin
shqiptarja.com
4 ditë nga afati i fundit/ Bashkia e Tiranës: Nxitoni për të aplikuar (nëse jeni prekur nga tërmeti), kemi fondin për rindërtimin
tvklan.al
Rama: “Minishengeni”, mundësi për integrimin e Ballkanit Perëndimor
kallxo.com
Nga 2015-ta prodhimet bujqësore u rriten 6.5%
shqiptarja.com
Kushtetuesja lë në fuqi ligjin për kompensimin e pronave, rrëzohen ish-pronarët
periskopi.com
Zëdhënësi i Grenellit për Periskopin: Nuk varet nga ShBA-të se a bëhet marrëveshja Kosovë-Serbi
shqiptarja.com
Koronavirusi, kjo është lista e pyetjeve që duhet t'i përgjigjeni nëse vini në Shqipëri/ FORMULARIMasat ndaj koronavirusit në kufi/ Një kinez në Shkod
epokaere.com
Berisha: Aleksandër Vuçiqi, kërcënim serioz për paqen në rajon
tetovasot.com
Me Kurtin dhe Qeverinë LVV-LDK filloi ndryshimi i madh
ekonomiaonline.com
Në UBT u mbajt konferenca për performancën dhe efiçiencën e energjisë
shqiptarja.com
Drejtoresha e ISSH Fier: Duhet të ndiqni 10 rregullat e higjenës! Mos u dyndni në spitalin e UrgjencësMasat ndaj koronavirusit në kufi/ Një kinez në S
aktuale.mk
LSDM: VMRO-DPMNE ka borxh prej 8 milion eurove, ndërsa askush nuk bartë përgjegjësi
portalb.mk
AAK dhe Aleanca Kosovare e Bizneseve nuk dëshirojnë heqjen e taksës
24-ore.com
Samiti i BERZH-it/ Rama: Ka vetëm një autostradë që na duhet të ndërtojmë së bashku, ajo mes Ballkanit Perëndimor dhe BE-së
telegraf.al
Beslidhja Qytetare: Në 2 Mars mbi 200 mijë shqiptarë do jenë në mbrojtje të Republikës
indeksonline.net
Monografia për identitetin kosovar, një studim i rëndësishëm i profesoreshës Nura
telegrafi.com
Pacientja e dyshuar se u infektua me coronavirus në Kosovë, rezultati del negativ
kallxo.com
Zotimi i ministrit Blerim Reka: Do ta mbajë vetëm pozitën e ministrit
koha.net
Legjenda për “ujin zemzem” dhe epidemia e variola verës në Kosovë më 1972 - sipas shtypit gjerman
insajderi.com
Brukseli përgatitë sanksione për Dodikun
Në Samitin e BERZH-it për investimet 2020
IZRAEL – Netanyahu kryeson ndaj Gantz në prag të zgjedhjeve
rd.al
Reagimi i fortë i ish-deputetes ndaj Ramës
mia.mk
CDU do të zgjedh kryetar në fund të prillit ose fillim të majit
kallxo.com
Karakteristikat e sistemit të mbrojtjes ajrore që Serbia mori nga Rusia
ina-online.net
Edi Rama po i përgatitë “kurthin” Albin Kurtit?
LSDM-ja dhe “BESA” në koalicion parazgjedhor!
AAK: Taksa ka nxitur rritjen e punësimit dhe shitjen e produkteve vendore
klankosova.tv
Të akuzuarit mohojnë se u thirrën në emër të Kadri Veselit dhe Xhavit Halitit
cna.al
Ben Blushi, ky “Robin Hood” i medias shqiptare
mia.mk
Rama i përgënjeshtron lajmet për paraqitjen e koronavirusit në Shqipëri
periskopi.com
Kurti me Brnabiqin, Konjufca në konferencë me Daçiqin
gazeta-shqip.com
Rrënjët e kartelit kolumbian të kokainës, ja dy shqiptarët me pasuri marramendëse (EMRAT)
shqiptarja.com
GALERIA/ Masat për koronavirusin në aeroportin e Rinasit...Procedura në FOTOT për udhëtarët që shkelin në ShqipëriMasat ndaj koronavirusit/ 1 qytetar
lapsi.al
800 kg drogë kapen pas kurifit shqiptar/ Misteri që fshihet pas transportimit të kanabisit
Samiti i BERZH: Kurti krah kryeministres Bërnabiç, kërkon njohjen e Kosovës nga Serbia
cna.al
Shënim/ Pse të protestojmë në datën 2 mars
lexo.com.al
Babëzia politike/ Lulzim Basha mbledh kryesinë e PD dhe “e shet” për takim ekspertësh për Coronavirusin
Albin Kurti, ngjitaz me Brnabiç në Londër: mes milionave të BERZH-it kërkon reprocitet dhe njohje
gazeta-shqip.com
Grushti i shtetit, si një skemë e Metës për tu kthyer në “aktor” kryesor
Greva në Itali, Alitalia anulon të martën 4 fluturime Romë-Tiranë-Romë
shqiptarja.com
Nënprefekti i Kukësit: Pronarët nga Kina të kompanisë së kromit u larguan para vitit të ri kinez dhe s'u kthyen më! S'ka asnjë të prekurMasat ndaj kor

Arabia Saudite i kundërshton pretendimet për sulm ndaj Bezosit

Insajderi 22.01. 15:25

Arabia Saudite i kundërshton pretendimet për sulm ndaj Bezosit

Një mesazh nga numri i telefonit që shfrytëzohet nga princi është përfshirë në shkeljen e të dhënave, sipas raporteve. Ambasada saudite në Shtetet e Bashkuara ka thënë se këto rrëfime “janë absurde” dhe ka bërë thirrje për t’i hetuar ato. Më herët është pretenduar se ky sulm ka qenë i lidhur me vra»»»

insajderi.com
Koha 22.01. 11:09

A.Saudite i konsideron “absurde” pretendimet për sulm ndaj Bezosit

Arabia Saudite ka mohuar se princi i saj i kurorës, Mohammed bin Salman ka qenë përgjegjës për hakimin e telefonit të shefit të kompanisë Amazon, Jeff Bezos. Një mesazh nga numri i telefonit që shfrytëzohet nga princi është përfshirë në shkeljen e të dhënave, sipas raporteve. Ambasada saudite në Sh»»»

koha.net
Epoka e Re 22.01. 10:49

Arabia i konsideron 'absurde' pretendimet për sulm ndaj Bezosit

Arabia Saudite ka mohuar se princi i saj i kurorës, Mohammed bin Salman ka qenë përgjegjës për hakimin e telefonit të shefit të kompanisë Amazon, Jeff Bezos. Një mesazh nga numri i telefonit që shfrytëzohet nga princi është përfshirë në shkeljen e të dhënave, sipas raporteve. Ambasada saudite në Sh»»»

epokaere.com
Radio Evropa e Lire 22.01. 10:29

A.Saudite i konsideron "absurde" pretendimet për sulm ndaj Bezosit

Arabia Saudite ka mohuar se princi i saj i kurorës, Mohammed bin Salman ka qenë përgjegjës për hakimin e telefonit të shefit të kompanisë Amazon, Jeff Bezos. Një mesazh nga numri i telefonit që shfrytëzohet nga princi është përfshirë në shkeljen e të dhënave, sipas raporteve. Ambasada saudite në Sh»»»

evropaelire.org
You can read more about this at Osservatorio Italiano