indeksonline.net
Universiteti Teknik i Cyrihut, për herë të parë në historinë e tij pushon nga puna një profesoreshë
sot.com.al
Ilir Meta në shërbim të opozitës, pas denoncimit të Petrit Vasilit, i kthen mbrapsht qeverisë ligjin për rezervat materiale të shtetit
sot.com.al
PD merr në mbrojtje Ilir Metën: Nuk ka shkelur Kushtetutën dhe nuk duhet të hetohet, shkarkimi i tij është propagandë
sot.com.al
Nis shpartallimi i LSI, kryebashkiakja e Gjirokastrës përfundon e pandehur në gjykatë pas kallëzimit nga PD
Shën Benedikti, ati i rregulltarisë perëndimore dhe pajtori i Europës
kosova-sot.info
Ish agjenti i SHIK-ut zbulon skenarin: Ja si e kontrollon UDB-ja shtetin e Kosovës
sot.com.al
Macron në Beograd: Me Kancelaren Merkel do të realizojmë takimin Kosovë -Serbi
kosova-sot.info
Profesori i së drejtës ‘godet’ drejtësinë kosovare
sot.com.al
Betimi i Alibeajt për të ngrënë edhe bar, si parullat e kohëve më parë
MPJ për Xinjiang-un: E drejta do të fitojë
Rikthim te HEC-et, qeveria miraton 5 të tjerë, një në rezervën e Unesco
cna.al
“Gojëmjaltë dhe zemër behar”/ Muharrem Meko ringjit në skenë aktorin 92-vjeçar
Persefoni, heroina e bregut…
balkanweb.com
Dita e Bastijës, ushtari fluturues Franky Zapata mbi Paris
boldnews.al
Meta i refuzoi postin/ Gjinushi vetshpallet kryetar
lajmifundit.al
PD bëhet gati për zgjedhje, Basha në Shkodër: Koha të japim alternativa - Lajmi i Fundit - Lajme
kallxo.com
Intervistohet nga Policia kryeimami i Pejës, Enes Goga
Fatmir Bajraj: Për çfarë kompromisi flisni, z.Emanuel Makron, President i Francës ?
alpenews.al
INTERVISTA/ Shkarkimi i Metës, negociatat me BE dhe kriza. Flet ambasadori italian
Ambasadori turk: Gylenistët janë sikur ISIS - Arbresh.info
gazetamapo.al
Vizita/ Beogradi shpreson se Macron do t’i japë fund taksës
boldnews.al
Ditëlindja e deputetit të PS/ Kush janë deputetët e opozitës së re që festojnë bashkë me rilindasin
Intervista/ Vasili: Zgjidhja e krizës, zgjedhje të parakohshme sa më shpejt
gazetaexpress.com
“Do dalë dosja me përgjime për Spiropalin, Veliajn, Gjiknurin dhe Manjën”Te fundit
Berisha, darkë pune me ish-kongresmenin Dana Rohrabacher
Ristani vendos daljen nga harresa me “rebelim”: si po dështojmë ta rrëzojmë Ramën
Basha me strukturat e PD në Koplik: 30 qershorin ta transformojmë në energji për ndryshimin e vendit
Një qeveri e palumtur, një opozitë që thërret për ndihmë
gazetaexpress.com
Imazhet e rralla të plazheve në vitet ’60-’70! Sa shqiptarë kishin të drejtë të pushoninTe fundit
Përse Sali Berisha ishte në promovimin e librit të doktor Kalos?
boldnews.al
KLP përzgjedh prokurorët e SPAK, ja kur do të jetë gati lista
Beqja: Kriza që ka Meta sot është shkërmoqja e LSI-së

Kjo do të ndodh sot në Kosovë

Bota Sot 20.06. 07:33

Kjo do të ndodh sot në Kosovë

Kosova Këto janë ngjarjet e paralajmëruara për sot, 20 qershor 2019: Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili do ta pres në takim, zëvendësministren e Shëndetësisë së Turqisë, Emine Alp Meşe. (Ministri të Shëndetësisë, ora 09:00) Mbahet konferenca “Trajtimi institucional i rasteve të dhunës në familje»»»

botasot.info
Periskopi 20.06. 07:25

Çka do të ndodh sot në Kosovë?

Këto janë ngjarjet e paralajmëruara për sot, 20 qershor 2019: Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili do ta pres në takim, zëvendësministren e Shëndetësisë së Turqisë, Emine Alp Meşe. (Ministri të Shëndetësisë, ora 09:00) Mbahet konferenca “Trajtimi institucional i rasteve të dhunës në familje”. (Hot»»»

periskopi.com
RTV 21 20.06. 00:10

Ngjarjet e datës 20 qershor - RTV21

Ngjarjet që shënojnë ditën e sotme në vend Ngjarjet që shënojnë ditën e sotme në vend Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili do ta pres në takim, zëvendësministren e Shëndetësisë së Turqisë, Emine Alp Meşe. (Ministri të Shëndetësisë, ora 09:00) Mbahet konferenca “Trajtimi institucional i rasteve të »»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining