koha.mk
Deputetët malazezë kërkojnë hetim për ofertën të cilën e ka marrë Abazoviq për të mos rrëzuar Gjukanoviçin nga pushteti
indeksonline.net
10 komunat e Kosovës, futen në zonën e verdhë!
cna.al
“Peshkaqeni” Salillari kullufit 1.4 miliardë lek nga taksat e shqiptarëve
shqiptarja.com
Përsëri borxh/ Deri në 2025, 1.5 mld € eurobonde! FMN: Shqipëria do të dalë edhe tre herë në tregjet e huaj
ata.gov.al
Rindërtimi/ Rama: 184 familje do strehohen në pallatet e reja që po ndërtohen në Lezhë
rtv21.tv
Drenasi hyn në zonën me rrezik të lartë, reagon Lladrovci
boldnews.al
Edy Reja zbulon për FIFA-n objektivat me Shqipërinë
gazetaexpress.com
Raporti i PE i tregon me emra: Ja TV dhe portalet që përhapin ‘Fake News’ në Shqipëri
ata.gov.al
Miratohet amendamenti i Vjosa Osmanit për prodhuesit vendorë
shekulli.com.al
Diplomatja e lartë gjermane zgjidhet Sekretare e Përgjithshme e OSBE-së
Shala:PDK dëshmoi se është parti shtetformuese dhe në shërbim të qytetarëve
indeksonline.net
Lajm i mirë për 7 komunat e Kosovës, futen në zonën e gjelbër!
Covid-19, shtohet numri i komunave në zonë të kuqe
gazeta-shqip.com
814 të vdekur brenda 24 orëve në Itali, bie numri i infketimeve, 7 rajone ikin nga zona e kuqe
shqiptarja.com
Xhixho në Report Tv: 'Venecia' hodhi poshtë propozimet e mazhorancës! Panariti do i shërbejë presidencës! Kryemadhi u nxorr nga konteksti, por sensibi
ata.gov.al
Investimi 2 miliardë euro që e shndërron Portin e Durrësit në një port turistik modern
javanews.al
PD padit në SPAK Olta Xhaçkën, ja sa vite burg rrezikon ministrja nëse shpallet fajtore -
shqiptarja.com
Historia e dy nënave shtatëzëna / Njëra e braktisi, tjetrës i vdiq, birësimi që shpëtoi çiftin Boçi. Një dritare mbante të fshehur, certifikatën e lin
kohajone.com
Krimi në Shqipëri ka 4 zona të nxehta, 45 vrasje në 11 muaj
sot.com.al
“Dhimbje e trishtim”, Ditmir Bushati rrëqeth me fjalët për vdekjen e politikanit të njohur
insajderi.com
Isa Mustafa për Insajderin: “Lista Serbe e Vetëvendosja s’mund të na bllokojnë”
shqiptarja.com
‘Pa Gjurmë’ i shfaq videot e fëmijëve nga jetimorja, nëna shpërthen në lot: Engjëjt e mi, po tretem nga malli
portalb.mk
Politika amerikane mbi Lindjen e Mesme nën administratën Biden
abcnews.al
Para se t’u japë mend të tjerëve, Perëndimi duhet të respektojë vetë parimet e tij demokratike
exit.al
Rama rendit arritjet si kreu i OSBE: Treguam ambicien tonë me zjarr e karizëm
exit.al
PD padit në SPAK ministren Olta Xhaçka
monitor.al
Danimarka i jep fund të gjitha kërkimeve të reja të naftës dhe gazit
monitor.al
4 këshilla për të pasur sukses nga njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos
kallxo.com
Të hënën, Shpejtim Bulliqi merr detyrën e Kryetarit të Podujevës
lajme.rtsh.al
Kartat e kreditit, dy banka zotërojnë 78% të tregut
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës votoi projektligjin për rimëkëmbje ekonomike, ja sa milionë euro do të shpërndahen
balkanweb.com
Thellohet skandali me rrugën Korçë-Ersekë. ARRSH lejoi nisjen e punimeve pa leje ndërtimi dhe pa kompani mbikëqyrëse
portalb.mk
RMV, “Boll më” dekoruan EVN-në me trofeun “Hajni i Artë”, propozim ligji së shpejti në kuvend (VIDEO)
kohajone.com
Berisha: Veton Surroi, nga Ministër i Jashtëm i Shqipërisë në i persekutuar politik
tesheshi.com
Perla e një deputeteje: “Kush e shkruan ligjin për shtetin seksual?”
lajme.rtsh.al
VENDIMET/ KKT miraton leje për hotele në Jug, 2 parqe fotovoltaikë dhe terminalin e aeroportit të Kukësit
tvklan.al
PE: Lajmet e rreme në Shqipëri, për klikime ose nga politika

Pezullohet konkursi për 171 vende pune në KEK

Kallxo 27.10. 18:49

Pezullohet konkursi për 171 vende pune në KEK

Bordi i Përkohshëm i drejtorëve të KEK-ut sot ka mbajtur mbledhjen e parë zyrtare, të kryesuar nga Musa Misini dhe drejtorët Petrit Ibraj, Fadil Hoxha dhe Fatime Grajqevci. Në këtë mbledhje është vendosur që të pezullohet konkursi për 171 vende pune. Kujtojmë që më herët, Enver Gashi, vëllai i krye»»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining