abcnews.al
Zetori përplaset me BMW-në, plagosen dy personë në Levan-Tepelenë
koha.net
Reimsi synon rritjen në “krahët” e yjeve kosovarë
klankosova.tv
Një minutë heshtje në gjithë Kosovën për viktimat e gjenocidit serb të Srebrenicës
indeksonline.net
Grenell i reagon Bidenit pas deklaratës për dialogun Kosovë – Serbi: Prapë biseda dhe premtime boshe
ata.gov.al
8 pacientë të tjerë rezultojnë negativë, deri tani 52 të shëruar nga COVID-19
Stamboll: Rikthimi i katedrales së famshme në xhami: ezani i parë në Hagia Sophia pas 86 vjetësh (pamje)
sot.com.al
Majko blen shtëpi 232 mijë euro, Margariti makinë me vlerë 8 mijë euro, ja fitimet e Etilda Gjonajt nga dietat jashtë vendit
sot.com.al
Zbardhet pasuria e ministrave, nga llogaritë me vlerë mijëra euro, te apartamentet, bizneset dhe automjetet luksoze
sot.com.al
PS i rikthehet shkarkimit të Metës, Komisioni Hetimor merr në dorë raportin e Venecias, ja çfarë do të diskutohet më 13 korrik
sot.com.al
Kreshnik Spahiu liston arsyet pse PD ka frikë të ndryshojë sistemin dhe paralajmëron: Ky do jetë fundi i Bashës
sot.com.al
Gent Ibrahimi “shkund” prokurorët: Mos u dekurajoni nga vetingu, ka ardhur koha e ndëshkimeve, nuk ka më të paprekshëm
sot.com.al
Vetingu, Manjola Kajana konfirmohet në detyrë dhe kalon direkt në SPAK, shkarkohet nga detyra Petrit Çeno
epokaere.com
Fuqitë evropiane nuk mund ta luajnë më rolin e njerkës ndaj shqiptarëve
koha.net
Rrugë që ngushtohet
koha.net
Kosova ka kërkuar shtyrjen e rifillimit të dialogut në Bruksel
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
periskopi.com
Bytyçi: Osmani ka po aq përgjegjësi sa edhe faj për situatën e krijuar në Kuvend
shqiptarja.com
Biden përshëndet rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi, bën thirrje për bashkërendim me evropianët
ata.gov.al
Mësimi në kushte shtëpie /Shahini prezanton platformën për studentët dhe nxënësit
epokaere.com
Kosovës i duhet një qeveri e unitetit kombëtar
sot.com.al
Zbardhen 414 emrat që përfitojnë shtesë pensioni, nga naftëtarët, te minatorët, ja ndarja sipas qyteteve
mia.mk
Incidente të reja para Kuvendit të Serbisë në Beograd (video)
zeriamerikes.com
Tensionet ndërpresin seancën e parlamentit të Kosovës
zeriamerikes.com
Kosovë, 3 viktima dhe 205 të prekur me COVID-19, qeveria paralajmëron shtrëngim masash
almakos.com
(VIDEO) Sali Berisha: Zoran Zaev dhe koalicioni “Mundemi” argat të Vuçiqit
Agjencitë e OKB-së rishikojnë kushtet e azil-kërkuesve në Kosovë
boldnews.al
Sakrifica e deputetit Çaçani, ndërtojani rrugën se mund të bëhet “dëshmitar i sekteve fetare”
shqiptarja.com
Zbulohet spiuni egjiptian në zyrën e kancelares gjermane! Ja si i 'mbylli gojën' Merkeli Egjiptit
rtv21.tv
Kuvendi diskutoi për projektligjin për rishikim të buxhetit për vitin 2020
insajderi.com
Cfarë tha Vjosa Osmani që i nxiti deputetët e LDK-së?
evropaelire.org
Ndërpritet seanca e Kuvendit ku po shqyrtohej rishikimi i buxhetit
indeksonline.net
​Më 24 korrik nis webinari “Kosova: partneritet dhe mundësi”
americaneye.al
Vetingu shkarkon më shumë burra se gra
boldnews.al
Krimet e kryera nga Enver Hoxha duhet të adresohen në Gjykatën Penale Ndërkombëtare
shqiptarja.com
Çupi në 'Pa protokoll': Dera e hapur për këdo, edhe për kritikët e Bashës
shqiptarja.com
Sot i pashë të trembur
abcnews.al
Tërmeti dhe pandemia rrënojnë buxhetin, rriten pagesat për PPP, Milot-Morinë 240 milion lekë më shumë
kosova-sot.info
Abrashi për komentet ndaj Isa Mustafës: S’pritet asgjë tjetër prej militantëve kur elitat mbjellin dhunë
klankosova.tv
Hoti: Qeveria Kurti hapi ekonominë dhe shoqërinë disa javë përpara shteteve të tjera (VIDEO)
ata.gov.al
GREQI – Haftar raund të ri bisedimesh para konferencës së Berlinit

LIVE- Seanca për votimin e Qeverisë Hoti

Kallxo 03.06. 11:38

LIVE- Seanca për votimin e Qeverisë Hoti

Në hapësirat e Kuvendit të Kosovës ka filluar të mbahet seanca e jashtëzakonshme të Kuvendit, me të vetmen pikë të rendit të ditës, zgjedhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës, në krye me Avdullah Hotin. LDK ka arritur marrëveshje për qeverisje me AAK-në, Nisma-n dhe partitë e minoriteteve. Prezen»»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining