portalb.mk
Qeveria e RMV-së është e vendosur: S’ka ndryshim të propozim-Ligjit të Prokurorisë dhe të Katica Janevës
Kush janë dy kandidatët që marrin mandatin e deputetit sot?
Energjia, çmimi nuk ndryshon
gazetamapo.al
Si ta lexojmë deklaratën e fortë të Ilir Metës
gazetablic.com
Nuk ishte vetëm një, Petroviq u sulmua nga dy persona
Zëvendësuesja e Merkelit po nis të anojë djathtas
boldnews.al
Vrasja e Jurgen Kurtit/ Ja kush është prokurori i Durrësit që e “toleroi” në 2017
lajmi.net
Vetëvendosje në Prizren bleu qumësht më shtrenjtë se PSD-ja në Prishtinë
ekonomiaonline.com
Punëtorët shëndetësorë në rrezik nga epidemia, Avdyli i quan të padijshëm, i reagon Kadrijaj
koha.mk
Pogrebnyak: Të zinjtë nuk kanë vend në kombëtare!
Meta i trembur nga 94 vota në Kuvend, teston shkarkimin: Jam gati të jap dorëheqjen, gati të sakrifikoj jetën time
mia.mk
Boshnjakovski: VMRO-DPMNE deri nesër do t’i dorëzojë propozimet për PPS-në, pasnesër takim i ri
Fermerët paguajn kontributet por banda e postës i grabiste
sot.com.al
“Nuk pati b*thë Erion Veliaj të na ...”, protestuesi i Astirit nxjerr prapaskenat e rënda dhe hedh akuzat e forta
syri.net
Plani i Edi Ramës për të zëvendësuar Opozitën, me Shoqërisë Civile të Fugës!Meta: Gati të lë mandatin dhe deri jetën time si Salvator Allende, për zgj
Gramoz Ruçi: Italia, Greqia e Kroacia janë avokatë të Shqipërisë
gazetablic.com
Ky është personi që sulmoi deputetin Slobodan Petroviq në Prishtinë
koha.net
Haradinaj thotë se është koha e duhur që secili ta korrektojë vetveten
shekulli.com.al
Meta: Gati të lë mandatin, nuk lejoj instalimin e një junte ushtarake
“Shqipëria 10 vjet në NATO, prapaskenat e Samitit të Bukureshtit në 2008”
ekonomiaonline.com
Tahiri për nepotizmin: Nuk kemi dhënë mesazhe të mira për BE-në
mia.mk
Zeman: Turqia praktikisht është aleate e SHI-së
Kosovarët nuk janë të lumtur
Haxhiu: Uniteti i partive shqiptare e defaktorizon Listën Serbe
gazetamapo.al
“Bomba” e Ilir Metës: Jam gati të jap dorëheqjen
vizionplus.tv
Roli i Shqipërisë në NATO, ambasada e SHBA mesazh për 10 vjetorin e anëtarësimit
Gjykata Kushtetuese nuk mund të zëvendësohet nga partizanët e KQZ
sot.com.al
Gent Cakaj shkarkon ambasadoren shqiptare në Greqi? Zbulohen lëvizjet e bujshme pas skandalit të pasaportave dhe vendimet drastike
portalb.mk
Nepotizmi, më shumë familjarë të punësuar në funksione shtetërore ka Hazbi Lika
cna.al
Ekskluzive-Skandali me lobimet ruse fundos Bashën?/ Konkluzionet dhe shkeljet ligjore
VIDEOMESAZHI/ Veliaj fton qytetarët: Ejani të shtunën në shesh, ta bëjmë realitet Tiranën e ëndrrave
boldnews.al
Policia shoqëron disa persona/ “S’ka b*thë Veliaj me ne”, reagon ashpër banori
portalb.mk
KSZH: Në zgjedhjet presidenciale do të votojnë 1.782 qytetarë në 32 përfaqësi diplomatike-konsullore
Kryetari i Kuvendit z.Gramoz Ruçi në Konferencën e XVI të Kryetarëve të Parlamenteve të Nismës Adriatiko-Italia, Greqia, Sllovenia dhe Kroacia, avokat
Ish-deputeti godet Ahmet Isufin: Kqyrne çka po flet komandant “Picimuli”
ekonomiaonline.com
Kredi, grante dhe asistencës teknike për të rritur ekspertizën e NVM-ve
mia.mk
Presidenti i ri i Kazakistanit propozon që Astana të quhet Nursulltan
Forca të shumta policie përballë fermerëve (VIDEO)
Nga Ylli Shehu tek Majlinda Halilaj, CV-ja e 11 deputetëve të “opozitës së re”
syri.net
VIDEO/ Forca të shumta policie përballë fermerëve të irrituar në aksin Lushnje - Fier Protesta te Astiri, policia shoqëron 6 prej banorëve Komentet
"Fox News" zbulon prapaskenat: Pse presidenti Trump ktheu mbrapsht kandidaten për ambasadore në Shqipëri
cna.al
Marrëdhëniet me Presidentin Meta/ Rrëfehet Ditmir Bushati
cna.al
Rastësi apo dakordësi?/ Hahn dhe Bregu flasin njësoj
gazetamapo.al
Marrin mandatin edhe 3 “tradhtarë”, LSI me 11 deputetë në Kuvend

PD nis mbledhjen e firmave për ngritjen e komisionit hetimor për DSIK-në

Top Channel 11.01. 16:44

PD nis mbledhjen e firmave për ngritjen e komisionit hetimor për DSIK-në

Partia Demokratike ka nisur mbledhjen e firmave për ngritjen e komisionit hetimor parlamentar për DSIK-në. Sot, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se DSIK-ja ka përgjegjësi për dhunimin e ligjit për informacionin e klasifikuar sekret. Duhen 28 firma deputetësh për ngritjen e komisionit hetimor. Top Cha»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano