gazeta-shqip.com
Angela Merkel duhet të largohet, për hir të Gjermanisë dhe për hir të Europës!
Kuvendi i ri të vendosë si prioritet miratimin e Rregullores së Re të Punës
Tahiri: Kurti filloi kapjen e shtetit me “kapjen e sindikatave”
cna.al
Rezoluta e EPP/ Bylybashki bën deklaratën e fortë: Janë dhjetë gozhda në kapakun e “arkivolit” të Ramës
indeksonline.net
Këto ndryshime duhet të bëhen që të lehtësohet votimi përmes postës!
tvklan.al
Ku ndodhet Kryeministri Rama
aa.com.tr
India pretendon se ka hequr kufizimet në Kashmir
shqiptarja.com
Organizatat e shoqërisë civile kundër paketës Anti-Shpifje: I jep AMA-s dhe AKEP-it kompetenca gjyqësore
Vetëvendosje i përgjigjet Bozhoviqit për anëtarësim në LVV
blog.alpenews.al
ARDIT RADA/ Si e ndezi Presidenca zjarrin e video-skandaleve shantazhuese - AlpeBlog
aa.com.tr
OKB: Të paktën 250 djem të rinj të burgosur në verilindje të Sirisë
syri.net
Gjykata dënon mjekun e akuzuar për neglizhencë në vdekjen e një 3-vjeçari
exit.al
193 ushtarë grekë rivarrosen në Këlçyrë
Cakaj: Njohja e teksteve mësimore në Preshevë, kusht i zhvillimit në Serbi
kohajone.com
“Reportazh banal” i një gazetari nga Shqipëria e 1936: Nxënësit ia krisin gazit kur mësuesi u thotë “Faleminderit”…
kosova.info
Ndryshime në Klubin “si e patën emrin”
syri.net
Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës Komentet
lexo.com.al
‘Kam 2 muaj pa takuar vajzën’/ Mozzik i tregon të gjitha pas ndarjes me Loredanën: Nuk doja t’a besoja zhvatjen e çiftit
cna.al
Nisma e kompanisë shqiptare/ Punësohen dy të rinjtë e parë me sindromën Down
24-ore.com
Bregu: Rajoni ka shpresa të mëdha tek Presidenca kroate e Këshillit të BE-së në 2020-n
boldnews.al
Shkarkohet nga KPK gjyqtari që po gjykon Shullazin (EMRI)
mb.gov.al
Ministri Lleshaj prezanton p/buxhetin 2020 në Komisionin e Sigurisë dhe Komisionin e Ligjeve/Investimet kryesore të MB - Ministria e Brendshme
lexo.com.al
I dolën 85 mijë USD ‘tepër’, vettingu shkarkon gjyqtarin Arben Vrioni
gazetaexpress.com
Zbulohet misteri i Piramidës së KeopsitTe fundit
lexo.com.al
Fondi Social, Manastirliu me kryetarët e bashkive: Financim të 14 shërbimeve të reja në 14 bashki
“Presidentin s’duhet ta zgjedhë as Kurti, e as Mustafa, po qytetaria!”
gazetaexpress.com
Shkarkohet nga detyra gjyqtari që liroi nga burgu Lulzim Berishës, i “pritet” koka edhe prokurorit të LezhësTe fundit
rtsh.al
Besnik Muçi i ka kërkuar Gjykatës Kushtetuese të verifikojë mbarimin e mandatit të tij si anëtar i saj
indeksonline.net
1 vit e 1 ditë nga taksa, çfarë na solli e ku na dëmtoi 100-shi
lajmifundit.al
Kavaje/ 4 femije perfundojne ne spital nga spray helmues
lexo.com.al
Ofron 600 milionë euro/ “Aviatori” amerikan gati të blejë klubin e Serisë A
gazeta-shqip.com
Anëtar i trupës që po gjykon Shullazin, shkarkohet gjyqtari i Apelit në Durrës
cna.al
Hua dhe dhuarata/ Vettingu “nxjerr zbuluar” prokurorin Bledar Maksuti
cna.al
Gjyqtari i Çapjas fshehu pasurinë?/ Kush e shpëtoi nga hetimet Tomorr Kullollin
Kosova si Zvicra?Të ngjashme
Vuçiç mohon dërgimin e armatimeve serbe për ushtrinë ukrainase
tetovasot.com
Albin Kurti: Gjithnjë kam patur debate të forta me Edi Ramën
tetovasot.com
ASH:Mos eksperimentoni me jetën dhe fatin e qytetarëve të Gërçecit sepse do thyeni qafën një ditë
lexo.com.al
Gara për Kryeprokurorin e ri, KLP letër Kuvendit: Kjo është renditja e kandidatëve
lexo.com.al
Buxheti për bujqësinë 15% më shumë se në 2019, Çuçi: Mbështet reformat, me uljen e TVSH patëm çoroditje
kosova-sot.info
Paralajmërohet sfida e madhe për Kosovën: Ja e vërteta e pazarit Thaçi-Vuçiq për...

Rinumërimi nuk e dëmton procesin zgjedhor

Epoka e Re 18.10. 16:10

Rinumërimi nuk e dëmton procesin zgjedhor

Drejtori i Institutit të Demokracisë për Zhvillim (D4D), Shpend Emini, e ka vlerësuar të drejtë vendimin e KQZ-së për rinumërim edhe të 530 vendvotimeve. Ai ka bërë me dije se çdo dyshim rreth procesit zgjedhor duhet të vlerësohet dhe të rishikohet nga KQZ-ja. Në këtë intervistë dhënë për gazetën “»»»

epokaere.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining