Održan sastanak timova zaduženih za energetsku stabilnost i bezbednost zemlje
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Održan sastanak timova zaduženih za energetsku stabilnost i bezbednost zemlje
Predsednik Srbije Alekdsandar Vučić izjavio je da je na današnjem sastanku sa timovima zaduženim za energetsku stabilnost i bezbednost zemlje razmatrano više različitih scenarija... Predsednik Srbije Alekdsandar Vučić izjavio je da je na današnjem sastanku sa timovima zaduženim za energetsku stabil»»»
Ove lokacije nemaju drugu pumpu osim NIS-ove: Ministarka najavila plan! "Donećemo i teške odluke, ako treba"
Država će nastaviti povećavanje državnih rezervi Naglasila je da situacija u naftnom sektoru postaje sve složenija Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović nabrojala je mesta koja nemaju drugu pumpu osim NIS-ove i najavila da će država rešiti taj problem u vezi sa snabdevanjem.»»»
U toku sastanak predsednika Vučića sa timovima za energetsku stabilnost
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa timovima zaduženim za energetsku stabilnost i bezbednost zemlje. Sastanak je počeo u 11.15, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, javlja RTS. Prisustvuju i predsednik Vlade Srbije Đuro Macut, prvi potpredsednik vlade i ministar fina»»»
Američke sankcije NIS-u traju 61 dan: Počeo sastanak predsednika Srbije sa timovima za energetsku bezbednost
Američke sankcije Naftnoj industriji Srbije, koja je većinski u ruskom vlasništvu traju već 61 dan. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa timovima zaduženim za energetsku stabilnost i bezbednost zemlje. Sastanak je počeo oko 11.15 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednik»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment